|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 654956
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
RENIA M.JARECZKA PYRSAKA
|
|
______________¶ _____________¶¶¶ ____________¶¶_¶¶ ____________¶¶_¶¶ ___________¶¶___¶¶ __________¶¶_____¶¶ _________¶¶_______¶¶ ________¶¶_________¶¶ ________¶¶_________¶¶ _________¶¶___¶___¶¶ ___________¶¶_¶_¶¶ _____________¶¶¶ ______________¶ _________¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ ________¶¶____¶____¶¶ _______¶¶_¶___¶___¶_¶¶ _______¶¶__¶¶¶¶¶¶¶__¶¶ ________¶¶_________¶¶ ________¶¶¶_______¶¶¶ ________¶¶_¶¶¶¶¶¶¶_¶¶ ________¶¶_________¶¶ ________¶¶_________¶¶ _______¶¶___________¶¶ ______¶¶_____________¶¶ ____¶¶¶_______________¶¶¶ ¶¶¶¶¶¶¶__¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶__¶¶¶¶¶¶¶ __¶¶¶¶¶__¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶__¶¶¶¶¶ ___¶¶¶¶_¶¶¶_______¶¶¶_¶¶¶¶ ____¶¶¶¶__¶¶_____¶¶__¶¶¶¶ __¶¶¶¶_¶____¶¶_¶¶____¶_¶¶¶¶ _¶¶¶¶_¶_______¶_______¶_¶¶¶¶ ¶¶¶¶_¶_________________¶_¶¶¶¶ ¶¶¶¶_¶_________________¶_¶¶¶¶ ¶¶¶¶_¶_________________¶_¶¶¶¶ ¶¶¶¶__¶_______________¶__¶¶¶¶ BARTUSIU KOCHANY _¶¶¶¶__¶_____________¶__¶¶¶¶¶ __¶¶¶¶¶_¶___________¶__¶¶¶¶¶ __¶¶¶¶_¶_¶¶_______¶¶__¶_¶¶¶ ___¶¶¶¶_¶__¶¶___¶¶___¶_¶¶¶ ____¶¶¶_¶¶___¶_¶___¶¶_¶¶¶ _____¶¶¶_¶¶___¶___¶¶_¶¶¶ ______¶¶¶¶_¶¶___¶¶_¶¶¶¶ _______¶¶¶__¶¶_¶¶__¶¶¶ ________¶¶¶_¶¶¶¶¶_¶¶¶ ________¶¶¶¶_____¶¶¶¶ _______¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ _____¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ ___¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ Każda chwila jest jak pył na wietrze, ale te wyjątkowe zmieniają się w naszej pamięci w Diamenty oby tych chwil było jak najwięcej.
|
Zgłoś SPAM
 |
Hanna Tomala
|
|
♥
.•(`•.¸♥¸.•´)(`•.¸♥¸.•´)(`•.¸♥¸.•´)•.
NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
.•(`•.¸♥¸.•´)(`•.¸♥¸.•´)(`•.¸♥¸.•´)•.
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Boże otul ś.p. Bartosza, Ojcowską Miłością, a nas uchroń przed złem tego świata.
Bartusiu ufamy, że Jesteś wśród nas.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
EWA BILICKA
|
|
My nie umrzemy nigdy (...) Umiera tylko czas. Przeklęty czas (...)
Kiedy kochamy, stajemy się nieśmiertelni i niezniszczalni, jak bicie serca, jak deszcz lub wiatr
Erich Maria Remarque
|
Zgłoś SPAM
 |
Małgorzata Grajewska
(mama śp. Pawełka)
|
|
Bartku, bądź szczęśliwy...
Nam pozostaje tylko niezmierzona tęsknota i nadzieja, że jeszcze kiedyś się spotkamy...
Pamiętam...
|
Zgłoś SPAM
 |
Genowefa Tumidajewicz
(mama Michała)
|
|
Promyczkiem księżyca zapalam światełko,
powiewem wiatru przesyłam modlitwę,
a Ty Aniołku
odpoczywaj w Rajskich Ogrodach...
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
|
|
"Już nic nie będzie takie samo... Choć wstanie słońce, wyjdzie zza chmurki Już nic nie będzie takie samo... Choć uśmiech może kiedyś wróci Już nic nie będzie takie samo... Bo moja dusza się nie rozsmuci." (♥)(♥)(♥)
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Bartusiu
Ty żyjesz, to my umieramy.
Żyj Życiem Wiecznym.
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
URSZULA
|
|
♥ Smutek i tęsknota…
Pustka mnie otacza…
W serce żal się wlewa…
Bólem i cierpieniem zapalam znicz…
Znicz Wiecznej Pamięci…♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Hanna Tomala
|
|
♥
✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤✤ ✤ ✤ ✤
LUDZIE ŻYJĄ TAK DŁUGO,
JAK DŁUGO INNI PIELĘGNUJĄ PAMIĘĆ O NICH...
✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤ ✤
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|