|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 654929
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
MAMA ŚP.ROBERTA N.
|
|
``````` ( ``````` (( `````` ((,) ```` [(¯♥¯)] ```` [(¯♥¯)] ```` [(¯♥¯)] (*)(*) ANIOŁKU KOCHANY (*)(*) ``````` ( ``````` (( `````` ((,) ```` [(¯♥¯)] ```` [(¯♥¯)] ```` [(¯♥¯)] ** NA ZAWSZE W MYM SERCU ** I MODLITWIE ** ZAPALAM ŚWIATEŁKA PAMIĘCI NA KILKA DNI **** (*)(*) ŚPIJ ANIOŁKU W POKOJU WIECZNYM (*)(*) BARTUNIU, NIE BĘDĘ MOGŁA SPEŁNIĆ PROŚBĘ TWOJEJ MAMUNI,IDĘ DO SZPITALA NA KOLEJNĄ OPERACJĘ.W MEJ PAMIĘCI JESTEŚ I ZAWSZE BĘDZIESZ **********
|
Zgłoś SPAM
 |
URSZULA
|
|
♥ ღ ♥ ღ ♥
Najsmutniejsze są wspomnienia
One zadają okropny ból
Najsmutniejsze jest własne serce
Które woła cichutko i z utęsknieniem... WRÓĆ !
*♥* ✬ *♥*
Spoczywaj w pokoju Aniele
♥ ღ ♥ ღ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
URSZULA
|
|
★.¸.★
Choć nie ma Cię już ze mną
To mam nadzieję że choć Twoja dusza
Będzie czuwała nade mną....
★.¸.★
*
**`NIEGASNĄCE
****`ŚWIATEŁKO
*********`PAMIĘCI
********`Z MODLITWĄ
★.¸.★
|
Zgłoś SPAM
 |
mama śp.Konrada
|
|
„nie wierzę że za horyzontem koniec dnia tam słońce skrywa rozognioną twarz ociera pot z czoła gdy sił już brak tam inny kolor nieba inny świat nie wierzę że za horyzontem koniec dnia tam początek drogi w rajskim ogrodzie jutrzenki blask” Światełko z modlitwą na wieczną pamięć…Bartusiowi...
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA M.JARECZKA PYRSAKA
|
|
Bóg nie obiecywał nieba bez chmur, ścieżek życia usłanych różami. Bóg nie obiecywał słońca bez deszczu, radości bez smutku, pokoju bez bólu. Bóg obiecał siłę na każdy dzień, odpoczynek po trudzie, światło na drogę, łaskę na czas prób, pomoc z wysoka, niezawodną przyjaźń, nieśmiertelną miłość... ******(¨`·.·´¨)(¨`·.·´¨)******* *******`·.(¨`·.·´¨)..·´******** ********** `·.¸.·´*********** BARTUSIU KOCHANY
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Bartusiu
Gdy Niebo płacze, a słońce chce je pocieszyć, wtedy pojawia się tęcza.
Most łączący nasze dwa światy.
♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Mamusiu Bartusia, będziemy pamiętać.!
|
Zgłoś SPAM
 |
EWA BILICKA
|
|
Tęsknota...nie wypowiedziane słowa...
Łzy płyną nieustannie...
zniszczone marzenia.
Smutek...``Życie toczy się dalej,
Lecz już nie takie samo,
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Marcina B
|
|
...........(
...........(,)
.........|::::::|... *
.........|::::::|.)/¸.¤ª“˜¨
˜“¨˜“ª¤.¸::::|)/¸.¤ª“˜¨¨˜“¨*
ª“˜¨“¨˜“%¤ª“˜¨¨˜“¨…*
♡ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI..♡
|
Zgłoś SPAM
 |
Genowefa Tumidajewicz
|
|
Tumidajewicz Uczę się czekać i marzyć Uczę się tęsknić i śnić... Co jeszcze musi się zdarzyć By zawsze już z Tobą być? Uczę się czekać i marzyć Uczę się tęsknić i żyć... Trwać będę dalej na straży Bo bardzo chcę z Tobą być! ♥♥♥♥♥♥ H.Rynkowski
|
Zgłoś SPAM
 |
URSZULA
|
|
இڿڰۣ
Śmierć rozdziela nas tylko fizycznie,
w rzeczywistości nadal pozostajemy
zespoleni w Chrystusie
z tymi,którzy odeszli od nas
Miłość nigdy nie ustaje..
ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
இڿڰۣ
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|