|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655245
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
*****(¨`·.·´¨)...(¨`·.·´¨)***** *(¨`·.·´*·. ¸.·´ ** `·.¸.·´ `* * `·.¸ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ¸.·´* ******(¨`·.·´¨)(¨`·.·´¨)******* *******`·.(¨`·.·´¨)..·´******** ********** `·.¸.·´********** DLA CIEBIE ANIOŁKU KOCHANY ****************************************
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA M.JARECZKA PYRSAKA
|
|
Największym skarbem człowieka jest jego pamięć... przechowujemy w niej urocze chwile życia... najdroższe Serca... tajemne sekrety... najcenniejsze słowa... gesty... cudowne pocałunki... czyjeś oczy... czyjeś łzy... Tylko sobie znanym kluczem cichutko otwieramy drzwi... spacerujemy... delikatnie dotykając nagromadzonych tam skarbów..." ........................) .......................(,) ..........).........._'!/'_ .........(,).........(""""") ......._'!/'_.ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ .......("""""). ....ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ.PAMIĘTAM ..............ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ BARTUNIU KOCHANY Każda chwila jest jak pył na wietrze, ale te wyjątkowe zmieniają się w naszej pamięci w Diamenty oby tych chwil było jak najwięcej.
|
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
I tylko w Tobie Panie nadzieja ,że się kiedyś spotkamy, Bartusiu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
mama śp.Konrada
|
|
... Zapadła tylko głucha cisza, jakiej nikt dotąd nie usłyszał, jakiej zrozumieć nikt nie zdoła... ... Zapadła cisza, choć głos wołał. Zduszony nagle krzyk rozpaczy, chciał coś powiedzieć, móc wybaczyć, przekazać jeszcze słowo w darze. ... Zapadła cisza... Milczą twarze... ........ / Grand / W mej pamięci Bartku zawsze będziesz…choć nie mogę Ci codzień zapalać świeczuszek… Dziękuję sercem za każde odwiedziny Mojego Synka i światełka. Serdecznie pozdrawiam. Grażyna
|
Zgłoś SPAM
 |
Genowefa Tumidajewicz
(mama Michała)
|
|
Wciąż pamiętamy wszystko,
bo przecież
Wy Byliście...
Jesteście
i Będziecie...
wciąż z nami nasze Aniolki
|
Zgłoś SPAM
 |
Urszula Skłodowska
|
|
◕ڿڰۣ
SPOCZYWAJ W POKOJU,
A PAMIĘĆ O TOBIE
NIECH BĘDZIE ZAWSZE ŻYWA
´✿...PAMIĘTAM…✿
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
..Za łzą spływa łza, W ciemności skryta twarz,Każda łza boli tak... Spoczywaj w Spokoju.... ▒P▒`````)( ▒A▒`````)\\ ▒M▒````( , ) ▒I▒```__\' | \'__ ▒Ę▒````[[[]]] ▒T▒````[[[]]] ▒A▒````[[[]]] ▒M▒```[][[]][] ````````````` ♥ Najjaśniejsze światełko mej pamięci dla Ciebie Aniołku ♥ Nie mogłam zapalać światełek (awaria komputera).Przepraszam. Dziękuję, za pamięć dla mego Roberta i bliskich ,sercem pozdrawiam.
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
❤•.★★.•❤ "Nic już nie będzie tak samo!
Smutek, tęsknota i gorzkie łzy.
Tylko wspomnienie pozostało?
I smutne serce w którym jesteście- WY!"❤•.★★.•❤
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Mateuszka Kuźmicz
|
|
Bartku 9 lipca mineła czwarta rocznica śmierci -twojego odejścia Tam w górze u Pana jesteście szczęśliwi i spokojni My tu na ziemi zostaliśmy z więlką tęsknotą i żalem za Wami Dzień za dniem, upływa bez Was to bardzo boli Mamusie tule do serca ,niech BÓG doda siłę i otoczy opieką Bartuś czuwaj nas bliskimi ...
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Mateuszka Kuźmicz
|
|
Pewnego dnia przerzucę most między dwoma światami i zmyję wszystkie smutki w błękicie się zanurzę i w szczęściu rozpłynę końca mej drogi a początku wszystkiego! ..........) ......../ ( ( ......( ( , ) ) .... ( (( , )) ) .....[╣██╠] .....[╣██╠] .....[╣██╠] .....[╣██╠] ....[╣███╠] Niebo teraz waszym domem,bądź tam w pełni szczęscia i spokoju. Dziekuje z serca za pamięć o Mateuszku w jego rocznicę śmierci,za każde zaplone światełko ,słowo wsparcia i pociechy . Dziękuje z seca ,że byliści z nami w tym dniu . Przepraszam ,że dopiero taraz się odzywam ale nie dałam rady kochani. Nasze dzieci i bliskich zawsze o taczam pamiecią i modlitwą pomimo ,że rzadko zapalam światełka te wirtualne. Ciepło pozdrawiam ,życzę zdrowia i siły oraz wsparcia rodziny i dobrych ludzi.
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|