|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655863
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
RENIA-MAMA JARECZKA PYRSAKA
|
|
Choć byłeś - pustka krzyczy
Czas co stanął - dni liczy
Żyję dalej - a umarłam...
Uśmiechem Twym łzy otarłam....TAK BARDZO TĘSKNIMY ZA WAMI ..”
*°•♥• BARTUNIU KOCHANY ”*°•♥•
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
Jest takie miejsce w sercu gdzie myśli nikt nie słyszy... Jest takie miejsce w sercu gdzie mocno kocha się w ciszy.... ≺≻✿≺≻ ≺≻✿≺≻ ≺≻✿≺≻ ≺≻✿≺≻ SERCEM DZIĘKUJĘ ZA PAMIĘĆ O MOICH BLISKICH DO KTÓRYCH DOŁĄCZYŁ MÓJ KOCHANY MĄŻ
|
Zgłoś SPAM
 |
mama śp.Konrada
|
|
Asnyk Adam ”Zranionym sercom... Zranionym sercom potrzeba Błękitów nieba, Skrzydlatej modlitwy gońca, Pogodnych uśmiechów słońca, Ciszy bez końca... Lub burzy- która przygłuszy Żrący ból duszy, I czarnej, wyjącej nocy, Co będzie osłonić w mocy Ich płacz sierocy...” Weekendowe światełko z modlitwą dla Ciebie Bartku... (*)
|
Zgłoś SPAM
 |
Ania, córka Jerzego
|
|
Gdzieś po drugiej stronie tęczy Biegnie droga Jest tam kraina, o której słyszałem W jednej z kołysanek Gdzieś po drugiej stronie tęczy Niebo jest błękitne Tam twoje nawet najskrytsze sny Naprawdę spełniają się Pewnego dnia pragnę znaleźć się na gwiazdce Obudzić się gdzieś, zostawiając w tyle obłoki Gdzie problemy jak krople rozpływają się Wysoko nad szczytami kominów Tam możesz mnie znaleźć" " Over the rainbow"
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Marcina B
|
|
⋱ ⋱⋱⋱♡ . Pamiętam
⋱⋱⋱⋱⋱⋱⋱⋱⋱⋱⋱⋱⋱⋱Bartuś
⋰⋰இڿڰۣ–⋰⋰⋰⋰⋰⋰⋰⋰
⋰⋰⋰⋰⋰இڿڰۣ ⋰⋰♡
|
Zgłoś SPAM
 |
mama śp.Przemka Frąka
|
|
Joanna Kudlowicz „Gdy cierpisz…” Gdy zachodzi słońce, gdy kwiaty nie kwitną, gdy czerń nieba wżera się w barwę błękitną – nie płacz, nie krzycz, nie myśl – czuj sercem, nie głową, bo tam, gdzie cierpienie, Bóg zawsze jest z tobą…
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA-MAMA JARECZKA PYRSAKA
|
|
Łza na policzku matki.. Otrzeć ją trudno niezmiernie.. Ta łza na policzku matki, a w sercu... w sercu ciernie... Ta łza, co nie wysycha choć niewidoczna bywa.. Łza, co dnia każdego od nowa serce rozrywa.. Kto zrozumie, ogarnie matki łzy i cierpienie... Kto pochylić się zechce nad jej bólem, tęsknieniem... Łza na policzku matki... wycieram ją od nowa a ona płynie i płynie wyschnąć wciąż nie gotowa... ║║⋱⋱⋱⋱BARTUNIU⋱⋱⋱⋱
║║ ⋱⋱ ....❤️ ⋱⋱⋱KOCHANY ❤️ ⋱⋱⋱
|
Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
|
|
zobaczyć i przytulić Cię to moje pragnienie.... ____*ild*ild*________*ild*ild* ___*ild*___*ild*____*ild*___*ild* _*ild*______*ild*_*ild*_______*ild* *ild*__(¯`•´¯) _*ild*__________*ild* *ild*__`•.,(¯`•´¯)__JESTEŚ____*ild* _*ild *_(¯`•´¯).•´_W__MOIM__*ild* __*ild*`•.´__SERDUSZKU__*ild* ____*ild*_____________*ild _______*ild*________*ild*(¯`•´¯) _________*ild*____ *ild*__`•.,,.•
___________*ild**ild*____(¯`•´¯) ____________*ild*_______`•.,,.•
|
Zgłoś SPAM
 |
mama śp.Przemka Frąka
|
|
Zdarza się, że Anioły schodzą na ziemię... To Bóg je wysyła... Zasypiają by otworzyć oczy przy matce... Potem dorastają urocze, pogodne... Mało, kto dostrzega ich skrzydła... A mimo to zdobywają serca uśmiechem... I skromnością... Niczego nieświadome znów zasypiają... I budzą się w niebie, tak po prostu...
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Marcina B
|
|
❀ ☆❀ ☆ ❀ ☆ ❀ ☆ ❀
Światełko Pamięci..
❀ ☆❀ ☆ ❀ ☆ ❀ ☆ ❀
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|