|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 654996
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
mama Marcina B
|
|
♡ ⋱⋱⋱⋱⋱Dziś już wiem
Jesteś zawsze blisko mnie
A w sercu oddech gwiazd
I anioły w moich snach⋱⋱⋱⋱⋱♡
|
Zgłoś SPAM
 |
Hanna Tomala
|
|
♥
______ )
_____ (,)
_____\__/
PAMIĘTAM
|
Zgłoś SPAM
 |
Genowefa Tumidajewicz
(mama Michała)
|
|
Bartku
Gdzieś,gdzie kończy się Życie...
i ptaków śpiew nie dochodzi,
Tam się kiedyś spotkamy-
odrodzeni i wiecznie młodzi...
|
Zgłoś SPAM
 |
mama śp.Przemka Frąka
|
|
Są ludzie koniecznie potrzebni, bez których radość staje się goryczą, bez których słońce ocieka czerwienią, śmiertelnej tęsknoty, bez których godziny są , jak ślepe ptaki z gniazd wyrzucone w nieskończoną ciemność, wlokące skrzydła, jak tragiczny ciężar Są ludzie , po których miejsca krzyczą... /ks. W. Baryła/
|
Zgłoś SPAM
 |
URSZULA
|
|
♥ ღ ♥ ღ ♥ Jest taki ból, którego nic nie ukoi…
Jest taki żal, który nigdy nie zniknie…
Jest taka tęsknota, która już zawsze zostanie… ♥ ღ ♥ ღ ♥ Dziękuje Twojej Mamusi za pamięć i modlitwę Serdecznie pozdrawiam
|
Zgłoś SPAM
 |
URSZULA
|
|
♥ ღ ♥ ღ ♥ Jest taki ból, którego nic nie ukoi…
Jest taki żal, który nigdy nie zniknie…
Jest taka tęsknota, która już zawsze zostanie… ♥ ღ ♥ ღ ♥ Powiedz mi ile siły trzeba w sobie mieć Żeby takie sytuacje można było znieść Całe życie w jednej chwili traci smak A nadzieja upada jak płonący wrak Chciałbym by to wszystko było snem Może i dobrze, że życie nie jest wieczne Kiedyś znów spotkamy się. Spoczywaj w pokoju ♥ ღ ♥ ღ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Na drodze krzyż zatrzymał mnie, kazał mi żyć , kazał mi trwać. Bartusiu . Jesteś częścią tego co nieśmiertelne. Jesteś naszym Aniołem. ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Dziękuję Pani za modlitwę w intencji naszych Aniołeczków. Z serca pozdrawiam.
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ŚP.ROBERTA N.
|
|
(*)(*)(*)(*)(*)(*) ** ANIOŁKU ** Jedna łza a w niej smutki ,wspomnienia, tysiące myśli....... Światełko z modlitwą dla Ciebie Aniołku (*)(*)(*) Dziękuję Twojej Mamusi , za pamięć dla mego Roberta ,podczas mej nieobecności. Pozdrawiam.Bogusia
|
Zgłoś SPAM
 |
EWA BILICKA
|
|
Rozdarte serce
próbuje coś wykrzyczeć
lecz nie potrafi
tli w sobie cały ten smutek
aż potem wybucha potokiem
gorących łez
bezsilność ta niemoc
|
Zgłoś SPAM
 |
Genowefa Tumidajewicz
(mama Michała)
|
|
Bartku
Kiedyś znowu przyjdzie czas,
by zobaczyć ukochane oczy.
Pełne oddania i wrażliwości,
i zaświeci najwspanialszy blask,
tych dawno niewidzianych oczu...
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|