Żal nasz bezmierny , cicha łza się sączy , ucichnie wtedy , kiedy Bóg nas
złączy..
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Czym jest słońce dla ziemi, tym miłość dla duszy.❀ ❤ ❤
❀ Światełko jaśniutkie zostawiam...Odpoczywaj w pokoju Bartku... ♡
♡ ♡
Zgłoś SPAM
Mama śp. Marcina Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Będę na Ciebie czekać pod niebem myśli. Na moście marzeń aż wreszcie się
ukażesz. Morze łez wypłaczę nim Ciebie zobaczę ale nie umiem inaczej.
Będę czekać w wielkim żalu na wieść od Ciebie.BARTKU.
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
Ci, co odeszli, wciąż żyją w nas
W naszych sercach i wspomnieniach
Zostaną tam przez cały czas
Naszego ludzkiego istnienia
Nie umarłeś żyjesz wciąż w słowach,myślach i ukrytych
marzeniach...Pozostała tęsknota i światełko nadziei,że kiedyś odzyskamy
to, co straciliśmy...Modlitwa i Światełko Pamięci ♥ (*) ♥ (*) ♥ (*)
♥
Zgłoś SPAM
♥mama Marvinka♥
★¸¸.★´¨`★★¸¸.★ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA
★¸¸.★★¸¸.★´¨`★
Zgłoś SPAM
URSZULA
♥ BARTUSIU TY NADAL ŻYJESZ,♥
BO PAMIĘĆ JEST WIECZNA
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Bartuniu
.Smutne dni bez Ciebie...
◕°☀ __ ❤️ __☀◕°
Światełko Pamięci
wraz z modlitwą [*]
Zgłoś SPAM
Mama Dagusi Błaszczyk
Dobrej nocy Bartusiu kochany...
Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Szczęście trwa tak krótko, cieszmy się chwilą...potem cisza, telefon milczy
tak długo...każda chwila z Wami zapisana w sercach jak niezapomniany sen
Ukochani
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.