KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
655444
Dodane ponad rok temu
mama śp.Przemka Frąka
]````` []``````` []``````````) []`````````(,) []````````(___) []``````````` []````````) []```````(,) []`````(____) []`````````` []`````) []````(,) []`` (___) []``````` ````````` ```TY NADAL ŻYJESZ, ```BO MIŁOŚĆ JEST WIECZNA
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
W Niebo wznoszę oczęta, choć nie mówię lecz pamiętam-Bartusiu.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
ღ ````````) ღ ````````(( ღ ````````) ღ ```````/( ( ღ ``````( ( , ) ) ღ ``````( ( , )) ) ღ `````( (( , ) )) ღ ```````IiIiiIiI ღ ````[ ღ(_)(_)ღ] ღ ````[ ღ(_)(_)ღ] ღ ````[ ღ(_)(_)ღ] ღ ````[ ღ(_)(_)ღ] ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღღ ``NIEGASNĄCE ღღღ ``ŚWIATEŁKO ღღღღ ``MOJEJ PAMIĘCI ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ
Zgłoś SPAM
mama Marcina B.
░░░░░░░░░░░░░ ♡
Ten jeden raz stań tuż obok mnie
Dziś czuję, że brak mi sił
Ten jeden raz bądź blisko mnie
Poczuć mi daj, że to wszystko ma sens
Dziś wiem, że brak mi sił...
░░░░░░░░░░░░░ ♡
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
Został tylko smutek modlitwa i żal
Spojrzenie – oczy pełne łez wpatrzone…
W dal… ........)
Zgłoś SPAM
Urszula Skłodowska
•°*✿*° •

ŚWIATEŁKO PAMIĘCI

• °*✿*°•`

Ci, co odeszli, wciąż żyją w nas
W naszych sercach i wspomnieniach
Zostaną tam przez cały czas
Naszego ludzkiego istnienia


`•°*✿*° •
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
❤•.★★.•❤ "Nic już nie będzie tak samo!
Smutek, tęsknota i gorzkie łzy.
Tylko wspomnienie pozostało?
I smutne serce w którym jesteście- WY!"❤•.★★.•❤
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
•(❤)•´¯)                 `•.,(¯`•♥•´¯) ŚWIATEŁKO          `•.,(¯`•(❤)•´¯)  PAMIĘCI         ♥(¯`.´¯)♥ WRAZ Z CICHYM              (¯°۰۪۪۫۫●۪۫۰°¯) SZEPTEM MODLITWY         (❤)(_.(❤)´_)(❤)   DLA CIEBIE ANIOŁKU **(❤)**
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
Słowa pisane jak nie łzami to tęsknotą
lub sercem pełnym zamyślenia
ale to nie słowa
to krzyk miłości....))
Zgłoś SPAM
Urszula Skłodowska
♥ ♥ Ty przecież gdzieś być musisz musisz gdzieś być .... Gdzieś daleko się teraz uśmiechasz a może tu ... blisko .... Ty przecież gdzieś być musisz musisz gdzieś być ..... Istniejesz na pewno choć może za górą niejedną .... I za niejedną rzeką ..... ale istniejesz na pewno ..... ♥ ♥ ♥♥ ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ♥♥ ❀⋰❀
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   240   241   242   ...   450   451    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011
 


Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.