Dla Ciebie Bartusiu i dla Babci Basi...moja pamięć i łzy..
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Twojej pamięci Bartusiu
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Moją pamięć na ten wietrzny choć ciepły początek tygodnia zostawiam....
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Rozstanie - gdy dociera prawda, że nieodwracalne - tak strasznie boli,
obezwładnia, zabiera spokój i radość życia ...
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
♥*~✿~*♥*__Światełko pamięci__♥*~✿~*♥*___
Zgłoś SPAM
M.J.Lewandowscy
poniedziałkowe światełko dla Ciebie Bartusiu...{*}
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
♨__||__♨ Cichym szeptem mego serca zapalam światełko pamięci dla Ciebie
Bartulku...♨ __||__ ♨
Zgłoś SPAM
Jadwiga - ciocia Mateuszka G.
Jaśniutkie poniedziałkowe światełko mej pamięci zapalam dla Ciebie
Bartoszku, niech zawsze płonie ((*)).
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Poniedziałek Bartusiu - nowy tydzień, ale cóż on zmienia nic, zupełnie nic.
Nadal ogromny smutek, ogromne cierpienie i ogromna tęsknota.
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
mamuniu jane promyczki pamięci wraz z modlitwa dla Ciebie wysyłam do samego
Nieba...Twojej pamięci Mamuniu...Twojej pamięci Przyjaciółko Kochana...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartusiu każdy nasz dzień jest pamięcią o Tobie,każdy dzień jest
tęsknotą za Tobą, żalem,cierpieniem i ciągłym niedowierzaniem,że już
Ciebie nie ma,że nie zadzwonisz,nie napiszem SMS,maila..KCB Sówko
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.