Być nie znaczy żyć.. Być to pozostawić coś w sercach... pamięci,
wspomnieniach... Światełko pamięci
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Bartusiu adwentowe swiatełko pamięci
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Patrzę na płomień tlący się w zniczu.
Smutek i żal się we mnie budzi.
Spoglądam w niebo i zadaję pytanie:
„Dlaczego Boże,???
•♥•
Światełko Pamięci dla Ciebie Bartuniu
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Pani Basiu kochana...święta idą....ale nie ma już świąt,od śmierci
Bartusia nie było..Pani to tak rozumiała,czuła tak jak ja,dlatego taką
bliską mi była...moje smutne światełko
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
W ten smutny grudniowy piątek Bartusiu...święta zaraz,pewnie już
szykowałbyś się na przyjazd do Poznania,mama by czekała..i nadal czeka,choć
przecież nigdy już nie przyjedziesz..
Zgłoś SPAM
mama Anioła Kasi L.
(((♥♥♥♥)))(((♥♥♥♥)))
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
•✿•TAM GDZIE KOŃCZY SIĘ ŻYCIE ZACZYNA SIĘ PIĘKNA PAMIĘĆ •✿•
Wirtualna Lampeczka od serca dla Ciebie...•❤•
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Mamuniu,Bartuniu najjaśniejsze lampeczki dla Was do samego Nieba...niech dobry
Bóg zawsze za ręce Was trzyma...Waszej pamięci Kochani...Waszej pamięci...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
..zostało Ci zdyscyplinowanie,w kazdym tego słowa znaczeniu,zawsze byłes
konsekwenty w tym co postanowiłeś..zawsze byłeś dla nas wzorem do
nasladowania i nasza opoką,a ja myslałam,że tak będzie zawsze
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Baeruniu dzisiaj 2 XII,to drugi dzień w kalendarzu adwentowym,jak byłes mały
to byłes taki zdyscyplinwany,nigdy nie otworzyłes okienka wcześniej niż
wskazywał na to dzień..i tak Ci już zostało....
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk z rodziną
ULULENI ZIMOWYM SNEM ŚPIJCIE SPOKOJNIE W OBECNOŚCI BOGA... MY JESZCZE W
DRODZE... KIEDYŚ NAPREWNO SIĘ SPOTKAMY... BARTUSIU, ADWENTOWE ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI...
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
❤ Jest Coś, Co Mrokom Się Opiera. Jest Pamięć. A Ona Nie Umiera...((❤))
Zgłoś SPAM
Rodzice sp.Darka Kowalczyka
**♡♡
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Światełko na dzisiaj dla Ciebie Bartusiu i dla pani, pani Basiu, na kolejny
dzień smutku i tęsknoty.
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Wszystko wokół się zmienia nie do przewidzenia. Wracają wspomnienia nie do
spełnienia. W sercu tyle cierpienia.To wszystko jest nie do zniesienia. Żywe
są zawsze wspomnienia tęsknota smutek i łzy.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.