|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 654983
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
URSZULA
|
|
⋰❀⋰❀
Ci, których kochamy,
nie umierają nigdy,
bo miłość to nieśmiertelność.
⋰❀⋰❀
ZAPALAM
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
|
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Bartusiu
Mimo bólu, mimo łez pamięć nasza wieczną jest.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA M.JARECZKA PYRSAKA
|
|
GŁOS ANIOŁÓW Każdy doświadczył w swoim życiu obecności Aniołów, w postaci wewnętrznego głosu, uszczypnięcia w policzek, lub głaskania po głowie. Czasem można poczuć ciepło wokół swoich ramion, ciepło bijące od stóp do głów, lub miłość i światło, które nas nagle otacza. Możemy również usłyszeć głos Anioła, w postaci słów, śpiewu ptaków, lub szumu wiatru, niektórzy też słyszą bicie dzwonów. Anioły mówią do nas na tysiące różnych sposobów, często nawet nie zdajemy sobie sprawy, że właśnie nasz Anioł usiłuje nam coś powiedzieć. *•-★-•* BARTUSIU KOCHANY *•-★-•* (...) gdy u kresu naszych dni staniemy przez Bogiem, żeby osądził nasze życie, Bóg zapyta:„Gdzie twoje rany?”. Zbyt wielu z nas odpowie: „Nie mamy żadnych ran”. A wtedy Bóg zapyta: „Więc nie znalazłeś nic, o co warto było walczyć?”.
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
*•-★-•* SĄ WSPOMNIENIA,
KTÓRE NIGDY NIE ODEJDĄ.
SĄ RANY,
KTÓRE SIĘ NIGDY NIE ZABLIŹNIĄ.
SĄ ŚLADY ŁEZ,
KTÓRE NIGDY NIE WYSCHNĄ.*•-★-•*
|
Zgłoś SPAM
 |
Hanna Tomala
|
|
¸•* ╬ *•¸•*`╬ *•¸•*╬ *•¸•*`╬ *•¸
Boże, Miłosierny Panie,
daj duszom miejsce w niebie,
błogosławiony pokój
i jasność Twojego światła.
¸•* ╬ *•¸•*`╬ *•¸•*╬ *•¸•*`╬ *•¸
|
Zgłoś SPAM
 |
URSZULA
|
|
♥*¯*¯*♥
Tęsknota otula mnie w ciszy,
łzy kapią z pod powiek,
bez Ciebie tak trudno żyć,
serce wiecznie w żałobie...
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
♥*¯*¯*♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Genowefa Tumidajewicz
(mama Michała)
|
|
Bartku Wspomnienia są piękne, bo nigdy nie gasną Wspomnienia są trwale i nigdy nie zasną Wspomnienia dźwięków, obrazów, zapachów Wspomnienia szczęścia, strachu i płaczu. Wspomnienia dają żyć wiecznie, bo zostaną po nas...
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA M.JARECZKA PYRSAKA
|
|
___CO MYŚLISZ,TO TWORZYSZ. CO TWORZYSZ,TYM SIĘ STAJESZ. CZYM SIĘ STAJESZ, TO WYRAŻASZ. CO WYRAŻASZ,TEGO DOŚWIADCZASZ. CZEGO DOŚWIADCZASZ, TYM JESTEŚ.CZYM JESTEŚ,TO MYŚLISZ. KOŁO SIĘ ZAMYKA.____ ````````````````(¯`v´¯) ```````````````(¯`(♥)´¯) ````````````````(_.^._) ````````(¯`v´¯)``````` (¯`v´¯) ```````(¯`(♥)´¯)`````(¯`(♥)´¯) ````````(_.^._)````````(_.^._) .•°*”˜˜”*°•°*”*°•°*”*°•°*”*°•°*”˜˜”*°•.BARTUSIU,ISTNIEJESZ W CZASIE,ALE NALEŻYSZ DO WIECZNOŚCI.
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Niedzielne światełko pełne ciepła ,miłości i modlitwy posyłam do Nieba, dla ciebie Bartusiu.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
<<•♥•>> Żal nasz bezmierny, cicha łza się sączy,
ucichnie wtedy, kiedy Bóg nas złączy...ANIOŁECZKU...<<•♥•>>
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|