KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
655288
Dodane ponad rok temu
Genowefa Tumidajewicz
(mama Michała)
Bartusiu Bezduszny, pusty, zimny dom... Codziennie do niego wracać muszę, W nim już wspomnienia martwe są! I głosu Twego w nim już nie słyszę... Popioły wspomnień, zimne obrazy... I martwe, bezduszne mieszkanie, Które przemierzam setki razy, Szukając Twojego cienia na ścianie...
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Niebiański promyczek dla Ciebie Bartusiu. Niech rozświetla Ci świat po tamtej stronie.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
Ci, których kochamy i straciliśmy - nie są już tam - gdzie byli - są wszędzie tam - gdzie my jesteśmy". W naszych wspomnieniach i naszych modlitwach. ..(,). (,) ..|..|.|..| ..|..|.|..| ..|..|.|..| ..|..|.|..| .(¯`•.•´¯) (¯`•.•´¯) ♥ `•.¸(¯`•.•´¯)¸.•´ ♥ MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI [[*]] [[*] [[*]] CIESZ SIĘ RADOŚCIĄ ŻYCIA WIECZNEGO U BOKU PANA BOGA. [[*]] [[*]] [[*]]
Zgłoś SPAM
Urszula Skłodowska
︽︾︽ Pamiętam te wszystkie chwile, Pamiętam, one dały mi radości tyle. Pamiętam każdy Twój gest, każdy Twój ruch, Pamiętam, to wszystko rozprysło się w puch. Pamiętam oczu blask głęboki. Pamiętam barwę Twego głosu. Pamiętam każde Twoje słowo, Pamiętam i wypowiadam je na nowo. Pamiętam, bo byłeś jak cud wspaniały, Pamiętam to anioły mi Cię dały. Pamiętam miłość z Twego serca tak szczerze płynącą, Pamiętam bo w mym sercu będziesz do końca.. ︽︾︽ SPOCZYWAJ W SPOKOJU ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
EWA BICKA
W miłości wciąż ta sama radość i cierpienie to tutaj na ziemi jest jeszcze milczenie bo się idzie do Niego odchodząc od siebie Światełko pamięci (*) Życie toczy się dalej
Zgłoś SPAM
Genowefa Tumidajewicz
(mama Michała)

Aniołku
...już nigdy nie będzie tak jak kiedyś..
...tesknię i wołam W R Ó Ć ...
Zgłoś SPAM
Lena D.


Są rany, których czas nie goi.

Bartku...
Światełko pamięci dla Ciebie
Zgłoś SPAM
Hanna T.


     (¯`•♥•´¯)    BARTKU
       (¯`•♥•´¯)    NIECH ŚWIATŁOŚĆ WIEKUISTA
          (¯`•♥•´¯)    ZAWSZE CI ŚWIECI

Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Nie płaczcie wciąż Was kocham. Miłość jest Duszą , a Dusza nigdy nie umiera! ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
...........º**º................º**º ......º*********º......º*********º                         ....º****************************º.                         ...º********(¯`v´¯) *************º                         ...º***** (¯` ะ̭̌♦̭̌ะ ´¯)¯´v´¯)******º                         ...º****** (_(¯`v´¯) ะ̭̌♦̭̌ะ ´¯)*****º                         .....º******(¯` ะ̭̌♦̭̌ะ ´¯)^¸_)******º                         ........º******(_¸^¸_)**********º                         ..........º*******************º                         ...............º************º                         ...................º*******º                         ......................º**º ...ZAWSZE W MOIM SERCU                         ........................* KOCHANY ANIOŁECZKU...❀❀                        
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   250   251   252   ...   450   451    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011
 


Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.