KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
655739
Dodane ponad rok temu
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Bartusiu
Bóg chce mieć przy sobie dobrych, a złym daje szanse na poprawę.
Bądź Tam szczęśliwym.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Życie nie kończy się u bram śmierci, żyjesz w naszych sercach i pamięci.

Światełko w pierwszą Niedzielę Adwentu, dla Ciebie Bartusiu.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
RENIA-MAMA JARECZKA PYRSAKA
Do nieba bram Dzień obumiera, łzy zamarzają na policzku to niebo otworzyło dla ciebie swe wrota. Zostawiasz mnie, oddalasz się, widzę twą twarz jakby przez mgłę, całą sobą tęsknię, myślę, żałuję. Za późno, by przywrócić ciało do życia. Jesteś za bramą, wrota się zamykają, za mgłą postać zanika, A ja wciąż powtarzam: tęsknię, myślę, żałuję...   ♥ ♥ ♥═════ BARTUNIU KOCHANY ═════ ♥ ♥ ♥ "Czas wszystko zabiera.. bo zabrać jest w stanie! Lecz nigdy nie zabierze tego co w sercu zostanie."
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
NIECH BLASK TEJ ŚWIECY ROZŚWIETLA CI DROGĘ A JEJ CIEPŁO OGRZEWA TWOJE SERDUSZKO... .........................( ((:.....................) ((:....................(,) ((:...................[__] ((:...................[__] ((:...................[__] ((:.................(____) _,»*—**—*«,_)) ((_,»*—**—*«,_)) .........((_,»*—*« »*—*«,_)) DLA CIEBIE ANIOŁKU.
Zgłoś SPAM
Lena D.



  (¯`•´¯)✿
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•✿ŚWIATEŁKO PAMIĘCI

Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
Każdy dzień i noc to za Tobą tęsknota. Każda myśl i słowa otwiera niebios wrota.. Każde wspomnienie to zarazem uśmiech i potok łez. Byłeś(aś),a teraz Jesteś nie wiem gdzie...? Chciałabym móc Ci tyle powiedzieć...
Zgłoś SPAM
mama Marcina B
×▬▬▬▬▬▬×|[×♥×]|×▬▬▬▬▬▬×
¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´
::: ...*...*...*...*...*...
*: .......PAMIĘTAM.........
•.. ¤...*...*...*...*... *.
¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´
×▬▬▬▬▬▬×|[×♥×]|×▬▬▬▬▬▬×
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Serce nie starzeje się, ono wciąż kocha tak samo, a może jeszcze bardziej.

Cieplutki ,niebiański promyczek dla Ciebie Bartusiu.
Kochamy Was Dzieciaczki.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
RENIA-MAMA JARECZKA PYRSAKA
Dlaczego już nic nie cieszy mnie., dlaczego słonce nie daje ciepła, dlaczego tak trudno jest żyć, dlaczego odszedłeś Ty. Zostałam sama a jednak nie, bo jesteś tam w gorze gdzieś, patrzysz z obłoczków na smutną twarz, i wołasz głośno - mamo zacznij się śmiać. Jest mi tu dobrze ,nie boli mnie nic, czekam na Ciebie ,ale Ty mamo musisz żyć, spotkamy się kiedyś ,na pewno poznasz mnie, i wtedy powtórzę Ci to ,co na pewno wiesz. ♥ MAMO - JA KOCHAM CIĘ! ♥  ♥ ♥ ♥═════ PAMIĘTAM BARTUNIU KOCHANY  ♥ ♥ ♥═════
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
≺≻✿≺≻ Słowa nie wyrażą cierpienia,
łzy nie umniejszą bólu.
Słońce nie rozjaśni twarzy.
Nic już nie będzie takie jak było,
bo Ciebie nie ma wśród nas.≺≻✿≺≻
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   223   224   225   ...   450   451    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011
 


Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.