|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655392
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
RENIA-MAMA JARECZKA PYRSAKA
|
|
Ciężko bez Ciebie żyć. Każdy dzień jest cierpieniem. Tylko na chwilę pocieszeniem są wspomnienia. Potem znowu przychodzi tęsknota i ból. ░ Ƹ҈҈•҈҈Ʒ ░ BARTUNIU KOCHANY ░ Ƹ҈҈•҈҈Ʒ ░ DOBRY BOŻE ZATRZYMAŁEŚ MI ŚWIAT W DNIU MOJEJ TRAGEDII I NIE DLA MNIE JUŻ PIĘKNO NIEBA I GWIAZD.
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Bartusiu
Na piasku Twoje imię wystukują wciąż.
Ciebie tu nie ma jesteś daleko stąd
Na piasku Twoje imię wyszeptuje wiatr
Jesteś w mej pamięci-bardzo Ciebie brak.
♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Lena D.
|
|
```````````) ``````````(( ``````````) `````````/( ( ```````( ( , ) ) ```````(( , )) )) ``````((( , ) ))) ``````(( ( , )) ````````~~[T]~~ ``````.۩۞۩.۩۞۩ ``````.۩۞۩.۩۞۩ ``````.۩۞۩.۩۞۩ ``````.۩۞۩.۩۞۩ Pamiętam
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
Smutek w sercu, łza na twarzy
I modlitwa co wciąż łączy
I Miłość , która się nie kończy......
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
ŚWIATEŁKO NIECH PŁONIE
.....(\ ***/)
.....( \(_)/ )
.....(_ /|\ _)
......./___\.....((*)) ((*))
•♥• (¯♥¯) •♥• (¯♥¯) •♥• (¯♥¯)
Wspomnienia nie umierają...
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
Jasny płomień znicza, I modlitwę szeptaną Zostawiam WAM dzisiaj w darze... .♥ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ♥ † * † * † * † ♥ † * † * † * † Nic wspomnień nie pokona, choć Niebo ciemnieje, Wiem, że znów będziemy razem, spotkamy się w Niebie.. † * † * † * † ♥ † * † * † * †
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Było wczoraj
I jest dzisiaj
Nie ma jutra...
Bartusiu smutne światełko dla Ciebie.
Pamiętałem o Was kochane Dzieci w myślach i modlitwie.
♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
Trudno cieszyć się bo – smutek ogarnia duszę
I serce ściska żal a ból nie daje o sobie zapomnieć
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ ❤️ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ ** ANIOŁKU ** NIEDZIELNE ŚWIATEŁKA PAMIĘCI DLA CIEBIE ANIOŁKU... JESTEŚ W NIEBIE, TAK BLISKO NARODZONEGO JEZUSA....RADUJ SIĘ Z INNYMI ANIOŁKAMI... A MY O WAS NIGDY NIE ZAPOMNIMY... *** P A M I Ę T A M *** ▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ ❤️ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
*•-★-•* *•-★-•* *•-★-•* *•-★-•* Wspomnienia nie pozwalają odetchnąć, marzenia uskrzydlają chorą duszę, lecz wciąż jest w nas smutek i tęsknota... *•-★-•* *•-★-•* *•-★-•* *•-★-•* BLISKIM ŻYCZĘ NIECH MALEŃKI JEZUS PRZYNIESIE UKOJENIE W BÓLU I TĘSKNOCIE...
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|