|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655954
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
RENIA-MAMA JARECZKA PYRSAKA
|
|
Tam na dnie Tam jest Twoje miejsce Którego nikt nie znajdzie Tam w moim sercu na zawsze będzie Twój pokój Twój ślad i moja wielka miłość która Cie otula każdego dnia PAMIĘTAM ✿ ._-:¦:- BARTUNIU KOCHANY _-:¦:-_ ✿
|
Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
|
|
Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki) ...........( ...........(,) .........|::::::|... * .........|::::::|./¸.¤.˜¨ ˜“¨˜“ª¤.¸::::|/¸.¤ª“¨˜“¨* ª“˜¨“¨˜“%¤ª“˜¨¨˜“¨…*
|
Zgłoś SPAM
 |
Beata
|
|
◕◠◡◠◡◕ PAMIĘTAM ◕◠◡◠◡◕
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Marcina B
|
|
..................................................................................................... .............................................................................................. ......................................................................................... ................................................................................ Aniele mój powiedz, Czy możesz schować Mnie w ramionach? A w skrzydłach swych Osuszyć znów moje łzy Niewiele powiem Ci Czujesz sam W niebiosach łatwiej jest trwać oddychać niebem Tam zabierz nas... ♥
......................................................................... ..................................................................................... ............................................................................................. ....................................................................................................
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
.•*✿*•. Łzy obeschną-lecz oczy nie przestaną płakać.. krzyk umilknie- lecz serce nie przestanie wołać... dłonie opadną-lecz nie przestaną szukać... twarz się wygładzi-lecz wnętrze będzie krwawić... rana się zabliźni- lecz nie przestanie boleć... rozpacz ucichnie-lecz tęsknota nie opuści... czas minie- lecz nie przyniesie ukojenia....•*✿*•.
|
Zgłoś SPAM
 |
Lena D.
|
|
Bartku...
❤**.•❤**.•❤**.•❤**.•❤
Światełko pamięci oraz modlitwa
|
Zgłoś SPAM
 |
mama śp.Przemka Frąka
|
|
„Pan Bóg zabiera człowieka wtedy, gdy widzi, że zasłużył sobie na niebo”
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Mateuszka Kuźmicz
|
|
CZASEM ANIOŁY ODLATUJĄ, NAWET WTEDY KIEDY SCHOWASZ IM SKRZYDŁA. `ღ``````(( `ღ``````))) `ღ``````(()) `ღ`````(())) `ღ`````((())) `ღ`````[_ღ_] `ღ`````[_ღ_] `ღ`````[_ღ_] Najaśniejsze Światełka do nieba .... do Ciebie BARTKU Pamiętam ,jestem razem myślami i modlitwą
|
Zgłoś SPAM
 |
mama śp.Przemka Frąka
|
|
,,Kiedyś nadejdzie taki czas i tylko miłość wypełni nasze myśli tylko radość będzie w naszych sercach tylko miłość w naszych słowach i zaczniemy żyć od nowa miłością która wciąż jest w nas Nadejdzie kiedyś taki czas..."
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
*** ANIOŁKU *** Wspomnienia , choć bolesne... Zapomnieć nie pozwalają ... Uczucie nie wygasa... Pozostaje wiara... .ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ NIEUSTAJĄCE .ŚWIATEŁKO ....ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ.PAMIĘCI ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ NIECH ZAWSZE TOBIE PŁONIE ...
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|