|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655444
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
mama śp.Przemka Frąka
|
|
]````` []``````` []``````````) []`````````(,) []````````(___) []``````````` []````````) []```````(,) []`````(____) []`````````` []`````) []````(,) []`` (___) []``````` ````````` ```TY NADAL ŻYJESZ, ```BO MIŁOŚĆ JEST WIECZNA
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
W Niebo wznoszę oczęta, choć nie mówię lecz pamiętam-Bartusiu.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
ღ ````````) ღ ````````(( ღ ````````) ღ ```````/( ( ღ ``````( ( , ) ) ღ ``````( ( , )) ) ღ `````( (( , ) )) ღ ```````IiIiiIiI ღ ````[ ღ(_)(_)ღ] ღ ````[ ღ(_)(_)ღ] ღ ````[ ღ(_)(_)ღ] ღ ````[ ღ(_)(_)ღ] ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღღ ``NIEGASNĄCE ღღღ ``ŚWIATEŁKO ღღღღ ``MOJEJ PAMIĘCI ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Marcina B.
|
|
░░░░░░░░░░░░░ ♡
Ten jeden raz stań tuż obok mnie
Dziś czuję, że brak mi sił
Ten jeden raz bądź blisko mnie
Poczuć mi daj, że to wszystko ma sens
Dziś wiem, że brak mi sił...
░░░░░░░░░░░░░ ♡
|
Zgłoś SPAM
 |
EWA BILICKA
|
|
Został tylko smutek modlitwa i żal
Spojrzenie – oczy pełne łez wpatrzone…
W dal… ........)
|
Zgłoś SPAM
 |
Urszula Skłodowska
|
|
•°*✿*° •
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
• °*✿*°•`
Ci, co odeszli, wciąż żyją w nas
W naszych sercach i wspomnieniach
Zostaną tam przez cały czas
Naszego ludzkiego istnienia
`•°*✿*° •
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
❤•.★★.•❤ "Nic już nie będzie tak samo!
Smutek, tęsknota i gorzkie łzy.
Tylko wspomnienie pozostało?
I smutne serce w którym jesteście- WY!"❤•.★★.•❤
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
•(❤)•´¯) `•.,(¯`•♥•´¯) ŚWIATEŁKO `•.,(¯`•(❤)•´¯) PAMIĘCI ♥(¯`.´¯)♥ WRAZ Z CICHYM (¯°۰۪۪۫۫●۪۫۰°¯) SZEPTEM MODLITWY (❤)(_.(❤)´_)(❤) DLA CIEBIE ANIOŁKU **(❤)**
|
Zgłoś SPAM
 |
EWA BILICKA
|
|
Słowa pisane jak nie łzami to tęsknotą
lub sercem pełnym zamyślenia
ale to nie słowa
to krzyk miłości....))
|
Zgłoś SPAM
 |
Urszula Skłodowska
|
|
♥ ♥ Ty przecież gdzieś być musisz musisz gdzieś być .... Gdzieś daleko się teraz uśmiechasz a może tu ... blisko .... Ty przecież gdzieś być musisz musisz gdzieś być ..... Istniejesz na pewno choć może za górą niejedną .... I za niejedną rzeką ..... ale istniejesz na pewno ..... ♥ ♥ ♥♥ ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ♥♥ ❀⋰❀
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|