|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655821
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
mama śp.Konrada
|
|
„ Czym jest czas? Przestrzenią między rankiem, a wieczorem, między kołyską , a grobem. Przestrzenią dla życia i radości” ..............)............ .............((............ .............) ........... ............( , ).......... ........._ `|'__......... .........( """"_ )........ ...........)/(/( |...,'... ...........() )()|| -'.... ...........| () ||........ ...........|.....||........ ...........|.....()......... ...........|.....|.......... ...........|.....|.......... Zapewniam o swojej nieustającej pamięci, choć mało jest moich światełek…
Sercem i modlitwą jestem blisko…i mimo mojej częstej nieobecności, nic się nie zmienia…
Dziękuję za każde światełko dla Konradka, za poświęcony czas…
Sercem pozdrawiam Grażyna
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA-MAMA JARECZKA PYRSAKA
|
|
"Wróć do mnie
choćby wiatrem,
kroplą deszczu,
promykiem słońca,
napełnij mnie znów
radością
Twojego istnienia.....".【☾●✽●☽】 BARTUNIU KOCHANY .【☾●✽●☽】
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Oni odeszli, Ich tu nie ma.
Są w innym wymiarze poza czasem.
Poznali Wielką Tajemnicę
Dotknęli tego co Nieznane.
Bartusiu
Gdziekolwiek jesteś , bądź Tam szczęśliwym.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA-MAMA JARECZKA PYRSAKA
|
|
Czując, że życie wymyka Ci się z rąk, starasz się je nadaremnie pochwycić, wiedząc, że trud jest zbyteczny. Chcesz powrócić do utraconych chwil, jakby jutro miało nigdy nie nadejść, a dziś było wspomnieniem. Nie chcesz myśleć o tym jak Twoja bratnia dusza, jest dalej niżeli być powinna i choć mając świadomość, że już nie powróci... czujesz pustkę. Ciemność osaczającą z każdej ze stron. Tak jakby odchodząc zabrała i Ciebie, pozostawiając skorupę. Cień człowieka... Tak wygląda moja definicja smutku. Tak wygląda moje życie. DOBRANOC BARTUNIU
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Marcina B
|
|
♥´¨) ¸.-´¸.-♥´¨) ¸.-♥¨) (¸.-´ (¸.-` ♥♥´¨) ♥.-´¯`-.- ♥ Znów jest zmierzch Bez gwiazd, wśród łez Każda myśl to cierń. Bo los z nas drwi, Drwi z nas co dzień. ♥´¨) ¸.-´¸.-♥´¨) ¸.-♥¨) (¸.-´ (¸.-` ♥♥´¨) ♥.-´¯`-.- ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA-MAMA JARECZKA PYRSAKA
|
|
""Smutny jest świat gdy odchodzi bliskie sercu życie .Kiedyś było inaczej, Wspólne dni, marzenia. Teraz tego już nie ma. Dzisiaj to tylko wspomnienia..[*] MOJE WSPOMNIENIE DLA CIEBIE ⊰♥⊱ BARTUNIU KOCHANY ⊰♥⊱
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Radka F.(*)
|
|
`•.¸(¯`’•.¸` () ¸.•’´¯)¸.•´
(¯`.•.¸ (¯` █ ´¯)¸.•.´¯)
¯¨˜“ª¤ª“˜¨¨¨¨¨¨˜“ª¤ª“˜
¨¨¯[*] Śpij Aniołku...[*]
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
|
|
____*ild*ild*________*ild*ild* ___*ild*___*ild*____*ild*___*ild* _*ild*______*ild*_*ild*_______*ild* *ild*__(¯`•´¯) _*ild*__________*ild* *ild*__`•.,(¯`•´¯)__JESTEŚ____*ild* _*ild *_(¯`•´¯).•´_W__MOIM__*ild* __*ild*`•.´__SERDUSZKU__*ild* ____*ild*_____________*ild _______*ild*________*ild*(¯`•´¯) _________*ild*____ *ild*__`•.,,.•
___________*ild**ild*____(¯`•´¯) ____________*ild*_______`•.,,.•
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA-MAMA JARECZKA PYRSAKA
|
|
Po co pytasz - Dlaczego I tak nikt nie odpowie Tak właśnie miało się zdarzyć tak miało się zdarzyć Tobie Dlaczego - pytać nie warto bo wciąż bez odpowiedzi Wszystko ma sens i choć trudno Musisz w to matko uwierzyć Wszystko ma sens i choć trudno Zrozumieć Ci sens cierpienia Musisz przyjąć, wyszeptać syneczku do zobaczenia. Do zobaczenia kochany Będę cierpliwie czekała. Będę nadal żyć tutaj, Tak jakbyś syneczku chciał. Będę wciąż dobra dla ludzi I będę się uśmiechać A Ty od czasu do czasu Pomachasz do mnie z daleka. do zobaczenia syneczku, do zobaczenia kochany Dziękuję Ci że jesteś choć teraz nie widziany. ─═ڿڰۣڿ❀.❤ ❀ BARTUNIU KOCHANY ❀.❤ ❀ ڿڰۣڿ═─
|
Zgłoś SPAM
 |
Lena D.
|
|
Żywe obrazy A w sercu nadziei płomień, Chwile, Które tak bardzo Zatrzymać byś chciał Jak fale odpłynęły gdzieś w dal... Kiedyś znów wszyscy spotkamy się razem, Czas....................... straci wtedy znaczenie... Z netu
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|