|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655481
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
EWA BILICKA
|
|
Usta milczą ,dusza płacze zawsze będzie już inaczej
•----♥---•♥=♥=♥•---♥----
Światełko i modlitwę zostawiam [[*]]
•----♥---•♥=♥=♥•---♥----•
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
Bóg Cię zabrał, z radości powstał smutek... Z codziennych uśmiechów, powstały słone łzy... Z wesołych dni, powstały szare i puste sny... (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) ŚWIATEŁKA PAMIĘCI I MODLITWA**********
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA MAMA JARECZKA PYRSAKA
|
|
.•´¸.•*´¨) (¸.•´ (¸.•`* `*•..,¸@@•*´¨`*@@•*´¨`*• My... Źli , zrozpaczeni, nieobecni , Ofiary bezradności , Torturowani wspomnieniami , dotykani świadomością , że Ciebie już nie ma .. Wciąż jest w nas gorycz , gorzki smak żalu .. Lawina pretensji.. Do kogo??.." ŚWIATEŁKO PAMIĘCI BARTUNIU MÓJ KOCHANY .•´¸.•*´¨) (¸.•´ (¸.•`* `*•..,¸@@•*´¨`*@@•*´¨`*•
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Dokąd prowadzisz życie?
Jaka drogę wybrał dla nas los?
Światełko pamięci na dzisiaj, jutro i pojutrze, dla Ciebie Bartusiu.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Lena D.
|
|
•*❀*•°*.•*❀*•°*.•*❀*•°*.•*❀*•°*.•*❀•*
"...wiatru powiewem,
liści szelestem
Ktoś szepcze do ucha
Nie odszedłem...Jestem..."
Spoczywaj w pokoju Bartku
|
Zgłoś SPAM
 |
Urszula Skłodowska
|
|
═◊═✿═◊═
"Ci, których kochamy,
nie umierają nigdy,
bo miłość
to nieśmiertelność."
═◊═✿═◊═
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
═◊═✿═◊═
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
♥♥ Pokaż mi niebo..
Zabierz tam, gdzie smutek nie dociera..
Otrzyj łzy, gdy chłód ogarnia serce me,
Pomóż się podnieść, gdy nadzieja gaśnie...
Pokaż mi niebo....♥♥
|
Zgłoś SPAM
 |
EWA BILICKA
|
|
Miłość to płomień który płonie jasno...
Tak jak gwiazdy nigdy nie zgasną.
Tak jak słońca żar ogrzewa serca...
Miłość trwa i trwać będzie, bo jest potężniejsza niż śmierć.
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA MAMA JARECZKA PYRSAKA
|
|
Twojej pamięci...BARTUNIU... Odszedłeś chociaż nie chciałeś, Tak bardzo życie kochałeś. I wciąż na Twoje wspomnienie, Tak trudno ukoić cierpienie. Ty byłeś taki radosny, Twe życie to jakby wiosna. Jak umysł ma pojąć ten czas, Że Ciebie już nie ma wśród nas. Nie możesz z nami tu być , Nie dane Ci było już żyć. Radości niewiele doznałeś, A jeszcze cierpieć musiałeś. Ta pustka co w nas została, Wciąż będzie trwała i trwała, Ukoić bólu nie może Dlaczego odszedł...Boże? Dlaczego nam Go zabrałeś? Dlaczego cierpieć kazałeś? Kochał Cię ,była przy Tobie, Teraz już w ciemnym jest grobie . Dlaczego odejść musiał? I tylko pamięć została, Nic serca ukoić nie może Czy był potrzebny Ci ...Boże...? BARDZO DZIĘKUJĘ ZA PAMIĘĆ O MOIM JARECZKU W ROCZNICĘ JEGO URODZIN.
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
Miłość nie umiera Zostawia w sercu ślad Słodki ślad istnienia Schowany gdzieś na dnie ``````` ( ``````` (( `````` ((,)....MODLITWA ```` [(¯♥¯)...I...... ```` [(¯♥¯)]..ŚWIATEŁKO ```` [(¯♥¯)]..PAMIĘCI ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|