Znowu dzień Bartusiu,słońce...tak bardzo boli to słońce..tak bardzo boli to
"życie"..światełko dla Ciebie i Babci Basi,którą codzienne
spotykałam u Ciebie..już nigdy nie spotkam...sam smutek
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
⊰♥⊱ JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
"Lepiej jest zapalić świecę, niż przeklinać ciemność."
Matka Teresa z Kalkuty
Zgłoś SPAM
Beata
─────═♦✿◕ PAMIĘTAM ◕✿♦═──────
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
Zapalam jaśniutką,cieplutką Lampeczkę pamięci dla Ciebie w dzisiejszy
zimowy dzionek..Odpoczywajcie w pokoju❥ ♡❤ ♡ ❥
Zgłoś SPAM
HALINA
Takie krótkie były Twoje chwile tu na Ziemi..Czemu, Boże, tylko radość
wypożyczasz...Czemu szczęście nie mogło trwać dłużej..POKÓJ TWOJEJ
DUSZY...[❀]¸.•*
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
Nie umiera ten , kto trwa w sercach i pamięci naszej...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko na dzień dobry dla Ciebie Mamusiu Kochana, w dawnym zyciu już byś
się szykowała na cmentarz do Bartusia,jak każdego dnia ...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Na tamten świat nikt się nie spóźnia,niektórzy są nawet przed czasem–tak
jak Ty Bartuniu Kochany...Za młody na sen...Synku każdego dnia myślę i
płaczę za Tobą,brak słów...to nie tak miało być,KOCHAM
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
mama Marcina Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
Nie! Nie odeszli!
Oni są z nami
głęboko w naszych
sercach schowani.
Póki żyjemy
Oni są wokół
tylko, że poza
zasięgiem wzroku.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Dobranoc Mamuniu do jutra, do smutnego jutra ....
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Dobranoc Bartusiu do jutra, do smutnego jutra ....
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Zgłoś SPAM
Rodzice Łukasza Faworskiego
"Pokój Ci wieczny w cichej krainie, Gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie
płynie, Gdzie słyszysz Boga głos serdeczny Pokój Ci wieczny”
Zgłoś SPAM
RODZICE DANIELA KOŁAKOWSKIEGO
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI Z MODLITWĄ
ZAWSZE O WAS PAMIĘTAMY
ZAPOMNIEĆ ?
NIEMOŻLIWE ZAWSZE RAZEM Z NAM
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Chcielibyśmy być z Wami pośród deszczu i słońca, ocierać deszczowe łzy i
patrzeć na Was bez końca....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.