KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
656001
Dodane ponad rok temu
Beata
░░▀▀░▀▀░░
░▀▀▀▀▀▀▀░
░░▀▀▀▀▀░
░░░▀▀▀░
░░░░▀░ PAMIĘTAM.
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
,Wszystko powstaje, trwa, by przeminąć. Ciało się rodzi, żyje, by zginąć. Myślisz, więc jesteś? Myśl nie jest stała, jest ona krótka, krucha, nietrwała. Wczoraj rzecz pewna, dziś niekoniecznie... Tylko Twa Dusza, żyć będzie wiecznie..."
Zgłoś SPAM
RENIA M.JARECZKA PYRSAKA
Od chwili, gdyś daleko, Cierpienie tylko znam, Tęsknotę nadaremną I bez radosny czas. W dzień każdy bezustannie O tobie tylko śnię, Zaś kiedy noc nastanie Poduszka nie schnie od łez. A kiedy oczy już otula Przepaska snu, Czuję jakby dłoń twa czuła Odjęła ból.... ❀❤❀ BARTOSZKU KOCHANY ❀❤❀
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
❀❤Słowa pisane jak nie łzami to tęsknotą
lub sercem pełnym zamyślenia
ale to nie słowa
to krzyk miłości
jak deszcz słów niewypowiedzianych
jak nazwać ten ból
przesiąknięty niemym krzykiem...❤ ❀
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
❀*¯*♥*¯*❀ " Jest takie miejsce w sercu! Co myślę, nikt nie usłyszy.. Jest takie miejsce w sercu! Gdzie mocno kocha się w ciszy.. Jest takie miejsce, którego nie zburzy - zamieć.. Takie miejsce szczególne! TO MIŁOŚĆ! WSPOMNIENIE! PAMIĘĆ!? ❀*¯*♥*¯*❀
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜♡° ** ANIOŁKU KOCHANY ** Zgasł płomyk życia, spłynęła z rozpaczy łza, Smutek i ból , dalsza losu gra... Otoczony przyjaźnią oraz sercem , wędrujesz gwiezdnym kobiercem , do odległej i nieznanej krainy. A tu, wśród nas, w kadrze pamięci zatrzymany, do końca naszego życia... będziesz ZAWSZE Aniołku Kochany... ♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ˜♡°
Zgłoś SPAM
mama śp.Konrada
Dlaczego ”dlaczego Boże tyle cierpienia bólu palącego od środka tyle goryczy i niezrozumienia tyle miłości w bolesnym przebraniu że tyle ludzkich doświadczeń nieogarnionych potęgą rozumu dlaczego Boże tyle pytań pod Twoim adresem dlaczego ...... ? Ty wiesz najlepiej Potęgo Miłości i milczysz prowokując do stawiania pytań ...” Zawsze w mej pamięci i modlitwie Bartuś... [*] Z całego serca dziękuję za wszystkie światełka zapalone mojemu Synowi Konradowi. Mam bardzo chorą Mamę. Praca zawodowa i opieka pochłania mi cały wolny czas. Proszę o cierpliwość i zrozumienie…
Sercem i modlitwą będę zawsze… Pozdrawiam serdecznie. Grażyna
Zgłoś SPAM
RENIA M.JARECZKA PYRSAKA
Błysk jasnego światła niczym ostrze przebija czerń nocy… Sekundy, minuty, godziny, dni, lata…. …Cisza… Palące łzy spływają po policzkach Ból niczym tysiące sztyletów wbijających się w serce …Pustka… Oczy pełne niewysłowionego smutku... I tylko ciszę przerywa szloch... Matka, która nie zobaczy już swego dziecka Nic już nie będzie takie samo… ¸.•´¸.•*´¨) (¸.•´ (¸.•`* `*•..,¸@@•*´¨`*•,@@¸.•*´¨`*•Zapalam miliony światełek. Pamiętam. BARTUNIU KOCHANY...
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
...............•¤»((¯♥¯))«¤•
.........•¤»((¯♥¯))«¤•
.....•¤»((¯♥¯))«¤• Zatrzymać chwilę ulotną słowo, gest, spojrzenie... Zatrzymać chwilę w duszy... może tylko wspomnienie... Światełka pamięci wraz z szeptem modlitwy dla Ciebie Kochany Aniołku ... ...............•¤»((¯♥¯))«¤•
.........•¤»((¯♥¯))«¤•
.....•¤»((¯♥¯))«¤•
Zgłoś SPAM
mama Marcina B
•(¸.•` ❤ •.♥¸¸.•´¨`❤•.¸♥«´¨•¸.•¸•¨`»♥ `❤


Niech cię więc nie zdziwią
Obłoki ni zorze,
Wszystko jest na chwilę
I wszystko jak morze......


•(¸.•` ❤ •.♥¸¸.•´¨`❤•.¸♥«´¨•¸.•¸•¨`»♥ `❤
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   227   228   229   ...   450   451    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011
 


Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.