|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655288
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
Genowefa Tumidajewicz
(mama Michała)
|
|
Bartusiu Bezduszny, pusty, zimny dom... Codziennie do niego wracać muszę, W nim już wspomnienia martwe są! I głosu Twego w nim już nie słyszę... Popioły wspomnień, zimne obrazy... I martwe, bezduszne mieszkanie, Które przemierzam setki razy, Szukając Twojego cienia na ścianie...
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Niebiański promyczek dla Ciebie Bartusiu. Niech rozświetla Ci świat po tamtej stronie.
♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
Ci, których kochamy i straciliśmy - nie są już tam - gdzie byli - są wszędzie tam - gdzie my jesteśmy". W naszych wspomnieniach i naszych modlitwach. ..(,). (,) ..|..|.|..| ..|..|.|..| ..|..|.|..| ..|..|.|..| .(¯`•.•´¯) (¯`•.•´¯) ♥ `•.¸(¯`•.•´¯)¸.•´ ♥ MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI [[*]] [[*] [[*]] CIESZ SIĘ RADOŚCIĄ ŻYCIA WIECZNEGO U BOKU PANA BOGA. [[*]] [[*]] [[*]]
|
Zgłoś SPAM
 |
Urszula Skłodowska
|
|
︽︾︽ Pamiętam te wszystkie chwile, Pamiętam, one dały mi radości tyle. Pamiętam każdy Twój gest, każdy Twój ruch, Pamiętam, to wszystko rozprysło się w puch. Pamiętam oczu blask głęboki. Pamiętam barwę Twego głosu. Pamiętam każde Twoje słowo, Pamiętam i wypowiadam je na nowo. Pamiętam, bo byłeś jak cud wspaniały, Pamiętam to anioły mi Cię dały. Pamiętam miłość z Twego serca tak szczerze płynącą, Pamiętam bo w mym sercu będziesz do końca.. ︽︾︽ SPOCZYWAJ W SPOKOJU ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
|
Zgłoś SPAM
 |
EWA BICKA
|
|
W miłości wciąż ta sama radość i cierpienie to tutaj na ziemi jest jeszcze milczenie bo się idzie do Niego odchodząc od siebie Światełko pamięci (*) Życie toczy się dalej
|
Zgłoś SPAM
 |
Genowefa Tumidajewicz
(mama Michała)
|
|
Aniołku
...już nigdy nie będzie tak jak kiedyś..
...tesknię i wołam W R Ó Ć ...
|
Zgłoś SPAM
 |
Lena D.
|
|
Są rany, których czas nie goi.
Bartku...
Światełko pamięci dla Ciebie
|
Zgłoś SPAM
 |
Hanna T.
|
|
(¯`•♥•´¯) BARTKU
(¯`•♥•´¯) NIECH ŚWIATŁOŚĆ WIEKUISTA
(¯`•♥•´¯) ZAWSZE CI ŚWIECI
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Nie płaczcie wciąż Was kocham. Miłość jest Duszą , a Dusza nigdy nie umiera! ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
|
|
...........º**º................º**º ......º*********º......º*********º ....º****************************º. ...º********(¯`v´¯) *************º ...º***** (¯` ะ̭̌♦̭̌ะ ´¯)¯´v´¯)******º ...º****** (_(¯`v´¯) ะ̭̌♦̭̌ะ ´¯)*****º .....º******(¯` ะ̭̌♦̭̌ะ ´¯)^¸_)******º ........º******(_¸^¸_)**********º ..........º*******************º ...............º************º ...................º*******º ......................º**º ...ZAWSZE W MOIM SERCU ........................* KOCHANY ANIOŁECZKU...❀❀
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|