..Najlepszym pamiętnikiem
jest serce...
...Ono pamięta o tych, którzy
są godni pamięci...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
❤️ ❤️ ❤️ ❤️ MY JESTEŚMY TUTAJ,ALE NASZE SERCA SĄ PRZY
WAS....❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Nieustające Światełko pamięci,niech ci
świeci.❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Zapalam znicz,zostawiam modlitwę....❤️
❤️ ❤️ ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ból i żal w nas tkwi, w myślach tylko Wy, zagłębieni w smutku szukamy sensu
swego istnienia...nasze życie tutaj bez Was nie ma żadnego znaczenia...
Zgłoś SPAM
URSZULA
✬◕° _BARTUSIU ✬◕° ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI __✬◕
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Rana na ciele zawsze się zagoi.Rana na duszy zawsze będzie krwawić.......♥
(*) ♥ (*) ♥ Modlitwa i światełko Pamięci ♥ (*) ♥ (*) ♥ Niech
pamięć o Tobie będzie zawsze żywa ♥ (*) ♥ (*) ♥
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Krzyk serca,dławiące łzy,szmer wśród Aniołów i pytający wzrok
przechodniów- wiedzą? Nie.Tylko Bóg wie jak bardzo tęsknimy....
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Tęsknimy tak bardzo...tęsknimy za Wami bo Was kochamy, świat się dla nas
skończył i my nie możemy tego zmienić...Badżcie przy nas...na
zawsze...Bartusiu .
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Czy pozostaną nam już tylko sny?..Nie tak to miało być...Szara
pustka,ból,cierpienie i wspomnienia zostały po Tobie;...♥..Światełko
Pamięci dla Ciebie Bartusiu kochany..♥..
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Tęsknota bez końca, z każdym dniem większa.
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław LISZKA
(*) pamiętam zawsze
"Jak górskie szczyty dookoła patrzymy na siebie odseparowani dolinami, za
duzi, aby przemknąć niepostrzeżenie obok, za mali, by dotknąć nieba."
Zgłoś SPAM
♥mama Marvinka♥
To wielki ból, że Cię straciliśmy. Pociesza nas pewność, że zobaczymy
się w niebie....Bartku
Rozpacz w nas ciągle tkwi, wspomnienia, żal i łzy...i jedno marzenie -
spotkamy się i wiara, że w niebie poznamy się....
Zgłoś SPAM
mama Radosława F.
♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA CIEBIE ANIOŁKU.
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
...są ślady łez, które nigdy nie wyschną...
~~~~~~.........*•*´+`*•*. ~~~~~~.....ŚWIATEŁKO
~~~~~~........**•.¸+..•** ~~~~~~........`*•*´+`*•*
~~~~~~.....``PAMIĘCI` ~~~~~~........`*•.¸+¸.•*
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.