|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655519
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
Urszula Skłodowska
|
|
❀⋰❀ ```````POKÓJ``````` ``TWOJEJ```DUSZY`` ❀⋰❀ Patrzę na Twoją fotografię Na nieruchomy obraz nieba Dotknąć Twej dłoni nie potrafię A jej dotyku tak mi trzeba! Patrzę w Twe oczy nieruchome Widzę w nich ognie, które płoną Wpatrzone we mnie, rozmarzone Tak bardzo chciałabym w nich utonąć! Są dla mnie jak zachody słońca Jak źródła wody na pustyni I patrzeć mogłabym w nie bez końca Bo nawet gwiazdy bledną przy nich! Masz w oczach niebo rozognione Jak słońca kula o zachodzie Bo zachodzące łuną słońce Oddaje pokłon Twej urodzie! Patrzę na Twoją fotografię Bo tylko tyle teraz mogę ❀⋰❀
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
"Czasem cicho ktoś odchodzi, I świat ciemny nam się zdaje... Czasem cicho ktoś odchodzi, Lecz naprawdę... tu zostaje. W naszych myślach, w naszych sercach, W naszych najskrytszych marzeniach. Tu zostaje, jest wciąż obok, I wciąż żyje....we wspomnieniach. " ..........(( ..........) .........( ¦ ) ......._ `|'_ .......( """" ) .......)/(/( | .......() )()|| .......| () || .......|....|| .......|.....() .......|.....| .......|.....| .......[|[¤]|] * ŚWIATEŁKO * PAMIĘCI *
|
Zgłoś SPAM
 |
Beata
|
|
"Światło nadziei, które płonie.
Ukoić może to rozstanie.
I wciąż splecione w bólu dłonie-
znów będą czekać na spotkanie."
Z pamięcią ze wspomnieniem...
|
Zgłoś SPAM
 |
Urszula Skłodowska
|
|
இڿڰۣ
ZAPALAM ŚWIATEŁKO
WIECZNEJ PAMIĘCI
இڿڰۣ
SPOCZYWAJ W POKOJU,
A PAMIĘĆ O TOBIE
NIECH BĘDZIE ZAWSZE ŻYWA
இڿڰۣ
|
Zgłoś SPAM
 |
EWA BILICKA
|
|
Przytłumiony uśmiech
bólem serce ściska.
Zdeptane marzenia,
pominięte życie
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
≺≻✿≺≻ Byłeś(aś)...
Tylko chwilę...
Zbyt krótko!
Zbyt szybko!
Zbyt mało!
Najbliższym pozostały:
Wspomnienia...
Marzenia...
Sny...żal, łzy...i pustka....≺≻✿≺≻
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
.........) .........(,) ......._'!/' .......(""""") ❀ڿڰۣڿ❀ڿڰۣڿ❀ (*)(*) ANIOŁKU (*)(*) CZYM BYŁOBY ŻYCIE BEZ NADZIEI ? ISKRĄ ODRYWAJĄCĄ SIĘ OD ROZPALONEGO WĘGLA I GASNĄCĄ NATYCHMIAST! (*) ŚPIJ ANIOŁKU W POKOJU WIECZNYM (*) ..........) .........(,) ......._'!/' .......(""""") ❀ڿڰۣڿ❀ڿڰۣڿ❀
|
Zgłoś SPAM
 |
Urszula Skłodowska
|
|
°*✿*° Ci, co odeszli, wciąż żyją w nas W naszych sercach i wspomnieniach Zostaną tam przez cały czas Naszego ludzkiego istnienia °*✿*° ♥``PAMIĘTAM`♥` °*✿*° Niegasnące Światełko Pamięci wraz z modlitwą. °*✿*°
|
Zgłoś SPAM
 |
Lena D.
|
|
POKÓJ CI WIECZNY
W CICHEJ KRAINIE,
GDZIE BÓL NIE SIĘGA,
GDZIE ŁZA NIE PŁYNIE
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA MAMA JARECZKA PYRSAKA
|
|
Kocham i nienawidzę... Żyję i umieram... Śmieję się i płaczę... Sama nie wiem gdzie kończy się fikcja, a zaczyna rzeczywistość... Życie to gra... A śmierć to zmiana planszy... Wszystko się zmienia... Błądzę w korytarzu własnych myśli... Uczuć... ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ ◕◕═════♣♣═════◕◕TWOJEJ PAMIĘCI BARTUNIU KOCHANY
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|