KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
654866
Zapalone ponad rok temu
rodzice Paulinki Zysk
"Bez Ciebie moja dusza jest jak zbłąkana w tym świecie, moje ciało bez sił, moje życie niczym pustynia." Pusto i smutno Bartusiu... umieramy z tęsknoty...
Zgłoś SPAM
Rodzice sp.Darka Kowalczyka
(*)
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
Zgłoś SPAM
Jadwiga - ciocia Mateuszka G.
JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO MEJ PAMIĘCI ZOSTAWIAM NA SOBOTNI WIECZÓR BARTUŚ, NIECH NIGDY NIE GAŚNIE ((*))
Zgłoś SPAM
M.J.Lewandowscy
{*}
Zgłoś SPAM
Mama Dagusi Błaszczyk
…Ogrzejmy tych, co na zawsze odeszli płomyczkiem pamięci, bo choć zniknęli, w niej pozostaną nietknięci… płomyczek pamięci dla Ciebie Bartusiu...
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
URSZULA
DLA BABCI BARTUSIA⊰♥⊱ Wspomnienia... pozwalają na chwilę szczęścia bo pomyśleć to znaczy wciąż pamiętać ... ⊰♥⊱ ⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
URSZULA
⊰♥⊱ Wspomnienia... pozwalają na chwilę szczęścia bo pomyśleć to znaczy wciąż pamiętać ... ⊰♥⊱BARTUSIU- PAMIĘTAM ⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Tego cierpienia czas nie ukoi, pustki nikt i nic nie zapełni, rozpaczy nie zmniejszy .. Odeszliście..Została bezradność, smutna codzienność bez celu i czekanie,by kiedyś znów być razem..:"(*
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Mamuniu sobotnie lampeczki dla Ciebie Kochana..dzisiaj kolejna smutna sobota,choć słoneczkoświecie,które kiedys tak bardzo lubiłaś...ic już nie pomaga..ciągle to samo..smutek..tęsknota... żal ogromny
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartusiu słoneczko Ty nasza zawsze będziesz w naszych sercach..każdego dnia,o kazdej porze,tak bardzo nam Ciebie brakuje..tak bardzo za Tobą tęsknimy..a dzisiaj znów ta sobota..już nie liczę która..KC
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Sobota Bartusiu...okrutna sobota..tyle już ich było a to jakby wczoraj...słońce świeci okrutnie...nawet ono nas już nie słucha...moje smutne światełko dla Ciebie i Twojej Babci
Zgłoś SPAM
♥mama Marvinka♥
Światełko Pamięci(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
❀ ❤ ❀ Jaśniutkie płomyczki mojej Lampeczki do Ciebie Bartulku posyłam..❀ ❤ ❀
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
W obliczu spraw ostatecznych czujemy bezsilność, która odbiera chęć do życia, bo bez Ukochanych Najbliższych ginie ziemski cel naszego istnienia. Światełko mojej pamięci
Zgłoś SPAM
mama Piotra Potoczny
Zgłoś SPAM
Krystyna siostra śp.Krzysztofa Głuc
................   (         ................... (,)      ...................╒▒╕ ......(............╘--╛      ... (,)  ................PŁOMYCZKI ...╒▒╕ ...╘--╛........PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1430   1431   1432   ...   3142   3143    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011