|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655415
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
EWA BILICKA
|
|
Tak Wiele Nam odebrano.. Tak wiele zabrano.. ;(
Ale Nikt nie zabierze nam pieknych wspomnien i przezyc..
|
Zgłoś SPAM
 |
Urszula Skłodowska
|
|
♥ ღ ♥ ღ ♥ Najsmutniejsze są wspomnienia One zadają okropny ból Najsmutniejsze jest własne serce Które woła cichutko i z utęsknieniem... WRÓĆ ! ✬ *♥* *♥* ✬ Spoczywaj w pokoju ღ ♥ ღ ♥ ღ
|
Zgłoś SPAM
 |
mama śp.Przemka Frąka
|
|
```````( ⊰``````)) ⊰``````( ( ⊰``````) ) ⊰`````( ( ,)) ⊰`````( ( ( ,)) ⊰````(( (, ) ))) ⊰````( (( ,)) ) ) ⊰```````[II] ⊰```[❀((░))❀] ⊰```[❀((░))❀] ⊰```[❀((░))❀] ⊰```[❀((░))❀] ⊰```[❀((░))❀] `.•**• .•**• .•**• ` Niegasnące światełko ``mojej pamięci. `.•**• .•**• .•**•
|
Zgłoś SPAM
 |
EWA BILICKA
|
|
.Jedna łza
a w niej
smutki ,wspomnienia,
tysiące myśli.........
****[i]****[i]****[i]****
To nie miało tak być....
nie tak... miało być....
*II*II II*II II*II*
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~♥ ~ ♥ ~ ♥
♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~♥ ~ ♥ ~ ♥ Czasem na chwilę gaśnie słońce... Duszę wypełnia gęsty mrok... Nikną nadzieje i marzenia... I w pustce ginie tęskny wzrok ... SPOCZYWAJ ANIOŁKU W POKOJU WIECZNOŚCI... ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~♥ ~ ♥ ~ ♥
♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~♥ ~ ♥ ~ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
EWA BILICKA
|
|
Ciągle w mych myślach brzmi to pytanie
Dlaczego szybko zabierasz bliskich Panie?
Czy muszą łez krople na policzkach lśnić?
Usta z żalu i rozpaczy drżą ````````( (
♥ ````````)
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Bartusiu . Zapalam światełko na kilka dni.Niech ono płonie do mojego powrotu.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Mateuszka Kuźmicz
|
|
Matka Boska Zielna Szumiącym łanem pachnących zbóż Kwiatów naręczem, pieśnią skowronka W bezkresie nieba omodlona Matko Boska Zielna, bądź pozdrowiona. W sierpniowy słoneczny poranek Na Twe ołtarze przynosimy żniwny dar Z ojczystych łanów zebrany, Złociste brzemienne kłosy chlebem pachnące, Kwiaty i zioła rozkwiecone, Barwami tęczy grające. W dniu Twego święta, o Matko nasza, Do Twego tronu modlitwy ślemy. Błogosław rolniczej pracy Na tej ojczystej, rodzinnej ziemi, Nad którą zapach żniwny Jak kadzidło z naszą modlitwą i uwielbieniem W niebo ulata, uświęć nasze dary, Matko Boska Zielna, Matko Wniebowzięta. ║║║║║TOBIE ║(¯`*´¯) KOCHANIE (¯`۰̮̑●̮̑۰´¯)v´¯) ║(¯`v´¯)۰̮̑●̮̑۰´¯) (¯`۰̮̑●̮̑۰´¯)^¸_) ║(_¸*¸_) ║║║║║ JASNY PROMYK ŚLĘ DO NIEBA
|
Zgłoś SPAM
 |
REHNIA M.JARECZKA PYRSAKA
|
|
Tak szybko minął kolejny rok a ja nadal patrzę na Ciebie przez oczy przepełnione łzami z tą samą miłością bezgraniczną niewinną... kiedyś roześmianą. i tak trudno uwierzyć dziś że...nie jesteś ze mną. Kocham Cię Synusiu mój najpiękniejszy najcudniejszy... najwspanialszy ________⋱⋱(❤️)⋰⋰ _________ ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯⋱⋱(❤️)⋰⋰ ¯¯¯¯ ____BARTUNIU KOCHANY____ ZOSTAWIAM CI W OKNIE SERCA LAMPĘ CO WIECZNIE PŁONIE
|
Zgłoś SPAM
mama śp.Konrada
|
|
Czas nie leczy ran tylko je zabliźnia, ból zmienia barwy a miłość coraz większa…
Pamiętam…
Bartku...
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|