,, Ludzie odchodzą tak szybko... i pozostawiają ludzi, którzy za nimi
tęsknią..."
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
((*))
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Nie czas jest nam dany,ale chwila.Naszym zadaniem jest uczynić z tej chwili
czas.”_ G. Poulet_Światełko wirtualne zapalam.Odpoczywaj w pokoju
Bartulku.❀ ♡ ❀
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Wspomnienia żyją dopóty,dopóki do nich wracamy a rozkwitają tym wspanialej
im więcej serca wkładamy w ich pielęgnowanie..Bartusiu codziennie
pielęgnujemy wspomnienia o Tobie..tylko,że to tak mało..KCB
Wiara - pozwoli trwać. Nadzieja - zniweczy odległość. Miłość - nigdy nie
ustanie. Smutne są oczy, gdy nienawidzą słońca. Smutne jest serce, gdy
tęskni bez końca.
Zgłoś SPAM
Mama śp. Marcina Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Kiedyś szczęście było blisko śmiał się cały świat. Moje szczęście
rozwiał wiatr. Ten kurz to czas biegnący jak szalony. Kolejny dzień bez
Ciebie kolejny lecz stracony.BARTKU.
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ.....Z nadzieją w sercach czekamy,że kiedyś na pewno
się spotkamy....... ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ Modlitwa i światełko Pamięci
[[**]]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
Patrzę na płomień tlący się w zniczu
Smutek i żal się we mnie budzi
Spoglądam w niebo i zadaję pytanie
Dlaczego Boże , zabierasz dobrych ludzi ?
Zgłoś SPAM
mama Radosława F.
Niech Cię Aniołowie otulą skrzydłami miłości
a światełko rozświetli drogę w ciemności.
Zgłoś SPAM
RODZICE Ś.P. PRZEMYSŁAW LISZKA
BARTOSZKU(*)
„...Zasypiam wśród gwiazd
Błyszczących rannych mgieł
I wszystko co mam
Zamienić chcę w Twój śmiech
Może zamienię wszystkie dni
W słoneczny uśmiech Twój ….”
Zgłoś SPAM
Mama Dagusi Błaszczyk
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tam gdzie nadzieja kwitnie, a szczęście ma zapach róż, po drugiej stronie
tęczy spotkamy się znów, pośród rajskich połonin, gdzie nie ma bólu i
łez, spleciemy dłonie, przed siebie będziemy biec
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
Są wspomnienia, które nigdy nie odejdą...
Są rany, które się nigdy nie zabliźnią...
Są ślady łez, które nigdy nie wyschną...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.