|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655312
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
|
|
___*ild*ild*________*ild*ild* ___*ild*___*ild*____*ild*___*ild* _*ild*______*ild*_*ild*_______*ild* *ild*__(¯`•´¯) _*ild*__________*ild* *ild*__`•.,(¯`•´¯)__JESTEŚ____*ild* _*ild *_(¯`•´¯).•´_W__MOIM__*ild* __*ild*`•.´__SERDUSZKU__*ild* ____*ild*_____________*ild _______*ild*________*ild*(¯`•´¯) _________*ild*____ *ild*__`•.,,.•
___________*ild**ild*____(¯`•´¯) ____________*ild*_______`•.,,.• Dziękuję, że jesteś ze mną Mamo Bartosza.
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Bartusiu. Posyłam Ci promyczek , by Cię prowadził przez Wieczne Życie.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
♥ Wszystko jedno,co będzie jutro,
za rok...To nie ważne, nie zapomnimy
o Tobie - nie wolno...
Musimy żyć chwilą obecną i wspomnieniami...
I nadzieją, że kiedyś się tam spotkamy.♥
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
˜“~ )¸.~“˜¨ ¨˜“~)/¸~˜¨_. ❤,҉, . ❤՝՝ϡ❤
¨˜“~ )¸.~“˜¨ ¨˜“~)/¸~˜¨_. ❤,҉, . ❤՝՝ϡ❤
¨˜“~ )¸.~“˜¨ ¨˜“~)/¸~˜¨_. ❤,҉, ♥´¨) ¸.-´¸.-♥´¨) ¸.-♥¨) (¸.-´ (¸.-` ♥♥´¨) ♥.-´¯`- _________»(`❤´)» ______»(`❤´) » ___»(`❤´)»NA ZAWSZE W MOJEJ PAMIĘCI.
|
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Kuźmicz
|
|
)).........) )).......( ))......(,) ))......[_] ))......[_] ))......[_] ))......[_] ))...((_,*,_)) zapalm jasne światełko do nieba Bartku ****** Gwiazdom rozsypanym w niebieskim oceanie, w chryzantemowych wiankach, W jodłowych warkoczach, płomienie jaśniejące idą na spotkanie; Płyną nad horyzontem, w łunę się jednoczą i swoim ciepłym blaskiem Ziemię rozświetlają, modlą się razem z nami i w zadumie trwają. Ogniki zapalone - jasne serca znaki, płynące cichą nutą Boskiego przesłania; Ślady w duszy pisane - pamiętania ptaki, co nigdy nie odfruną do kraju mijania, Rozświetlają nam serca i łzy osuszają, modlą się razem z nami i w zadumie trwają. R. Strug (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) (*) Mamy wspomnienia, ale wspomnień nie można dotknąć, poczuć ani przytulić. Nigdy nie będą tą chwila...
|
Zgłoś SPAM
 |
Urszula Skłodowska
|
|
♥☽♡☾♥
Nie śmierć rozdziela ludzi,
lecz brak miłości.
`
………… Jim Morrison
♥☽♡☾♥
BARTUSIU
ZAPALAM
ŚWIATEŁKO DO NIEBA
♥☽♡☾♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Beata
|
|
╔══════════════════╗
║╔════════════════╗║
║✿✿ŚWIATEŁKO PAMIĘCI✿✿
║╚════════════════╝║
╚══════════════════╝
|
Zgłoś SPAM
 |
Hanna T.
|
|
♥
Nasze serce cały czas pełne miłości...
ono niestrudzenie kocha...
_____________________________(¯`•.•´¯)
______________________________`•.,.•´
|
Zgłoś SPAM
 |
Genowefa Tumidajewicz
(mama Michała)
|
|
SMUTEK
JEST JAK NATURA
JAK PUSTYNIA
USCHŁE DRZEWA
SKAMIENIAŁA ZIEMIA
CISZA
BEZ WIATRU
BEZ PTAKÓW
BEZ ŻYCIA . . .
|
Zgłoś SPAM
 |
Hanna T.
|
|
♥
NIEDZIELNE ````````````````(¯`v´¯)
ŚWIATEŁKO````````````````(¯`(♥)´¯)
PAMIĘCI ```````````````````(_.^._)
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|