KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
655427
Dodane ponad rok temu
mama śp.Konrada
Ból zasnął we mnie już z cicha, Jak dziecię krzykiem zmęczone; Łzy na dno duszy kielicha Spływają niedostrzeżone. Wszystkie żywota gorycze Zamknęłam w sercu jak w grobie; Niech drzemią w nim tajemnicze. Nie mówiąc światu o sobie. ♥ Mija czas…Nie mija ból…
Pamiętam o Tobie…(*) Bartku...
Zgłoś SPAM
REHNIA M.JARECZKA PYRSAKA
Płomień Życie Twoje jak płomień Zaświeciło blaskiem Który rozjaśnił drogi mojego życia Płomień Twój zaczął migotać Na wietrze losu Lecz nadal świecił Ciepłym blaskiem miłości Wicher zły Zdmuchnął ciepły płomień Pogrążając rzeczywistość w zimnej ciemności Lecz nie zagasił płomienia Który ciągle świeci w moim sercu Kiedyś ten płomień Przyniosę do Ciebie ... ✤ BARTUNIU ✤
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
❤ Moje marzenia bez Ciebie nie są marzeniami... Moje sny bez Ciebie Nie są snami... Moje życie bez Ciebie Nie jest życiem... Nawet ja sama bez Ciebie Nie jestem sobą... Tylko jedną wielką łzą...!!! "❤
/autor nieznany /
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
Kończy się życie.
tylko pustka
tylko żal w duszy zostaje
a w sercu wieczny ślad.__.۩
______۩۩
Zgłoś SPAM
REHNIA M.JARECZKA PYRSAKA
Gdy umrę pop­roszę o jed­no Naj­wyższe­go By móc odejść na chwilę i powrócić Do niego. Gdy poz­wo­li chętnym przy­biec na mo­men­cik Do mateńki. Po ten za­pach jej naj­bliższy Zawróciłem I spoj­rze­nie żeg­nające Uchwy­ciłem Brak mi będzie łez i śmie­chu Bez po­wodu Od­naj­dziesz mnie z pew­nością Mi­mo chłodu Szyb­ko zle­ci czas na górze Przy ko­min­ku Gdzie Bóg baj­ki opo­wiada O swym syn­ku Przecze­kaj swe godzi­ny Tam na do­le Za­siądziemy wnet jak kiedyś tu Przy sto­le. Bo się w głowie nie po­mieści fi­lozo­fa naj­większe­go, Zmysł najzdrow­szy jak ka­leki nie od­czu­je tak jak trze­ba Tyl­ko ser­ce, ser­ce pa­na Naj­wyższe­go, Wie, że miłość mat­ki bramą jest do nieba. ◕°☀◕ BARTUNIU KOCHANY ◕°☀◕
Zgłoś SPAM
Urszula Skłodowska
✿═✿═✿

"Ci, których kochamy,
nie umierają nigdy,
bo miłość to nieśmiertelność."


✿═✿═✿

ŚWIATEŁKO PAMIĘCI

✿═✿═✿
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
Nieważne Że boli…Ważne Że bylo,
Choć serce kruche
To w nim pamietne chwile…
Łza płynie po policzku_
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
♥ღ♥♥ღ♥♥ღ♥♥ღ♥♥ღ♥♥ღ♥ Czym jest wspomnienie? Tym co odeszło, Łzą która liczy czas miniony, Szczęściem ukrytym głęboko w sercu, I tym co w nas pozostało. Czym jest wspomnienie? radością,tęsknotą, smutkiem,pragnieniem. żalem .i błaganiem ..... ♥ღ♥♥ღ♥♥ღ♥♥ღ♥♥ღ♥♥ღ♥
Zgłoś SPAM
Żona i córeczka śp. Roberta Okurowskiego
Są łzy, co jak ogień palą,
Są serca, które się nigdy nie żalą,
Są winy, na które nie ma sędziego,
Więc kiedy płaczę, nie pytaj, dlaczego.
Zgłoś SPAM
Urszula Skłodowska
❀⋰❀ To tak trudno wytłumaczyć... Że się kogoś nie zobaczy... Że już koniec... że nie wróci... Że nikt tego nie odwróci... ⋰❀⋰❀ **`NIEGASNĄCE ****`ŚWIATEŁKO *********`PAMIĘCI ********`Z MODLITWĄ ❀⋰❀
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   241   242   243   ...   450   451    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011
 


Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.