KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
655415
Dodane ponad rok temu
EWA BILICKA
Tak Wiele Nam odebrano.. Tak wiele zabrano.. ;(
Ale Nikt nie zabierze nam pieknych wspomnien i przezyc..
Zgłoś SPAM
Urszula Skłodowska
♥ ღ ♥ ღ ♥ Najsmutniejsze są wspomnienia One zadają okropny ból Najsmutniejsze jest własne serce Które woła cichutko i z utęsknieniem... WRÓĆ ! ✬ *♥* *♥* ✬ Spoczywaj w pokoju ღ ♥ ღ ♥ ღ
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
```````( ⊰``````)) ⊰``````( ( ⊰``````) ) ⊰`````( ( ,)) ⊰`````( ( ( ,)) ⊰````(( (, ) ))) ⊰````( (( ,)) ) ) ⊰```````[II] ⊰```[❀((░))❀] ⊰```[❀((░))❀] ⊰```[❀((░))❀] ⊰```[❀((░))❀] ⊰```[❀((░))❀] `.•**• .•**• .•**• ` Niegasnące światełko ``mojej pamięci. `.•**• .•**• .•**•
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
.Jedna łza
a w niej
smutki ,wspomnienia,
tysiące myśli.........
****[i]****[i]****[i]****
To nie miało tak być....
nie tak... miało być....
*II*II II*II II*II*
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~♥ ~ ♥ ~ ♥
♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~♥ ~ ♥ ~ ♥ Czasem na chwilę gaśnie słońce... Duszę wypełnia gęsty mrok... Nikną nadzieje i marzenia... I w pustce ginie tęskny wzrok ... SPOCZYWAJ ANIOŁKU W POKOJU WIECZNOŚCI... ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~♥ ~ ♥ ~ ♥
♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~♥ ~ ♥ ~ ♥
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
Ciągle w mych myślach brzmi to pytanie
Dlaczego szybko zabierasz bliskich Panie?
Czy muszą łez krople na policzkach lśnić?
Usta z żalu i rozpaczy drżą ````````( (
♥ ````````)
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Bartusiu . Zapalam światełko na kilka dni.Niech ono płonie do mojego powrotu.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Kuźmicz
Matka Boska Zielna Szumiącym łanem pachnących zbóż Kwiatów naręczem, pieśnią skowronka W bezkresie nieba omodlona Matko Boska Zielna, bądź pozdrowiona. W sierpniowy słoneczny poranek Na Twe ołtarze przynosimy żniwny dar Z ojczystych łanów zebrany, Złociste brzemienne kłosy chlebem pachnące, Kwiaty i zioła rozkwiecone, Barwami tęczy grające. W dniu Twego święta, o Matko nasza, Do Twego tronu modlitwy ślemy. Błogosław rolniczej pracy Na tej ojczystej, rodzinnej ziemi, Nad którą zapach żniwny Jak kadzidło z naszą modlitwą i uwielbieniem W niebo ulata, uświęć nasze dary, Matko Boska Zielna, Matko Wniebowzięta. ║║║║║TOBIE ║(¯`*´¯) KOCHANIE (¯`۰̮̑●̮̑۰´¯)v´¯) ║(¯`v´¯)۰̮̑●̮̑۰´¯) (¯`۰̮̑●̮̑۰´¯)^¸_) ║(_¸*¸_) ║║║║║ JASNY PROMYK ŚLĘ DO NIEBA
Zgłoś SPAM
REHNIA M.JARECZKA PYRSAKA
Tak szyb­ko minął ko­lej­ny rok a ja na­dal pat­rzę na Ciebie przez oczy przepełnione łzami z tą samą miłością bezgraniczną niewinną... kiedyś roześmianą. i tak trud­no uwie­rzyć dziś że...nie jesteś ze mną. Kocham Cię Sy­nusiu mój naj­piękniej­szy najcudniejszy... najwspanialszy   ________⋱⋱(❤️)⋰⋰ _________                   ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯⋱⋱(❤️)⋰⋰ ¯¯¯¯    ____BARTUNIU KOCHANY____ ZOSTAWIAM CI W OKNIE SERCA LAMPĘ CO WIECZNIE PŁONIE
Zgłoś SPAM
mama śp.Konrada
Czas nie leczy ran tylko je zabliźnia, ból zmienia barwy a miłość coraz większa…

Pamiętam…
Bartku...
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   242   243   244   ...   450   451    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011
 


Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.