Maminiu Imieninowe lampeczki dla Ciebie do samego Nieba,dzisiaj zamiast
wspólnego obiadu mogę tylko patrzeć na Twojej ostanie zdjęcie z ostatnich
Twoich Imienin w 2014r.kto by pomyslał,że to koniec..
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartulku a w drugim snie przyszedłeś z Miłoszem wioślarskim
olimpijczykiem,byłes juz taki przystojny,szczupły,taki piękny..jak to
boli,że tylko sny mi pozostały...Ywojej pamięci Wioslarzu Wspaniały..
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartusiu dzisiaj w pierwszy snie miałes jakieś 6-7 lat,byłes taki pulchniutki
na buzi,tak słodziak nasz Kochany,chciałoby się Ciebie tulic i tulić,i jak
zawsze muwiłam,że mogę Cię schrupać..Synku KCB
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Niedziela..pusta,cicha,bolesna..niedziela bez niedzieli...moje smutne
światełko dla Ciebie Bartusiu..a dla Pani Babciu Basiu Imieninowe...w 2014
jeszcze je Pani obchodziła...łzy płyną
Zgłoś SPAM
mama Piotra Potoczny
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Nieznana odpowiedź owiana zadumą.
Łza ukradkiem spływa po bladym policzku.
Serce tylko krwawi odziane tęsknotą.
Lepiej nie zadawać pytań,które bolą.
Umarłym już lekko tam pozostać wolą.
Zgłoś SPAM
Elzbieta Chmielewska
Płomyk pamięci niech zawsze dla Was płonie,a nasza miłość niech Was otula
każdego dnia..[*]..
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
„Tym co pozostają tutaj z garbem bólu,
Jedyną pociechą jest cisza i pamięć...
Bo oni są mrokiem okryci w środku dnia,
i Wciąż wpatrzeni w bliznę ziemi nad grobem...”
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Wieczność przyszła za wcześnie..... i została tylko ta cisza krzycząca
niespełnieniem..... Pokój Twojej duszy ! ✿... (°)(❤️)(°)...✿
Zostawiam modlitwę i Światełko Pamięci ✿... (°)(❤️)(°)...✿
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ciemno, zimno, wracamy do wspomnień, widzimy tylko zdjęcia...ale wierzymy w
to, że nikt tak po prostu nie znika, Wzięliście sobie parę chwil wolnych od
ziemskiego życia Kochani
Zgłoś SPAM
*❤* Małgosia i Jacek Rz.
Ciemno, zimno, wracamy do wspomnień, widzimy tylko zdjęcia...ale wierzymy w
to, że nikt tak po prostu nie znika, Wzięliście sobie parę chwil wolnych od
ziemskiego życia Kochani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
Światełko, pamiętamy!
Zgłoś SPAM
mama Przemka Frąka
"Śmierć to stacja, na której przesiadamy się do następnego pociągu.
Zmienia się wygląd wagonu, ale podróż trwa nadal."Kazimierz Matan
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
...dobrze, że wspomnień nikt nie może odebierać...Światełko pamięci dla
Ciebie Bartusiu .
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
światełko zapalam na sobotni wieczór....i moją pamięć zostawiam....
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Przeminęło szczęście jak baśń daleka. Oszukały sny, oszukało życie.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.