Zabrano nam wszystko Skradziono szczęście i radość Dla nas słońce zaszło
na zawsze Już nigdy nie wstanie Nigdy nie zaświeci..Bartusiu kochany
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Dla Ciebie chwila minie zaledwie, czasu nie liczą Ci co są w niebie. A ja tu
wolno odliczać będę, drogę co zawsze wiedzie do Ciebie.Modlitwa i
światełko naszej pamięci posyłam Ci Bartusiu ((**))
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
.* Panie, Jezu Chryste prosimy Cię pokornie,obdarz wszystkich naszych zmarłych
radością życia wiecznego *. - Światełko i modlitwa dla Ciebie Bartusiu
kochany...
Zgłoś SPAM
mama Marcina Podsiedlik
Bartusiu zawsze pamiętam (*)
Zgłoś SPAM
Rodzice sp.Darka Kowalczyka
(*)
Zgłoś SPAM
mama Piotra Potoczny
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
ŚWIATEŁKA PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
<<**>> Światełko i pamięć <<**>>
Zgłoś SPAM
Mimi
Pamiętam Bartusiu....
Zgłoś SPAM
Lena D.
*❤* Niech płonie światełko pamięci… *❤*
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Pamiętamy... w każdej sekundzie...
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Rodzice Jasia Rutkowskiego
˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜Najjaśniejsze światełko pamięci i
tęsknoty˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
W smutny wtorek dla Ciebie Bartusiu światełko..i dla Pani Babciu Basiu...dla
Was Kochani moja wieczna pamięć...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Mamuniu dopiero teraz zauważyłam na Kasi Dyplomie,iż otrzymała tytuł MASTER
OF ART with MERIT w dniu 11.10.2016r.,w dniu Twoich 85 Urodzin,ale byłabys
szczęśliwa..gdybys tylko jeszcze z nami była...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.