KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
655219
Dodane ponad rok temu
RENIA M.JARECZKA PYRSAKA
Jest miejsce, dokąd listy nie dochodzą, Gdzie tylko myśli i modlitwy błądzą. Tam idę, żeby w skupieniu Ulżyć modlitwą zmarłym w ich cierpieniu. Tyle jest jeszcze pytań nie zadanych I opowieści nie dopowiedzianych. W zimnym kamieniu śpią snem nieprzespanym I może tęsknią za słonecznym ranem? Nie mogę odejść nie zamieniąc słowa W ciszy, o której mówią,że grobowa. Nim wiatr ostatnie znicze pozagasza Powiem dziękuję, proszę i przepraszam. Jest miejsce dokąd listy nie dochodzą, ___________ ✬✬✬ __________✬✬✬✬✬ ________✬✬✬✬✬✬✬ _____ ✬✬✬✬✬✬✬✬✬✬ ___✬✬✬✬________✬✬✬✬ __✬✬✬✬____۩ ____✬✬✬✬ _✬✬✬✬_____۩ _____✬✬✬✬ _✬✬✬✬____۩ ۩ ____✬✬✬✬ __✬✬✬✬___۩ ۩ ___✬✬✬✬ ____✬✬✬✬__۩ __✬✬✬✬ ______✬✬✬✬!!✬✬✬✬ _____________!! ________▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ________▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ◄★►◄★►◄★►◄★►◄★►◄BARTUNIU KOCHANY
Zgłoś SPAM
Urszula Skłodowska
•۞• ۞ •۞• W daleką podróż zabrał CIĘ Bóg Jedną nadzieję nam dając, Że kiedyś przekroczą Niebios próg, Ci, którzy tutaj w bólu zostali... JEZU UFAM TOBIE..... † ◥◣◢ † ◣◢◤ † ```PAMIĘTAM † ◥◣◢ † ◣◢◤ †
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
Śmierć zdusiła iskry życia, które miały wnet zapłonąć.
Ona przyszła niespodzianie, nakazała nam zatonąć.
W morzu łez i w morzu smutku ból wylała,
skradła radość, dała rozpacz, cios zadała.
Zgłoś SPAM
Genowefa Tumidajewicz
(mama Michała)

.-..-.
`•.•´
●/
/▌
// ...Na Zawsze w Moim SERCU...

Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
,, Taka mała...
Po twarzy płynie tak powoli.
Jak strumyk, mija
każdy dołek na policzku...
To ona pokazuje, jak bardzo boli.
Taka mała - niewidoczna czasem.
A tyle zawiera cierpienia."
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
(*)(*)(*)***(*)(*)(*)***(*)(*)(*) ..W pustym pokoju pali się lampka . Wspomnień ogarek, wiążący czas... Jeszcze niedawno Byłeś tu jeszcze... Lecz teraz... pustka... Twój płomyk zgasł... (*)(*)(*)***(*)(*)(*)***(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
RENIA M.JARECZKA PYRSAKA
Światło nadziei... Kto dziś tu przyjdzie, łzę uroni Zaduma się i znicz zapali, Tęsknota w sercu znów się schroni, Bo cierpią ci, co tu zostali. Tak trudno czuć jest pod palcami Kamienną płytę, jej szorstki chłód, Tak wielu nie ma dzisiaj z nami, Tu ich przygniata ten zimny grób. I tylko Anioł na mogile, Czuwa i strzeże, bo Bóg tak chciał, Każdy przystanie tu na chwilę, Przy grobie w smutku będzie trwał. Kiedy odwiedzi matka syna lub córkę Niejedna łza mogiłę zrosi, Wciąż białą różę będzie trzymać, O ukojenie bólu prosić. Już bajki nigdy nie opowie, Do snu już tez nie ukołysze, Zamyśli tylko się przy grobie, I wsłucha w tę cmentarną ciszę. Światło nadziei, które płonie Ukoić może to rozstanie, I wciąż splecione w bólu dłonie ,znów będą czekać na spotkanie… ◦◦हैैहै◦◦...†♣†...◦हैैहै◦◦ ______( ______)) _____/',( ____(,"",) _____ || _____§§ ____ §§§ __§§§§§§§§ ___§§§§§§ ____§§§§ ⋰ڿڰۣڿ❀ڿڰۣڿ ⋰ KOCHANY BARTUNIU
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
⋐◕⋑»•«⋐◕⋑ Jak w lustro szukając Twarzy, której nie mam kikutami duszy muskając doliny wyżłobione łzami Bliscy odchodzą Na wieczny sen, Na wieczny czas…
Nie Ma Was !!!! CISZA, PUSTKA, ........⋐◕⋑»•«⋐◕⋑
Zgłoś SPAM
Urszula Skłodowska
♥ ⋱♥⋱⋰♥ Musimy nauczyć się także i to znosić, że ktoś dźwiga swój krzyż, a my nie możemy mu ulżyć, co jest często trudniejsze, niż cierpieć samemu. ` ``` Św. Tereska od Krzyża ♥⋱⋰♥⋰ ♥ ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ♥⋱⋰♥⋰ ♥
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Bartusiu. Ktoś cicho czeka , by Ktoś powrócił.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   258   259   260   ...   450   451    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011
 


Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.