KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
654929
Dodane ponad rok temu
MAMA ŚP.ROBERTA N.
``````` ( ``````` (( `````` ((,) ```` [(¯♥¯)] ```` [(¯♥¯)] ```` [(¯♥¯)] (*)(*) ANIOŁKU KOCHANY (*)(*) ``````` ( ``````` (( `````` ((,) ```` [(¯♥¯)] ```` [(¯♥¯)] ```` [(¯♥¯)] ** NA ZAWSZE W MYM SERCU ** I MODLITWIE ** ZAPALAM ŚWIATEŁKA PAMIĘCI NA KILKA DNI **** (*)(*) ŚPIJ ANIOŁKU W POKOJU WIECZNYM (*)(*) BARTUNIU, NIE BĘDĘ MOGŁA SPEŁNIĆ PROŚBĘ TWOJEJ MAMUNI,IDĘ DO SZPITALA NA KOLEJNĄ OPERACJĘ.W MEJ PAMIĘCI JESTEŚ I ZAWSZE BĘDZIESZ **********
Zgłoś SPAM
URSZULA
♥ ღ ♥ ღ ♥

Najsmutniejsze są wspomnienia
One zadają okropny ból
Najsmutniejsze jest własne serce
Które woła cichutko i z utęsknieniem... WRÓĆ !

*♥* ✬ *♥*

Spoczywaj w pokoju Aniele

♥ ღ ♥ ღ ♥
Zgłoś SPAM
URSZULA

★.¸.★

Choć nie ma Cię już ze mną
To mam nadzieję że choć Twoja dusza
Będzie czuwała nade mną....

★.¸.★

*
**`NIEGASNĄCE
****`ŚWIATEŁKO
*********`PAMIĘCI
********`Z MODLITWĄ

★.¸.★
Zgłoś SPAM
mama śp.Konrada
„nie wierzę że za horyzontem koniec dnia tam słońce skrywa rozognioną twarz ociera pot z czoła gdy sił już brak tam inny kolor nieba inny świat nie wierzę że za horyzontem koniec dnia tam początek drogi w rajskim ogrodzie jutrzenki blask” Światełko z modlitwą na wieczną pamięć…Bartusiowi...
Zgłoś SPAM
RENIA M.JARECZKA PYRSAKA
Bóg nie obiecywał nieba bez chmur, ścieżek życia usłanych różami. Bóg nie obiecywał słońca bez deszczu, radości bez smutku, pokoju bez bólu. Bóg obiecał siłę na każdy dzień, odpoczynek po trudzie, światło na drogę, łaskę na czas prób, pomoc z wysoka, niezawodną przyjaźń, nieśmiertelną miłość... ******(¨`·.·´¨)(¨`·.·´¨)******* *******`·.(¨`·.·´¨)..·´******** ********** `·.¸.·´*********** BARTUSIU KOCHANY
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Bartusiu
Gdy Niebo płacze, a słońce chce je pocieszyć, wtedy pojawia się tęcza.
Most łączący nasze dwa światy.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Mamusiu Bartusia, będziemy pamiętać.!
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
Tęsknota...nie wypowiedziane słowa...
Łzy płyną nieustannie...
zniszczone marzenia.
Smutek...``Życie toczy się dalej,
Lecz już nie takie samo,
Zgłoś SPAM
mama Marcina B
...........(
...........(,)
.........|::::::|... *
.........|::::::|.)/¸.¤ª“˜¨
˜“¨˜“ª¤.¸::::|)/¸.¤ª“˜¨¨˜“¨*
ª“˜¨“¨˜“%¤ª“˜¨¨˜“¨…*
♡ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI..♡
Zgłoś SPAM
Genowefa Tumidajewicz
Tumidajewicz Uczę się czekać i marzyć Uczę się tęsknić i śnić... Co jeszcze musi się zdarzyć By zawsze już z Tobą być? Uczę się czekać i marzyć Uczę się tęsknić i żyć... Trwać będę dalej na straży Bo bardzo chcę z Tobą być! ♥♥♥♥♥♥ H.Rynkowski
Zgłoś SPAM
URSZULA

இڿڰۣ

Śmierć rozdziela nas tylko fizycznie,
w rzeczywistości nadal pozostajemy
zespoleni w Chrystusie
z tymi,którzy odeszli od nas

Miłość nigdy nie ustaje..

ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI

இڿڰۣ
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   281   282   283   ...   450   451    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011
 


Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.