KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
654944
Dodane ponad rok temu
Zofia Kwiatkowska
◕°*`♥ `*°◕ W pamięci mej Pozostały wspomnienia Z tamtych dni Wspólnych chwil pozostały sny Wiem nie wrócisz już więc dziś wspominając Ciebie tęsknie wciąż wierząc ze odnajdziemy się gdzieś tam daleko...◕°*`♥ `*°◕
Zgłoś SPAM
Genowefa Tumidajewicz
(mama Michała)
Bartku
Drogę do Ciebie wskaże nam Bóg
Będziemy nią podążać
Gdy przyjdzie czas,spotkamy się
Weźmiemy Cię w ramiona....
Na zawsze już razem....
Bo naszej miłości śmierć nie pokona!!!

Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
W sercu Rodziców ból
W oczach Rodziców łzy
A w myślach ciągle Bartusiu
Ty

♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala
¸•*`♥ *•¸ ,,Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje, a serce swojej pociechy darmo upatruje." ________ /Jan Kochanowski/ ¸•* ♥ *•¸•*`♥ *•¸•*♥ *•¸•*`♥ *•¸•*`♥ *•¸ Bardzo dziękuję za pamięć o moich bliskich podczas mojej nieobecności. Pozdrawiam serdecznie
Zgłoś SPAM
RENIA M.JARECZKA PYRSAKA
Ile kosztuje nadzieja i jej spokojny czas ? Czy serce ma coś do powiedzenia, a może ceną za nią jest strach? Ile kosztuje ciepłe słowo otuchy i jego delikatny szept ? Ile kosztuje wiara, która Cię otuli ta, która nadaje Twemu życiu sens ? Ile kosztuje ciche marzenie, które w sercu skrywasz? Ile kosztuje jego spełnienie gdy film nagle się urywa... Gdy smutek boli,a słowa zbyt małe By rozpacz wypowiedzieć,zostaje tylko milczenie,pełne gorących łez I bliskość przyjaznych serc. Chociaż nie każdy dzień nas słońcem rozpieszcza... A pogodny nastrój nie zawsze dopisuje... Uśmiech i dobre słowo jest dobrym lekarstwem.. Jeżeli ktoś je nam z serca i szczerze ofiaruje... ღ⋰♥⋱ღ⋰♥ ♥⋱ღ⋰♥⋱ღ .❤,҉,),~,҉,  . ❤՝՝ϡ❤,҉, ,҉, ,҉,~ )¸.~❤,҉, ❤,҉,“~)/¸~,҉,      »̯̆«  NIECH NAJPIĘKNIEJSZE SŁOWA UKOŁYSZĄ TWĄ DUSZĘ BARTUSIU KOCHANY
Zgłoś SPAM
Lena D.
 
•*❀*•°*.•*❀*•°*.•*❀*•°*.•*❀*•°*.•*❀•*

J 6, 40
Każdy, kto wierzy w Syna Bożego, ma życie wieczne,
a Ja go wskrzeszę w dniu ostatecznym

•*❀*•°*.•*❀*•°*.•*❀*•°*.•*❀*•°*.•*❀•*


Zgłoś SPAM
URSZULA
⋰♥⋱ღ⋰♥

Nie wystarczy umrzeć
żeby przestać kochać....


⋰♥⋱ღ⋰♥

ZAPALAM
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI

⋰♥⋱ღ⋰♥
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
Miłość to płomień który płonie jasno... Tak jak gwiazdy nigdy nie zgasną. Tak jak słońca żar ogrzewa serca... Miłość trwa i trwać będzie, bo jest potężniejsza niż śmierć
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Bartusiu
A łzy do oczu płyną jak rwący potok. Tylko one chronią nasze serca przed ogniem bólu.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Genowefa Tumidajewicz
(mama Michała)
Bartku
Wciąż płyną dni pośród nich my.
Tak bliscy a tak daleko od siebie.
Czy pozostaną nam już tylko sny ???
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   280   281   282   ...   450   451    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011
 


Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.