KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
655443
Zapalone ponad rok temu
rodzice Anetki Jucha
┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘*** ❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘*** ❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
Patrzę na płomień tlący się w zniczu. Smutek i żal się we mnie budzi. Spoglądam w niebo i zadaję pytanie: „Dlaczego Boże, zabierasz dobrych ludzi ?
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tam...w naszych sercach...na zawsze jest Wasze miejsce, Wasz pokój, Wasz ślad...i nasza wielka miłość, która otula Was każdego dnia
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Magdy
Bartuniu, pamiętam teraz, dzisiaj, jurto, zawsze ... dzieci kochane
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Wiara pozwoli trwać Nadzieja zniweczy odległość Miłość nigdy nie ustanie. Światełko pamięci Bartusiu
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyks
(*)♡
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
_________( ________) ) ________( ( ________)) ) _______( (,) )) _______((,) ) ) _______( ((,)) ) _________[] _______████_ _______████_ _______████_ _______████_ ``இڿڰۣ இڿڰۣ இڿڰۣ `இڰۣ`PAMIĘTAMY`இڰۣ`
Zgłoś SPAM
♥mama Marvinka♥
Zgłoś SPAM
Mama Dagusi Błaszczyk
Pamiętam Bartusiu...
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
MAMA PAWŁA SZ
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Bartusiu...
Zgłoś SPAM
Wojtek Markos mąż Krystyny , bliski Eweliny Skwary
Niebiańskie światełko dla Ciebie Bartusiu. Pamiętałem o Was Aniołeczki w modlitwie i zapalonym zniczu.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
tata Karolinki-dziadek Jędrusia
Twojej pamięci Bartku...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Mamuniu światełko pamięci dla Ciebie...
Zgłoś SPAM
Małgorzata Szczyrba
..och Bartusiu tak wpominam ilu ludziom pomogłeś..ilu ludzi dzięki Tobie robi to co robi..ilu jest szczęśliwych..tylko dlaczego Twobie nikt nie mógł pomóc..powiedz gdzie jest sprawiedliwość..Kocham...
Zgłoś SPAM
Małgorzata Szczyrba
Bartusiu wczoraj na FB,Piotr zamiescił Wasze zdjęcie i taki napis "Mega wspomnienie.Mega czasy.Mega Przyjaciel.Wałcz 2004 przed Mistrzost.Świata"Gdyby nie Bartek moja kariera nie potoczyła by się tak
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1477   1478   1479   ...   3142   3143    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011