|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655427
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
mama śp.Konrada
|
|
Ból zasnął we mnie już z cicha, Jak dziecię krzykiem zmęczone; Łzy na dno duszy kielicha Spływają niedostrzeżone. Wszystkie żywota gorycze Zamknęłam w sercu jak w grobie; Niech drzemią w nim tajemnicze. Nie mówiąc światu o sobie. ♥ Mija czas…Nie mija ból…
Pamiętam o Tobie…(*) Bartku...
|
Zgłoś SPAM
 |
REHNIA M.JARECZKA PYRSAKA
|
|
Płomień Życie Twoje jak płomień Zaświeciło blaskiem Który rozjaśnił drogi mojego życia Płomień Twój zaczął migotać Na wietrze losu Lecz nadal świecił Ciepłym blaskiem miłości Wicher zły Zdmuchnął ciepły płomień Pogrążając rzeczywistość w zimnej ciemności Lecz nie zagasił płomienia Który ciągle świeci w moim sercu Kiedyś ten płomień Przyniosę do Ciebie ... ✤ BARTUNIU ✤
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
❤ Moje marzenia bez Ciebie nie są marzeniami... Moje sny bez Ciebie Nie są snami... Moje życie bez Ciebie Nie jest życiem... Nawet ja sama bez Ciebie Nie jestem sobą... Tylko jedną wielką łzą...!!! "❤
/autor nieznany /
|
Zgłoś SPAM
 |
EWA BILICKA
|
|
Kończy się życie.
tylko pustka
tylko żal w duszy zostaje
a w sercu wieczny ślad.__.۩
______۩۩
|
Zgłoś SPAM
 |
REHNIA M.JARECZKA PYRSAKA
|
|
Gdy umrę poproszę o jedno Najwyższego By móc odejść na chwilę i powrócić Do niego. Gdy pozwoli chętnym przybiec na momencik Do mateńki. Po ten zapach jej najbliższy Zawróciłem I spojrzenie żegnające Uchwyciłem Brak mi będzie łez i śmiechu Bez powodu Odnajdziesz mnie z pewnością Mimo chłodu Szybko zleci czas na górze Przy kominku Gdzie Bóg bajki opowiada O swym synku Przeczekaj swe godziny Tam na dole Zasiądziemy wnet jak kiedyś tu Przy stole. Bo się w głowie nie pomieści filozofa największego, Zmysł najzdrowszy jak kaleki nie odczuje tak jak trzeba Tylko serce, serce pana Najwyższego, Wie, że miłość matki bramą jest do nieba. ◕°☀◕ BARTUNIU KOCHANY ◕°☀◕
|
Zgłoś SPAM
 |
Urszula Skłodowska
|
|
✿═✿═✿
"Ci, których kochamy,
nie umierają nigdy,
bo miłość to nieśmiertelność."
✿═✿═✿
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
✿═✿═✿
|
Zgłoś SPAM
 |
EWA BILICKA
|
|
Nieważne Że boli…Ważne Że bylo,
Choć serce kruche
To w nim pamietne chwile…
Łza płynie po policzku_
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
♥ღ♥♥ღ♥♥ღ♥♥ღ♥♥ღ♥♥ღ♥ Czym jest wspomnienie? Tym co odeszło, Łzą która liczy czas miniony, Szczęściem ukrytym głęboko w sercu, I tym co w nas pozostało. Czym jest wspomnienie? radością,tęsknotą, smutkiem,pragnieniem. żalem .i błaganiem ..... ♥ღ♥♥ღ♥♥ღ♥♥ღ♥♥ღ♥♥ღ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Żona i córeczka śp. Roberta Okurowskiego
|
|
Są łzy, co jak ogień palą,
Są serca, które się nigdy nie żalą,
Są winy, na które nie ma sędziego,
Więc kiedy płaczę, nie pytaj, dlaczego.
|
Zgłoś SPAM
 |
Urszula Skłodowska
|
|
❀⋰❀ To tak trudno wytłumaczyć... Że się kogoś nie zobaczy... Że już koniec... że nie wróci... Że nikt tego nie odwróci... ⋰❀⋰❀ **`NIEGASNĄCE ****`ŚWIATEŁKO *********`PAMIĘCI ********`Z MODLITWĄ ❀⋰❀
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|