KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
655518
Zapalone ponad rok temu
mama Tadzia W
Modlitwa za Twoją duszę Bartusiu
Zgłoś SPAM
♥mama Marvinka♥
W DNIU ZADUSZEK ŚWIATEŁKO Z MODLITWĄ BARTKU.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
.. W dniu Zaduszek,w czas jesieni odwiedzamy bliskich groby.Zapalamy zasmuceni,małe lampki - znak żałoby..*♥*..Światełko z modlitwą dla Ciebie Bartusiu kochany..*♥*
Zgłoś SPAM
mama.Darka Kowalczyk
Modlitwa i pamiec (*)†
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Smutne zapłakane deszczem i naszymi łzami światełko dla Ciebie Bartusiu .
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
pawlik małgorzata
Jest tylko jeden taki dzień w roku gdzie przy mogiłach stoimy do zmroku, w złocie chryzantem, przy blasku zniczy biegnących godzin nikt z nas nie liczy. Zaduszkowe światełko Bartusiu Kochany(*)
Zgłoś SPAM
mama Karolinki -babcia Jędrusia
W smutne Zaduszki Bartusiu,Pani Basiu...dla Was
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
❀ ** DZIEŃ ZADUSZNY.** ----------(\\\\
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA - 2.11.16 r.
W Dzień modlitw i wspomnień...
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
<<>> Światełko i modlitwa <<>>
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Światełko mojej pamięci dla Ciebie Bartuniu...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
M.J.Lewandowscy
W ten Dzień Zadusznych zapalam światełko dla Ciebie Bartusiu {*}
Zgłoś SPAM
Hanna T.
Zaduszki (*) Pamiętam w modlitwie i zapalam najjaśniejsze światełko pamięci (*)
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Zapłakane deszczem światełko mojej pamięci na Dzień Zaduszny zostawiam....
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Znicz pamięci zapalam dla Tych co nas opuścili.Jak co roku w ten smutny dzień,złożę hołd w modlitwie dla Twojej Duszy..a blask mego znicza niech rozjaśni te mroki ciemności,byś nie był tam sam Bartku.
Zgłoś SPAM
Małgorzata Szczyrba
W dniu Zaduszek,W czas jesieni,Odwiedzamy bliskich groby,Zapalamy zasmuceni Małe lampki -znak żałoby.(fragm. Władysław Broniewski "Zaduszki")...Twojej pamięci Bartusiu...Twojej pamięci Szczęście Nasze
Zgłoś SPAM
Jadwiga - ciocia Mateuszka G.
Jaśniutkie światełko mej pamięci zapalam dla Ciebie Bartuś w Dzień Zaduszny, niech zawsze płonie ((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥=♥=♥♥=♥=♥ Modlitwa i światełko ,w ten Dzień Zaduszny ♥=♥=♥♥=♥=♥
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1479   1480   1481   ...   3142   3143    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011