Niewinna maleńka łza
Perliście po twarzy się toczy
Płomienny uśmiech zgasł
Jak świeca na wietrze
Bezsilność,smutek i płacz
Zostało tak niewiele...Bartusiu kochany
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Utulone snem wieczystym spoczywają tu w ciszy serca z serc wyrwane, w których
na zawsze ból zostanie...światełko pamięci(*)
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Niech to światełko odnajdzie miejsce, w którym przebywasz i przytuli się do
Ciebie,,,[*],,,
Zgłoś SPAM
mama Piotra Potoczny
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyka
(*)
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI NIECH PŁONIE [*]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"W sercach Was nosimy, każdą chwilę, każdy dzień...i taką mamy
nadzieję, choć wieczności dzieli nas czas,że spotkamy jeszcze
Was..."[[▄)(#)(▄]] Modlitwa i Światełko Pamięci [[▄)(#)(▄]]
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
11 listopada...pustka,cisza i łzy...moje smutne światełko dla Ciebie Bartusiu
i dla Twojej Babci Basi...
Zgłoś SPAM
mama Anioła Kasi L.
Moja pamięć....(*)
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Niech Twoja dusza w spokoju odpoczywa...•♥•´
A światłość wiekuista otacza ją na wieki...•♥•´
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Wszystko jest wczoraj wszystko jest dotykiem rąk Twoich.Daleko pofrunął motyl
naszej nadziei
Patrzę w niebo i czekam .... Światełko otulone cichym szeptem mego serca
posyłam...❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.