Szczęścia naszego Byliście przyczyną, wspaniali, dobrzy....odeszliście i
raj nasz nagle zaginął i w piekle życia zostaliśmy sami...samotność,
smutek i żal boli..
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk z rodziną
,, PAMIĘĆ NIE POZWALA NAM ZAPOMNIEĆ..." ŚWIATEŁKO NA DNI NASZEJ
NIEOBECNOŚCI...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO
I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
Jest ciemno...
Szukam światła...
Zaślepiona tęsknotą idę wciąż dalej i dalej
Błądzę, potykam się, upadam
Łzy na moich rzęsach przysłaniają mi świat...
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Minionych chwil fragmenty szczęścia, szept ust w modlitwie zwieńczonej
westchnieniem, wirujące obłoki wspomnień spięte żałobnym cieniem...tyle
nam pozostało...
Zgłoś SPAM
BLISKIE DANIELA
Smutne oczy Matki
wpatrzone w Twoją mogiłę...
Tak chciałyby Ciebie zobaczyć
chociaż przez krótką chwilę...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
.♥. Pod powiekami łez brakuje,tęsknota dręczy ,wszystko smuci.W sercu Twój
obraz się maluje,kto nas bez Ciebie żyć nauczy .♥. ...Światełko Pamięci
dla Ciebie Bartusiu..(♥)
Zgłoś SPAM
Mama Dagusi Błaszczyk
Spotkaj się z Dagusią Bartku...
Zgłoś SPAM
mama Przemka Frąka
"Czym jest życie bez Ciebie,
cichym szeptem,westchnieniem.
Łzą wśród tysiąca kropel deszczu
zagubionym wspomnieniem......"
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.