|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 654969
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
Hanna Tomala
|
|
♥
,,są chwile gdy trzeba cały ból wykrzyczeć
bez jednego słowa łzami, które w ciszy
przemkną się po twarzy, choć czas je wymaże
krzyczeć będą ciągle rozerwaną duszą''
/Ks. Wacław Buryła/
|
Zgłoś SPAM
 |
Hanna Tomala
|
|
♥ (...) są chwile gdy trzeba cały ból wykrzyczeć bez jednego słowa łzami, które w ciszy przemkną się po twarzy, choć czas je wymaże krzyczeć będą ciągle rozerwaną duszą (...) /Ks. Wacław Buryła/
|
Zgłoś SPAM
 |
EWA BILICKA
|
|
Pamięć, to skarb człowieka;
dni nie zawsze są łaskawsze...
Wszystko popłynie jak rzeka-
zostaniesz w pamięci zawsze!!!!!!
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Mateuszka Kuźmicz
|
|
`•°*✿*° • °*•✿•*° • °*✿*°•``•°*✿*° • °*•✿•*° • °*✿*°•` Chciałbym Ci dać wiosenne zorze, szkatułkę szczęścia, wiatru śpiew. Majowy księżyc, groźne morze, zimą słowików śpiew. Chciałabym Ci dać świat Twoich marzeń, jak kwiatów polnych błękit snów... Więc moje serce przyjmij w darze, w miłości, której brak już słów. ...Nic się nie dzieje przedwcześnie i nic się nie dzieje za późno, I wszystko się dzieje w swoim czasie wszystko... Wszystkie uczucia, spotkania, odejścia, powroty, czyny i zamiary. Zawsze właściwą godzinę biją…… „Boże zegary.\\\" R. Brandstaetter `•°*✿*° • °*•✿•*° • °*✿*°•``•°*✿*° • °*•✿•*° • °*✿*°• Śpij I niech Twój Anioł Stróż Ma Ciebie W Swej opiece *** Jasne Światełko wraz z modlitwą Bartku ***
|
Zgłoś SPAM
 |
URSZULA
|
|
♥☽♡☾♦☽♡☾♥ Bóg wezwał Cie do Siebie, wprowadził do Swego Królestwa... Podarował skrzydła dzięki którym unosisz się nad nami... Nadejdzie czas, że spotkamy się gdzieś w tej Anielskiej Krainie... Wówczas wtulę się w Twoje ramiona... Wyszepczę Ci jak bardzo Cię kocham... ♥*¯*¯*♥ SPOCZYWAJ W SPOKOJU ♥*¯*¯*♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Genowefa Tumidajewicz
(mama Michała)
|
|
Światełko na ziemi, a dusza w niebie. Sama staję się światełkiem gdy nie ma Ciebie. I świecę w imieniu wspólnej nadzieiii, że kiedy odejdę Bóg nas nie rozdzieli, że u Twojego boku żar znowu się roznieci, że będziemy razem, a ktoś inny będzie nam świecił...
|
Zgłoś SPAM
 |
Hanna Tomala
|
|
♥
_______(
_______))
______(?))
_____(((?))
____ ((?))))
___ \=====/
____\__.__/
◕ ◕ PAMIĘTAM ◕ ◕
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Marcina B
|
|
(`•.¸♥¸.•´)
(`•.¸♥¸.•´) Pamiętam.. (`•.¸♥¸.•´)
(`•.¸♥¸.•´)
|
Zgłoś SPAM
 |
mama śp.Konrada
|
|
„Minuty i sekundy oczy moje liczą. Jest ich wiele. Godzina mija za godziną. A ja czekam i serce zatruwam goryczą. I łzy niepowstrzymanie po twarzy mi płyną Już nie przyjdziesz…nie przyjdziesz!” W MEJ PAMIĘCI I MODLITWIE JESTEŚ. (**) BARTKU...
|
Zgłoś SPAM
 |
rodzice ś.p.Mateuszka Mazek
|
|
Tam,za zamkniętymi oczami jest naszej wyobrażni kraina, w niej zapisujemy chwile, które świat dla nas zatrzymał. Zwykłe okruszki życia, wrażenia,przeżycia,tęsknoty, które nas kiedyś wzruszały by nie zapomnieć o tym. Czasami w tej krainie przepiękne wizje tworzymy, tam przebywamy z Tymi, o których tylko marzymy.... Światełko nieustającej pamięci.
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|