|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655327
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
RENIA M.JARECZKA PYRSAKA
|
|
Ty który tak boleśnie odszedłeś nadal jesteś w naszych sercach nadal jesteś w naszych snach nadal Twoją obecność czujemy tylko dotknąć Cię nie możemy[*] ¤¸♥¸¤°-:¦:-°¤¸♥¸¤°-:¦:-°¤¸♥¸¤°
...-:¦:- ¤ BARTUNIU KOCHANY :-:¤ -:¦:- °¤¸♥¸¤°-:¦:-°¤¸♥¸¤°-:¦:-°¤¸♥¸¤°
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
*]``````( *]``````)) *]`````(?)) *]````(((?)) *]````((?)))) *]``\\=====// *]```\\__.__// ******************* **** " ŚWIATEŁKO ********* " PAMIĘCI ************ " NIECH ZAWSZE SIĘ TLI... Nieustające Światełko pamięci,niech Tobie świeci. Zapalam znicz,zostawiam modlitwę.. [[*]] [[*] [[*]]
|
Zgłoś SPAM
 |
Urszula Skłodowska
|
|
இڿ`
Miłosierdzie Boże,
ochłodo i ulgo dusz
czyśćcowych
-ufamy Tobie
இڿ`
Światełko pamięci
niech zawsze płonie....
SPOCZYWAJ W POKOJU....
இڿ`
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Bartusiu. Spójrz jak świat nasz we łzach tonie , jak nam potrzeba pocieszenia.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Bartusiu.Jeśli mówi ktoś,że czas jest lekiem na rany, to znaczy,że nie kochał i nigdy nie był kochany.♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
❤•.★★.•❤ Kiedy odchodzi nagle ktoś bliski i cząstka ciebie umiera z nim... I pustka wokół i nicość wszystkim, struna rozpaczy gdzieś w głębi drży. Serce przebija ci ostry sztylet, rozpruwa oddech powietrza łyk, wspominasz zmarłe, minione chwile, w gardło się wdziera żałosny krzyk....❤•.★★.•❤
|
Zgłoś SPAM
 |
Urszula Skłodowska
|
|
◕* ✿ *◕
Życie,choć piękne,tak kruche jest..
Żyłeś jego całą pełnią...
Jednak Pan bardziej potrzebował CIEBIE !!!!
◕* ✿ *◕
Zapalam Niegasnące
Światełko Pamięci
wraz z modlitwą.
◕* ✿ *◕
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
✿. .*. ☆* ☆.* ☆.*.☆ *.☆ *.☆
✿…. . ✿ *¯*✿.... ✿ *¯*✿...
✿…☆*•....._¸(¯`:´¯)_¸•*☆ ”*°
✿. .*. ☆* ☆.* ☆.*.☆ *.☆ *.☆
Światełko pamięci dla Ciebie Aniołku...
|
Zgłoś SPAM
 |
Hanna T.
|
|
♥
...()
...[]....()
.........[]....()
...............[]....()
.....................[]
Żyjemy, ale nic nie jest tak
jak było przedtem,
już nie jesteśmy tacy sami...
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Marcina B
|
|
❀*¯*♥*¯*❀*¯*♥*¯*❀*¯*♥*¯*❀
Smutne wakacyjne światełko
❀*¯*♥*¯*❀*¯*♥*¯*❀*¯*♥*¯*❀
cyt. ks Lucjana Szczepaniaka
- Wy rodzice dzieci które odeszły
jesteście już jak nie z tego świata -
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|