|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655219
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
RENIA M.JARECZKA PYRSAKA
|
|
Jest miejsce, dokąd listy nie dochodzą, Gdzie tylko myśli i modlitwy błądzą. Tam idę, żeby w skupieniu Ulżyć modlitwą zmarłym w ich cierpieniu. Tyle jest jeszcze pytań nie zadanych I opowieści nie dopowiedzianych. W zimnym kamieniu śpią snem nieprzespanym I może tęsknią za słonecznym ranem? Nie mogę odejść nie zamieniąc słowa W ciszy, o której mówią,że grobowa. Nim wiatr ostatnie znicze pozagasza Powiem dziękuję, proszę i przepraszam. Jest miejsce dokąd listy nie dochodzą, ___________ ✬✬✬ __________✬✬✬✬✬ ________✬✬✬✬✬✬✬ _____ ✬✬✬✬✬✬✬✬✬✬ ___✬✬✬✬________✬✬✬✬ __✬✬✬✬____۩ ____✬✬✬✬ _✬✬✬✬_____۩ _____✬✬✬✬ _✬✬✬✬____۩ ۩ ____✬✬✬✬ __✬✬✬✬___۩ ۩ ___✬✬✬✬ ____✬✬✬✬__۩ __✬✬✬✬ ______✬✬✬✬!!✬✬✬✬ _____________!! ________▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ________▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ◄★►◄★►◄★►◄★►◄★►◄BARTUNIU KOCHANY
|
Zgłoś SPAM
 |
Urszula Skłodowska
|
|
•۞• ۞ •۞• W daleką podróż zabrał CIĘ Bóg Jedną nadzieję nam dając, Że kiedyś przekroczą Niebios próg, Ci, którzy tutaj w bólu zostali... JEZU UFAM TOBIE..... † ◥◣◢ † ◣◢◤ † ```PAMIĘTAM † ◥◣◢ † ◣◢◤ †
|
Zgłoś SPAM
 |
EWA BILICKA
|
|
Śmierć zdusiła iskry życia, które miały wnet zapłonąć.
Ona przyszła niespodzianie, nakazała nam zatonąć.
W morzu łez i w morzu smutku ból wylała,
skradła radość, dała rozpacz, cios zadała.
|
Zgłoś SPAM
 |
Genowefa Tumidajewicz
(mama Michała)
|
|
.-..-.
`•.•´
●/
/▌
// ...Na Zawsze w Moim SERCU...
|
Zgłoś SPAM
 |
mama śp.Przemka Frąka
|
|
,, Taka mała...
Po twarzy płynie tak powoli.
Jak strumyk, mija
każdy dołek na policzku...
To ona pokazuje, jak bardzo boli.
Taka mała - niewidoczna czasem.
A tyle zawiera cierpienia."
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ŚP.ROBERTA N.
|
|
(*)(*)(*)***(*)(*)(*)***(*)(*)(*) ..W pustym pokoju pali się lampka . Wspomnień ogarek, wiążący czas... Jeszcze niedawno Byłeś tu jeszcze... Lecz teraz... pustka... Twój płomyk zgasł... (*)(*)(*)***(*)(*)(*)***(*)(*)(*)
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA M.JARECZKA PYRSAKA
|
|
Światło nadziei... Kto dziś tu przyjdzie, łzę uroni Zaduma się i znicz zapali, Tęsknota w sercu znów się schroni, Bo cierpią ci, co tu zostali. Tak trudno czuć jest pod palcami Kamienną płytę, jej szorstki chłód, Tak wielu nie ma dzisiaj z nami, Tu ich przygniata ten zimny grób. I tylko Anioł na mogile, Czuwa i strzeże, bo Bóg tak chciał, Każdy przystanie tu na chwilę, Przy grobie w smutku będzie trwał. Kiedy odwiedzi matka syna lub córkę Niejedna łza mogiłę zrosi, Wciąż białą różę będzie trzymać, O ukojenie bólu prosić. Już bajki nigdy nie opowie, Do snu już tez nie ukołysze, Zamyśli tylko się przy grobie, I wsłucha w tę cmentarną ciszę. Światło nadziei, które płonie Ukoić może to rozstanie, I wciąż splecione w bólu dłonie ,znów będą czekać na spotkanie… ◦◦हैैहै◦◦...†♣†...◦हैैहै◦◦ ______( ______)) _____/',( ____(,"",) _____ || _____§§ ____ §§§ __§§§§§§§§ ___§§§§§§ ____§§§§ ⋰ڿڰۣڿ❀ڿڰۣڿ ⋰ KOCHANY BARTUNIU
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
⋐◕⋑»•«⋐◕⋑ Jak w lustro szukając Twarzy, której nie mam kikutami duszy muskając doliny wyżłobione łzami Bliscy odchodzą Na wieczny sen, Na wieczny czas…
Nie Ma Was !!!! CISZA, PUSTKA, ........⋐◕⋑»•«⋐◕⋑
|
Zgłoś SPAM
 |
Urszula Skłodowska
|
|
♥ ⋱♥⋱⋰♥ Musimy nauczyć się także i to znosić, że ktoś dźwiga swój krzyż, a my nie możemy mu ulżyć, co jest często trudniejsze, niż cierpieć samemu. ` ``` Św. Tereska od Krzyża ♥⋱⋰♥⋰ ♥ ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ♥⋱⋰♥⋰ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Bartusiu. Ktoś cicho czeka , by Ktoś powrócił.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|