|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 656057
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
|
|
____*ild*ild*________*ild*ild* ___*ild*___*ild*____*ild*___*ild* _*ild*______*ild*_*ild*_______*ild* *ild*__(¯`•´¯) _*ild*__________*ild* *ild*__`•.,(¯`•´¯)__JESTEŚ____*ild* _*ild *_(¯`•´¯).•´_W__MOIM__*ild* __*ild*`•.´__SERDUSZKU__*ild* ____*ild*_____________*ild _______*ild*________*ild*(¯`•´¯) _________*ild*____ *ild*__`•.,,.•
___________*ild**ild*____(¯`•´¯) ____________*ild*_______`•.,,.•
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
(¯♥¯)(¯♥¯)(¯♥¯)(¯♥¯)(¯♥¯)(¯♥¯)
** A N I O Ł K U **
TAK TRUDNO BEZ WAS ŻYĆ...
JESTEŚ W MOIM SERCU PO WIECZNY CZAS...
** PAMIĘĆ **
** MODLITWA **
** POKÓJ TWEJ ANIELSKIEJ DUSZY **
|
Zgłoś SPAM
 |
Beata
|
|
```````)
``````(,))
`````((,) )
`````IIIIIII
`````IIIIIII
`````IIIIIII
````******* ŚWIATEŁKO MOJEJ PAMIĘCI [*]
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
..........................) .. ...........................(,)..... ..........................[__]....... .............. ) ........ [__]......... ) .. ............. (,) ....... [__]........ (,) ... ........... (..|..) ....(____).... (..|..) .... ((✿»*—✿—*«_))♡((_»*—✿—*«✿)) ..... ((_,»* ✿—*« ♥ »*—✿ *«,_)) Światełko pamięci niech zawsze Ci płonie.....
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
⋐◕⋑ Utulone snem wieczystym Spoczywają tu w ciszy Serca z Serc wyrwane, w których na zawsze ból zostanie.⋐◕⋑
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA M.JARECZKA PYRSAKA
|
|
Lecz jeśli w ciemnościach mogę trzymać Cię za rękę - to mi wystarczy.
✿✿ BARTOSZKU KOCHANY ✿✿
|
Zgłoś SPAM
 |
Beata
|
|
இڿڰۣ இڿڰۣ இڿڰۣ
.Boże daj siłę przetrwać to,
czego nie można zmienić.
இڿڰۣ இڿڰۣ இڿڰۣ இڿڰۣڿڰۣ
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
◕°❤¯◕ Łzy obeschną-lecz oczy nie przestaną płakać.. krzyk umilknie- lecz serce nie przestanie wołać... dłonie opadną-lecz nie przestaną szukać... twarz się wygładzi-lecz wnętrze będzie krwawić... rana się zabliźni- lecz nie przestanie boleć... rozpacz ucichnie-lecz tęsknota nie opuści... czas minie- lecz nie przyniesie ukojenia...◕°❤¯◕
|
Zgłoś SPAM
 |
Beata
|
|
------((♥))((♥))--------((♥))((♥)) ---((♥))----------((♥))----------((♥)) ((♥))--- (█)(█)---------(█)(█)--((♥)) ((♥))-(█)((♥))(█)---(█)((♥))(█)-((♥)) -((♥))---(█)(█)---------(█)(█)---((♥)) --((♥))-----------(█)(█) --------((♥)) ---((♥))------(█)((♥))(█)------((♥)) -----((♥))------(█)(█) -------((♥)) ---------((♥))--------------((♥)) ------------((♥))--------((♥)) ----------------((♥))-((♥)) -------------------((♥)) ⋰⋰⋰⋰⋰ ☆ PAMIĘTAM ☆⋰⋰⋰⋰⋰
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Marcina B
|
|
⋰⋰⋰⋰⋰ ⋰⋰⋰⋰⋰⋰⋰⋰⋰⋰
⋰⋰⋰⋰⋰ ⋰⋰⋰⋰⋰⋰⋰⋰⋰⋰⋰⋰⋰⋰
⋰✿✿♥ ♥ PAMIĘTAM ♥ ♥✿✿
⋰⋰⋰⋰⋰ ⋰⋰⋰⋰⋰⋰⋰⋰⋰⋰⋰⋰⋰
⋰⋰⋰⋰⋰ ⋰⋰⋰⋰⋰⋰⋰⋰⋰⋰
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|