|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655235
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
Genowefa Tumidajewicz
(mama Michała)
|
|
*_¸.•*ღ♥ღ*•.¸_¸.•*
Kiedy KTOŚ kogo kochasz
staje się wspomnieniem ,
to WSPOMNIENIE staje się
NAJWIĘKSZYM SKARBEM...
*_¸.•*ღ♥ღ*•.¸_¸.•*
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Marcina B
|
|
_,»*¯**¯*«,_)) ((_,»*¯**¯*«,__,»*¯**¯*«,_)) ((_,»*¯**¯*«,_ W morzu tęsknoty pytasz dlaczego? Próżno próbujesz ożywić sny Szczęście to tylko coś ulotnego Mrok zawsze zdławi szczęśliwe dni Choć czas lekarzem ,jednak zabija.... . _,»*¯**¯*«,_)) ((_,»*¯**¯*«,__,»*¯**¯*«,_)) ((_,»*¯**¯*«,_
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Bartusiu. Zapalam światełko na dzisiaj i na jutro. Niech rozświetla Ci świat po tamtej stronie.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
EWA BILICKA
|
|
Jeśli nie można być razem
każdego dnia.....
zawsze można
ze wspomnień
przywołać każdą
z ukochanych chwil.]`````
|
Zgłoś SPAM
 |
Genowefa Tumidajewicz
(mama Michała)
|
|
Wokół wiele smutku i żalu...
Śpisz ... słodkim snem,
Już nic nie boli...
Śnij o Tych którzy
pamiętają o Tobie...
którzy Cię kochają.....
|
Zgłoś SPAM
 |
Urszula Skłodowska
|
|
✿ڿڰۣ Stoję w oknie patrzę w dal .... dni minionych jest mi żal ....... Odpłynęły we mgle jak cienie ...... Lecz proszę niech pozostanie chociaż wspomnienie .... ✿ڿڰۣ ŚWIATEŁKO WIERNEJ PAMIĘCI ✿ڿڰۣ
|
Zgłoś SPAM
 |
mama śp.Przemka Frąka
|
|
"Cóż zatem innego spaja doczesność z wiecznością,
jak nie miłość, która przede wszystkim i właśnie dlatego,
kiedy wszystko przeminęło,
istnieje i trwa."
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Bartusiu. Ciężko jest dalej iść , gdy nie zachowana jest kolejność.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
♥ Bo nasza miłość trwa i trwać będzie,
bo w naszych sercach WASZE biją serca...♥
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA M.JARECZKA PYRSAKA
|
|
Jest miejsce, dokąd listy nie dochodzą, Gdzie tylko myśli i modlitwy błądzą. Tam idę, żeby w skupieniu Ulżyć modlitwą zmarłym w ich cierpieniu. Tyle jest jeszcze pytań nie zadanych I opowieści nie dopowiedzianych. W zimnym kamieniu śpią snem nieprzespanym I może tęsknią za słonecznym ranem? Nie mogę odejść nie zamieniąc słowa W ciszy, o której mówią,że grobowa. Nim wiatr ostatnie znicze pozagasza Powiem dziękuję, proszę i przepraszam. Jest miejsce dokąd listy nie dochodzą, ___________ ✬✬✬ __________✬✬✬✬✬ ________✬✬✬✬✬✬✬ _____ ✬✬✬✬✬✬✬✬✬✬ ___✬✬✬✬________✬✬✬✬ __✬✬✬✬____۩ ____✬✬✬✬ _✬✬✬✬_____۩ _____✬✬✬✬ _✬✬✬✬____۩ ۩ ____✬✬✬✬ __✬✬✬✬___۩ ۩ ___✬✬✬✬ ____✬✬✬✬__۩ __✬✬✬✬ ______✬✬✬✬!!✬✬✬✬ _____________!! ________▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ________▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ◄★►◄★►◄★►◄★►◄★►◄ KOCHANY BARTUNIU
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|