|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 654944
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
◕°*`♥ `*°◕ W pamięci mej Pozostały wspomnienia Z tamtych dni Wspólnych chwil pozostały sny Wiem nie wrócisz już więc dziś wspominając Ciebie tęsknie wciąż wierząc ze odnajdziemy się gdzieś tam daleko...◕°*`♥ `*°◕
|
Zgłoś SPAM
 |
Genowefa Tumidajewicz
(mama Michała)
|
|
Bartku
Drogę do Ciebie wskaże nam Bóg
Będziemy nią podążać
Gdy przyjdzie czas,spotkamy się
Weźmiemy Cię w ramiona....
Na zawsze już razem....
Bo naszej miłości śmierć nie pokona!!!
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
W sercu Rodziców ból
W oczach Rodziców łzy
A w myślach ciągle Bartusiu
Ty
♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Hanna Tomala
|
|
¸•*`♥ *•¸ ,,Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje, a serce swojej pociechy darmo upatruje." ________ /Jan Kochanowski/ ¸•* ♥ *•¸•*`♥ *•¸•*♥ *•¸•*`♥ *•¸•*`♥ *•¸ Bardzo dziękuję za pamięć o moich bliskich podczas mojej nieobecności. Pozdrawiam serdecznie
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA M.JARECZKA PYRSAKA
|
|
Ile kosztuje nadzieja i jej spokojny czas ? Czy serce ma coś do powiedzenia, a może ceną za nią jest strach? Ile kosztuje ciepłe słowo otuchy i jego delikatny szept ? Ile kosztuje wiara, która Cię otuli ta, która nadaje Twemu życiu sens ? Ile kosztuje ciche marzenie, które w sercu skrywasz? Ile kosztuje jego spełnienie gdy film nagle się urywa... Gdy smutek boli,a słowa zbyt małe By rozpacz wypowiedzieć,zostaje tylko milczenie,pełne gorących łez I bliskość przyjaznych serc. Chociaż nie każdy dzień nas słońcem rozpieszcza... A pogodny nastrój nie zawsze dopisuje... Uśmiech i dobre słowo jest dobrym lekarstwem.. Jeżeli ktoś je nam z serca i szczerze ofiaruje... ღ⋰♥⋱ღ⋰♥ ♥⋱ღ⋰♥⋱ღ .❤,҉,),~,҉, . ❤՝՝ϡ❤,҉, ,҉, ,҉,~ )¸.~❤,҉, ❤,҉,“~)/¸~,҉, »̯̆« NIECH NAJPIĘKNIEJSZE SŁOWA UKOŁYSZĄ TWĄ DUSZĘ BARTUSIU KOCHANY
|
Zgłoś SPAM
 |
Lena D.
|
|
•*❀*•°*.•*❀*•°*.•*❀*•°*.•*❀*•°*.•*❀•*
J 6, 40
Każdy, kto wierzy w Syna Bożego, ma życie wieczne,
a Ja go wskrzeszę w dniu ostatecznym
•*❀*•°*.•*❀*•°*.•*❀*•°*.•*❀*•°*.•*❀•*
|
Zgłoś SPAM
 |
URSZULA
|
|
⋰♥⋱ღ⋰♥
Nie wystarczy umrzeć
żeby przestać kochać....
⋰♥⋱ღ⋰♥
ZAPALAM
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
⋰♥⋱ღ⋰♥
|
Zgłoś SPAM
 |
EWA BILICKA
|
|
Miłość to płomień który płonie jasno... Tak jak gwiazdy nigdy nie zgasną. Tak jak słońca żar ogrzewa serca... Miłość trwa i trwać będzie, bo jest potężniejsza niż śmierć
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Bartusiu
A łzy do oczu płyną jak rwący potok. Tylko one chronią nasze serca przed ogniem bólu.
♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Genowefa Tumidajewicz
(mama Michała)
|
|
Bartku
Wciąż płyną dni pośród nich my.
Tak bliscy a tak daleko od siebie.
Czy pozostaną nam już tylko sny ???
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|