|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655416
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
Lena D.
|
|
✰”.”✿”.”✰”*”✰”.”✿”.”✰”*”✰”.”✿”.”✰”*”✰”.”✿”.✰ Bez Ciebie... Bez Ciebie jak bez uśmiechu niebo pochmurnieje słońce wstaje tak wolno przeciera oczy zaspanymi dłońmi dzień - szeptem modlę się do uśpionego nieba Halina Poświatowska ✰”.”✿”.”✰”*”✰”.”✿”.”✰”*”✰”.”✿”.”✰”*”✰”.”✿”.✰ Bożonarodzeniowe światełko pamięci Twoim Bliskim dziękuję za wspólne trwanie, życzę zdrowych i spokojnych Świąt
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA-MAMA JARECZKA PYRSAKA
|
|
Czasami zastanawiam się czy jest powód bicia mojego serca, Myśl tylko oddychania, zapiera mój oddech, Spędziłem tak wiele nocy siłując się z tym uczuciem, Czy mam siłę by przejść dzień, Ale nigdy nie było postanowione, by przejść tą drogę samemu, Zawsze mogę ufać Ci kiedy mówisz Będę Cię przenosić, będę Twoją siłą i przejdziemy przez to, Dosięgnij mnie i weź mą rękę, będziemy się modlić i stać w tym świecie, który woła o pokój, niech Twoje serce będzie silne, bo gdy ja jestem słaby Ty poniesiesz mnie. Czasami Ty zastanawiasz się czy droga, na której jesteś ma sens, Jest ciężko iść, jeśli nie wiesz tego, My możemy podzielić ten ciężar pomiędzy nas, Dopóki strach tego czego nie widzimy nie odejdzie, ponieważ nigdy nie było postanowione nam byśmy szli sami, Jesteśmy związani razem, gdy mówimy… /słowa piosenki pt.I will carryyou -Michael W Smith / piękna piosenka... ║♥)░ Ƹ҈҈•҈҈Ʒ ░(♥║ POSYŁAM ŚWIATEŁKO BOŻONARODZENIOWE DLA CIEBIE BARTUNIU KOCHANY ║♥)░ Ƹ҈҈•҈҈Ʒ ░(♥║
|
Zgłoś SPAM
 |
Hanna T.
|
|
♥
✺
✺█✺
✺██✺
✺████✺
✺███████✺
✺█████✺
✺████████✺
✺███████████✺
✺██████████████✺
▓▓▓
BOŻONARODZENIOWA CHOINKA
|
Zgłoś SPAM
mama śp.Konrada
|
|
„Wigilijny Wieczór, Opłatek na stole, Zapach potraw wśród płonących świec, Betlejemska gwiazda mruganiem wesołym Niesie ziemi swą niebiańską pieśń. Bóg miłością dusze rozświetla, I opłatek błogosławi biały, Wlewa pokój w nasze smutne serca Narodzony dzisiaj Jezus mały. Niechaj ziemię rozświetla kolęda, Każdy dom i każdego z nas, Niechaj piękne Bożenarodzeniowe Święta Niosą wszystkim betlejemski blask.” Świąteczne światełka pamięci niech płoną…
Niech pamięć o Tobie Bartku wiecznie trwa…
{*}___{*}___{*}___{*}___{*} {*}___{*}___{*}___{*}___{*} Bliskim życzę zdrowia, życzliwych serc, spokojnych świąt i ciepłych wspomnień…na ten świąteczny czas. Grażyna z rodziną. Sercem dziękuję za wspólne trwanie…kolejny rok…
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA-MAMA JARECZKA PYRSAKA
|
|
___KOLĘDA TYCH CO ODESZLI___ gdy rzęsa przegląda się w kropli podziel smutek z aniołem zobacz tuż obok tuląc rozżaloną duszę podam nadzieję chwyć ją w dłonie przytul jestem w sercu rozpalając miłość nie gaś łzą żyję wiecznie to puste miejsce wypełnię wiarą zaufaj ❀ ❤ ❀ ڿڰۣڿ BARTUNIU - MOJA PAMIĘĆ DLA CIEBIE ڿڰۣڿ ❀ ❤ ❀ Gdy nadejdzie Dzień Wigilii I opłatek weżmiecie w ręce, Chociaż jestem gdzieś w oddali Z Wami będzie moje serce. ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO DOBREGO KOCHANA.
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
PRZYJMIJ ANIOŁKU...JUŻ DZISIAJ TĘ WIRTUALNĄ CHOINKĘ... A JEJ ŚWIATEŁKA NIECH OTULĄ TWOJĄ DUSZĘ... .♥´BOŻONARODZENIOWE¸.♥*´¨) (¸.♥ŚWIATEŁKO´(¸.♥` (`*♥.¸ (`*♥.¸ ¸.♥*´) ¸.♥*´) ♥*♥ ANIOŁKU ♥*♥
¤ۣۜ๘(¯`♥´¯)¤ۣۜ๘●●
``````__/\_._`` ``````_).♥ (_``. ````````.● ````` ```````,●,●, ``` ``````,●,*,●,` `````,●,*,*,●,
````,●,*,*,*,●,
```,●,*,*,*,*,●, `` ``,●,*,*,*,*,*,●, ` `,●,*,*,*,*,*,*,●, ``` ```````█|█````` Twoim Bliskim, życzę dużo spokoju , wytrwałości i chociaż troszeczkę uśmiechu w te kolejne Święta... Bądżmy razem, by przetrwać ten trudny dla nas czas... DZIĘKUJĘ ZA WSPÓLNE TRWANIE PRZY NASZYCH KOCHANYCH ANIOŁKACH.
|
Zgłoś SPAM
 |
Beata. Córka śp. Ireny i Stefana Dudzik.
|
|
Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru Przyniesie całej Pani Rodzinie spokój I ukojenie. Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem... BARDZO DZIĘKUJĘ ZA PAMIĘĆ O MOICH RODZICACH, ZA ŚWIATEŁKA, ZA KAŻDE SŁOWO KTÓRE POZWALA IŚĆ DALEJ. POZDRAWIAM SERDECZNIE. Beata.
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Bartusiu nie będzie mnie w domu, więc już dzisiaj zapalam Tobie świąteczne światełko pełne ciepła, miłości i niebiańskiej radości. Niech z narodzin Bożej Dzieciny, Niebo raduje się razem z Tobą. Przekaż radość świąteczną swoim bliskim na Ziemi. ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Rodzicom Bartusia życzę dużo zdrowia, spokoju i ukojenia serc.
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Emilka A, siostra A. Wójcika
|
|
Jaśniutkie światełko wiecznej pamięci i modlitwy ˜˜”*°•.”˜˜”*°•✫
*Ӝ* *Ӝ̵̨̄ƷƸ̵̡Ӝ* *Ӝ̵̨̄ƷƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷƸ̵̡Ӝ* *Ӝ̵̨̄ƷƸ̵̡Ӝ* *Ӝ̵̨̄ƷƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷƸ̵̡Ӝ* *Ӝ̵̨̄ƷƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷƸ̵̡Ӝ* Ӝ̵̨̄ƷƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷƸ̵̡Ӝ* █ ”˜˜”*°•._ ˜”*°••°*”˜_.•*”˜˜”*°• Kochani dziś wyjeżdżam na Święta, więc już teraz chciałam złożyć Wam serdeczne życzenia bożonarodzeniowe zdrowia, spokoju, by choć odrobinę było radości w naszych zbolałych sercach.
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Marcina B
|
|
*ღ*```*ღ*```*ღ*```*ღ*```*ღ*```*ღ*```*ღ*```*ღ* Kto wybiera samotność – nie będzie sam. Kto wybiera bezdomność – dach świata mieć będzie nad głową. Kto wybiera śmierć – nie przestanie żyć! Kogo śmierć wybierze – ten umrze zaledwie *ღ*```*ღ*```*ღ*```*ღ*```*ღ*```*ღ*```*ღ*```*ღ* Bóg jest obecny w każdym człowieku który jest Ci przychylny dla którego jesteś wart trudu który z Tobą idzie i pozostaje kiedy zapada wieczór.... DZIĘKUJĘ.... I spokojnych Świąt życzę....
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|