KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
655363
Dodane ponad rok temu
mama Emilka A, siostra A. Wójcika
──═♦ ⊰ »̯̆◊̯̆« ⊱⊰ »̯̆◊̯̆«»̯̆◊̯̆« »̯̆◊̯̆«⊱⊰ »̯̆◊̯̆« ⊱ ♦═── NOWOROCZNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ANIOLECZKU ──═♦ ⊰ »̯̆◊̯̆« ⊱⊰ »̯̆◊̯̆«»̯̆◊̯̆«»̯̆◊̯̆« ⊱⊰ »̯̆◊̯̆« ⊱ ♦═── Kochani minął kolejny rok we wspólnym trwaniu przy naszych Utraconych Ukochanych. Życzę Wam i sobie choć odrobinę radości i wszystkiego co najlepsze w roku 2016.
Zgłoś SPAM
RENIA-MAMA JARECZKA PYRSAKA
──═♦ ⊰ »̯̆◊̯̆« ⊱⊰ »̯̆◊̯̆«»̯̆◊̯̆« »̯̆◊̯̆«⊱⊰ »̯̆◊̯̆« ⊱ ♦═── NOWOROCZNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI BARTUNIU KOCHANY ──═♦ ⊰ »̯̆◊̯̆« ⊱⊰ »̯̆◊̯̆«»̯̆◊̯̆«»̯̆◊̯̆« ⊱⊰ »̯̆◊̯̆« ⊱ ♦═── Nadchodzący Nowy Rok to nie tylko okres radości, ale również zadumy nad tym co minęło i nad tym, co nas czeka. Tak wiec dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro. GOSIU...Dziękuję za wspólne trwanie przy naszych ANIOŁECZKACH i pamięci o moim synku Jareczku,mamuni Ani i bracie Ryszardzie.......
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
*•-★-•* TĘSKNOTY NIGDY SIĘ NIE WYZBĘDZIEMY...... POWRACA CO DZIEŃ Z CHWILĄ PRZEBUDZENIA, A KOŃCZY WRAZ Z ZAŚNIĘCIEM..... I TAK BĘDZIE DO KOŃCA NASZYCH DNI..*•-★-•* *•-★-•* *•-★-•* *•-★-•* *•-★-•* BLISKIM ŻYCZĘ W NOWYM ROKU SPOKOJU SERCA I NADZIEI
Zgłoś SPAM
Hanna T.


  ☆   W NOWYM ROKU

     ☆ 2016 ☆  
    ☆          
  ☆   ☆  ☆   ☆


MOJA PAMIĘĆ I MODLITWA BARTKU
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ ❤️ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ ** ANIOŁKU KOCHANY ** SYLWESTROWE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA CIEBIE ANIOŁKU... BĄDŻ SZCZĘŚLIWY W POKOJU WIECZNEJ RADOŚCI... ▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ ❤️ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ Twoim Bliskim, z serca dziękuję ,że pamiętali o moim Synie. Niech nadchodzący 2016 rok, będzie obfitował zdrowiem, radością i wszelkimi dobrami ! Dziękuję,że Jesteście. Bogusia
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Kolejną smutną godzinę zegar wybija
Rok za rokiem niepostrzeżenie przemija

Światełko sylwestrowo-noworoczne dla Ciebie Bartusiu.
Mamusi życzę dużo zdrowia i spokoju w Nowym Roku 2016
♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
....i jak mam podziwiać piękno świata tego kiedy już nie usłyszę głosu kochanego.

Przedostatnie światełko w tym roku , dla Ciebie Bartusiu. ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
RENIA-MAMA JARECZKA PYRSAKA

___♥.◕° ___ Zaraz świt
Wstanie by
Zabrać mi jedyny sens
Gdy zbudzę się,
Ty rozpłyniesz się we mgle...___♥.◕° ___ ANIOŁECZKU - BARTUNIU
Zgłoś SPAM
mama Marcina B
♥˜“°¤.¸ღ ♥ ღ ♥ ღ ♥ ღ¸.¤°“˜♥

Jak na deszczu łza cały ten
świat nie znaczy nic.......Bez Ciebie Bartuś

♥˜“°¤.¸ღ ♥ ღ ♥ ღ ♥ ღ¸.¤°“˜♥


Spokoju i zdrowia życzę w Nowym 2016 Roku
Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A. Wójcika
Daj nam wiarę, że to ma sens. Że nie trzeba żałować przyjaciół. Że gdziekolwiek są - dobrze im jest, Bo są z nami choć w innej postaci. I przekonaj, że tak ma być, Że po głosach tych wciąż drży powietrze. Że odeszli po to by żyć, I tym razem będą żyć wiecznie Dziękuję serdecznie za światełka podczas mojej nieobecności i za życzenia bożonarodzeniowe.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   213   214   215   ...   450   451    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011
 


Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.