|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655303
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
mama śp.Konrada
|
|
Samotność To odczucie że nie jesteś już nikomu potrzebny dom w którym jest tak pusto i cicho że aż się boisz telefon który od dawna już nie zadzwonił i pamiątki ułożone równo na półce… Światełko pamięci z modlitwą na kolejny samotny miesiąc…
(**) Bartkowi...
|
Zgłoś SPAM
 |
Urszula Skłodowska
|
|
இڿ`
TY NADAL ŻYJESZ,
BO PAMIĘĆ JEST WIECZNA
இڿ`
ZAPALAM
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
இڿ`
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
✿⊰♥⊱✿ Serce nasze - tęskni i nadziei rwie się nić.
Chociaż smutne są wspomnienia?.
Dla tych wspomnień - warto żyć!.✿⊰♥⊱✿
|
Zgłoś SPAM
 |
Genowefa Tumidajewicz
(mama Michała)
|
|
Aniołku Przyjdź Tak, jak przychodzą Anioły... Otul we śnie... Przyjdź i... Zabierz daleko stąd... Daleko od szarego życia Zabierz tam, gdzie nic się nie liczy... Gdzie nie czuje się bólu...
|
Zgłoś SPAM
 |
Urszula Skłodowska
|
|
_✿_<*>_✿_
"Ci, których kochamy,
nie umierają nigdy,
bo miłość to nieśmiertelność."
_✿_<*>_✿_
ZAPALAM ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI Z MODLITWĄ
_✿_<*>_✿_
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Bartusiu. W ciszy i zadumie zapalam światełko na dzisiaj i na jutro.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
```````) ```````(( ``````) ) ``````/( (( `````((♥))) ````/( ((♥)) ````( (♥) ) ) ```( (( ((♥) )) ```/( ((♥) )))) ```( (( ( ((♥))) ``/(( (( ♥) ) ) )) ``( (( ( ( ((♥)) ) ``((( (( ♥) ) ))) ````[][]II[][] [[ ▌◊░♥░◊ ▌]] MILIONY [[ ▌◊░♥░◊ ▌]] ŚWIATEŁK [[ ▌◊░♥░◊ ▌]] MOJEJ [[ ▌◊░♥░◊ ▌]] PAMIĘCI .•**• .•**•.•**• .•**•.•**• .•**• .•**• Taka mała... Po twarzy płynie tak powoli. Jak strumyk, mija każdy dołek na policzku... To ona pokazuje, jak bardzo boli. Taka mała - niewidoczna czasem. A tyle zawiera cierpienia... Jej błysk łączony z atłasem... Nie zatrzymuję jej. Niech płynie... Do miejsca, ... gdzie kończy się ból i żal... Na podłodze zostawi swoje imię. Taka mała... jedna, zwykła łza...! .•**• [Baco Daniel]
|
Zgłoś SPAM
 |
EWA BILICKA
|
|
W samotności wspólne mamy łzy...
W życiu ciągle nam Was brakuje...
W wytrwałości pokonujemy kolejne dni..
|
Zgłoś SPAM
 |
Hanna T.
|
|
♥
Cierpienie to doświadczenie,
które ma nam pomóc w dojrzewaniu.
Cierpienie to dojrzewanie.
Dla wierzącego nie ma nieszczęść,
są cierpienia – próby wytrwania.
Ks. Twardowski
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA M.JARECZKA PYRSAKA
|
|
☸ڿڰۣ— "Nie ma na świecie nic równie okrutnego, jak poczucie opuszczenia wywołane tym, że nie ma się na co czekać." (H.Murakami)☸ڿڰۣ— ,•’``’•,•’``’•, ☸ڿڰۣ— ’•,`’•,*,•’`,•’ ....`’•,,•’ ... ........,•’``’•,•’``’•, ........’•,`’•,*,•’`,•’ ...........`’•,,•’ ☸ڿڰۣ— ☸ڿڰۣ—BARTUNIU KOCHANY
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|