KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
654855
Zapalone ponad rok temu
Donata
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Maminiu Imieninowe lampeczki dla Ciebie do samego Nieba,dzisiaj zamiast wspólnego obiadu mogę tylko patrzeć na Twojej ostanie zdjęcie z ostatnich Twoich Imienin w 2014r.kto by pomyslał,że to koniec..
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartulku a w drugim snie przyszedłeś z Miłoszem wioślarskim olimpijczykiem,byłes juz taki przystojny,szczupły,taki piękny..jak to boli,że tylko sny mi pozostały...Ywojej pamięci Wioslarzu Wspaniały..
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartusiu dzisiaj w pierwszy snie miałes jakieś 6-7 lat,byłes taki pulchniutki na buzi,tak słodziak nasz Kochany,chciałoby się Ciebie tulic i tulić,i jak zawsze muwiłam,że mogę Cię schrupać..Synku KCB
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Niedziela..pusta,cicha,bolesna..niedziela bez niedzieli...moje smutne światełko dla Ciebie Bartusiu..a dla Pani Babciu Basiu Imieninowe...w 2014 jeszcze je Pani obchodziła...łzy płyną
Zgłoś SPAM
mama Piotra Potoczny
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Nieznana odpowiedź owiana zadumą. Łza ukradkiem spływa po bladym policzku. Serce tylko krwawi odziane tęsknotą. Lepiej nie zadawać pytań,które bolą. Umarłym już lekko tam pozostać wolą.
Zgłoś SPAM
Elzbieta Chmielewska
Płomyk pamięci niech zawsze dla Was płonie,a nasza miłość niech Was otula każdego dnia..[*]..
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
„Tym co pozostają tutaj z garbem bólu, Jedyną pociechą jest cisza i pamięć... Bo oni są mrokiem okryci w środku dnia, i Wciąż wpatrzeni w bliznę ziemi nad grobem...”
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘*** ❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘*** ❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Wieczność przyszła za wcześnie..... i została tylko ta cisza krzycząca niespełnieniem..... Pokój Twojej duszy ! ✿... (°)(❤️)(°)...✿ Zostawiam modlitwę i Światełko Pamięci ✿... (°)(❤️)(°)...✿
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ciemno, zimno, wracamy do wspomnień, widzimy tylko zdjęcia...ale wierzymy w to, że nikt tak po prostu nie znika, Wzięliście sobie parę chwil wolnych od ziemskiego życia Kochani
Zgłoś SPAM
*❤* Małgosia i Jacek Rz.
Ciemno, zimno, wracamy do wspomnień, widzimy tylko zdjęcia...ale wierzymy w to, że nikt tak po prostu nie znika, Wzięliście sobie parę chwil wolnych od ziemskiego życia Kochani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
Światełko, pamiętamy!
Zgłoś SPAM
mama Przemka Frąka
"Śmierć to stacja, na której przesiadamy się do następnego pociągu. Zmienia się wygląd wagonu, ale podróż trwa nadal."Kazimierz Matan
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
...dobrze, że wspomnień nikt nie może odebierać...Światełko pamięci dla Ciebie Bartusiu .
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
światełko zapalam na sobotni wieczór....i moją pamięć zostawiam....
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Przeminęło szczęście jak baśń daleka. Oszukały sny, oszukało życie.
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
`NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO` ````❤```PAMIĘCI```❤````
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1429   1430   1431   ...   3142   3143    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011