|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655011
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
EWA BILICKA
|
|
Nie ma końca cisza wieczoru
w samotnym marzeniu
w drżeniu powiek
nad łzami
nie ma końca tęsknota
cisza nie jest ciszą
krzykiem
|
Zgłoś SPAM
 |
mama śp.Konrada
|
|
Kto wróci nam tamten CZAS…
Bartku...
|
Zgłoś SPAM
 |
Lena D.
|
|
✿¨)_✿¨)_✿¨)_✿¨)_✿¨)_✿¨)_✿¨)_✿
✿ Gdy ktoś odchodzi, bliski, kochany,
✿ bezradność tłumi, odbiera głos,
✿ jakby ktoś solą zasypał rany,
✿ jakby w przełyku utkwiła kość...
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
.•**• Kiedy odchodzi nagle ktoś bliski i cząstka ciebie umiera z nim... I pustka wokół i nicość wszystkim, struna rozpaczy gdzieś w głębi drży. Serce przebija ci ostry sztylet, rozpruwa oddech powietrza łyk, wspominasz zmarłe, minione chwile, w gardło się wdziera żałosny krzyk.....•**•
|
Zgłoś SPAM
 |
URSZULA
|
|
❀⋰❀
Jest taki ból,
którego nic nie ukoi…
Jest taki strach,
którego nic nie pokona…
Jest taki żal,
który nigdy nie zniknie…
Jest taka tęsknota,
która już zawsze zostanie…
❀⋰❀
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA M.JARECZKA PYRSAKA
|
|
BARTUNIU KOCHANY
|
Zgłoś SPAM
 |
Hanna Tomala
|
|
♥
`•.¸(¯`’•.¸ () ¸.•’´¯)¸.•´
(¯`.•. (¯`` █ `´¯).•.´¯)
¯¨˜“ª¤ª“˜¨¨˜“ª¤ª“˜¨¨¯
MOŻNA ODEJŚĆ NA ZAWSZE,
BY STALE BYĆ BLISKO...
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
" Nie wiem czy życie jest silniejsze od śmierci, ale miłość była silniejsza od obu."
( Tristan i Izolda )
Bartusiu, nic miłości nie pokona , nawet śmierć.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
இڿڰۣ Nie mówcie tym , którzy stracili ukochanych , że „ czas zagoi rany " . Nie mówcie , że „oni już nie cierpią ". Najlepiej nie mówcie nic... Czas , tych ran nie leczy - rany pozostają , bo śmierć ukochanych jest też trochę, śmiercią nas samych . Coś w nas umiera. Żyjemy , ale nic nie jest tak, jak było przedtem , już nie jesteśmy tacy sami... இڿڰۣ
|
Zgłoś SPAM
 |
mama śp.Konrada
|
|
To co przeżyte nikt nam nie odbierze jak wąwóz który wyżłobiła rzeka choćby go ludzie zmienić chcieli w biegu i tak do swego koryta ucieka… Moje wspomnienie…BARTUŚ... Mamusi sercem dziękuję za modlitwę. Pozdrawiam Grażyna
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|