Bądź miłości wspomnieniem I w smutku pocieszeniem.....Bądź pamięcią w
sercach swoich bliskich.Po wszystkie dni Ich istnienia...❤️ Światełko i
modlitwa...❤️ Śpij spokojnie ❤️
❀♥❀Panie, do Ciebie należy wszelka władza,
- wprowadź do wiekuistego światła zmarłych,
którzy zasnęli w nadziei zmartwychwstania❀♥❀
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
URSZULA
♥ Pozwól nie tęsknić nam Boże .. do tego, co być nie może. ♥ BARTOSZKU
zapalam Światełko Pamięci♥
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
...Miłość nie kończy się u bram śmierci.Żyjecie Kochani w naszych sercach
i pamięci...Światełko Pamięci dla Ciebie Bartusiu....[[♥]]
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Światełko pamięci niech wiecznie Ci płonie Bartusiu!
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Przemka Jakubczyka
[*] [*] [*]
Zgłoś SPAM
Wojtek Markos mąż Krystyny , bliski Eweliny Skwary
Jaśniutkie światełko na dzisiaj i na jutro dla Ciebie Bartusiu.♥ ♥ ♥
♥ ♥
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota...ktoś odchodzi i ktoś zostaje, bo tak jak cisza pełna szelestu,
tak pełna wspomnień jest pamięć...za daleko Jesteście by wrócić, czekamy
na spotkanie z sercami pełnymi miłości
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Miejsce gdzie cisza roni łzy,bolesna cisza,nicość,zapalamy światełko-symbol
wiecznego życia...zawsze będziemy pamiętać [*]
Zgłoś SPAM
mama Piotra Potoczny
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
I MODLITWA NA DZISIAJ((*))
DLA CIEBIE ANIOŁKU.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.