Moją pamięć zostawiam na ten zimny, wietrzny czwartek.....
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Wszystko jest wczoraj wszystko jest dotykiem rąk Twoich.Daleko pofrunął motyl
naszej nadziei
Patrzę w niebo i czekam .... Światełko otulone cichym szeptem mego serca
posyłam...❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️
Płomyk pamięci niech zawsze dla Was płonie,a nasza miłość niech Was otula
każdego dnia..[*].. {za wszystkie dni mojej nieobecności}
Zgłoś SPAM
mama Aniołka Igusi B
(...), nabrzmiałe emocje.
Pozostają żywi,
rozpaczliwie bezsilni,
i płacz najprawdziwszy.\"
Światełko na dzisiaj i za wczoraj oraz przedwczoraj
[((*))]
Zgłoś SPAM
mama Aniołka Igusi B
\"Bezsilność
Śmierć przydarza się każdemu,
nieodwracalnie.
Wpisana w życie
z pierwszym oddechem,
dopada nas bezlitośnie.
Przyczyny są różne.
I wtedy wszystko znika,
codzienne kłopoty, (...),
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę
zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
Mama śp. Marcina Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Nie ma gorszego bólu niż świadomość,że to co było , nigdy już nie
wróci....Modlitwa i Światełko pamięci niech się tli do Niebios
bram....[[▄)(+)(▄] Żyj Życiem Wiecznym [[▄)(+)(▄]
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
…`❤.•*☆.W CISZY * ☆
•*.*.`❤..I W ZADUMIE!!*•.☆`❤ ...DZIEŃ ZADUSZNY
Zgłoś SPAM
siostra Izy G.
Bartoszu w Zaduszki zapalam dla Ciebie
światełko z moja pamięcią
...(((*)))(*)(((*)))...
Zgłoś SPAM
URSZULA
♥ ZADUSZKI ♥ Płomień znicza dziś zapalam w moim sercu W ciszy myśli moje
biegną na cmentarze W migocących światłach świecy widzę znowu Tak kochane
i tak znane – bliskich twarze ♥
Zgłoś SPAM
mama Kai
...(*)...Bartoszu...miliony światełek pamięci dla Ciebie Aniele...(*)...
Zgłoś SPAM
BLISKIE DANIELA
Światełko pamięci w Dzień Zaduszny ♡ ԑ̮̑♦̮̑ɜ ♡
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wspomnienia...to ostatnie co nam pozostało, kiedy Was zabrakło, tylko to tak
niewiele, nic...nie możemy Was dotknąć, poczuć, nie możemy
dosięgnąć...żeby tak przeszłość odwrócić, cofnąć czas....
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
,,I w życiu więc, i w śmierci należymy do Pana" Światełko naszej
pamięci ((**)) ((**))
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI W DZIEŃ ZADUSZNY DLA CIEBIE ANIOŁKU.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.