|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655363
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
mama Emilka A, siostra A. Wójcika
|
|
──═♦ ⊰ »̯̆◊̯̆« ⊱⊰ »̯̆◊̯̆«»̯̆◊̯̆« »̯̆◊̯̆«⊱⊰ »̯̆◊̯̆« ⊱ ♦═── NOWOROCZNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ANIOLECZKU ──═♦ ⊰ »̯̆◊̯̆« ⊱⊰ »̯̆◊̯̆«»̯̆◊̯̆«»̯̆◊̯̆« ⊱⊰ »̯̆◊̯̆« ⊱ ♦═── Kochani minął kolejny rok we wspólnym trwaniu przy naszych Utraconych Ukochanych. Życzę Wam i sobie choć odrobinę radości i wszystkiego co najlepsze w roku 2016.
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA-MAMA JARECZKA PYRSAKA
|
|
──═♦ ⊰ »̯̆◊̯̆« ⊱⊰ »̯̆◊̯̆«»̯̆◊̯̆« »̯̆◊̯̆«⊱⊰ »̯̆◊̯̆« ⊱ ♦═── NOWOROCZNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI BARTUNIU KOCHANY ──═♦ ⊰ »̯̆◊̯̆« ⊱⊰ »̯̆◊̯̆«»̯̆◊̯̆«»̯̆◊̯̆« ⊱⊰ »̯̆◊̯̆« ⊱ ♦═── Nadchodzący Nowy Rok to nie tylko okres radości, ale również zadumy nad tym co minęło i nad tym, co nas czeka. Tak wiec dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro. GOSIU...Dziękuję za wspólne trwanie przy naszych ANIOŁECZKACH i pamięci o moim synku Jareczku,mamuni Ani i bracie Ryszardzie.......
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
*•-★-•* TĘSKNOTY NIGDY SIĘ NIE WYZBĘDZIEMY...... POWRACA CO DZIEŃ Z CHWILĄ PRZEBUDZENIA, A KOŃCZY WRAZ Z ZAŚNIĘCIEM..... I TAK BĘDZIE DO KOŃCA NASZYCH DNI..*•-★-•* *•-★-•* *•-★-•* *•-★-•* *•-★-•* BLISKIM ŻYCZĘ W NOWYM ROKU SPOKOJU SERCA I NADZIEI
|
Zgłoś SPAM
 |
Hanna T.
|
|
♥
☆ W NOWYM ROKU
☆ 2016 ☆
☆
☆ ☆ ☆ ☆
MOJA PAMIĘĆ I MODLITWA BARTKU
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ ❤️ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ ** ANIOŁKU KOCHANY ** SYLWESTROWE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA CIEBIE ANIOŁKU... BĄDŻ SZCZĘŚLIWY W POKOJU WIECZNEJ RADOŚCI... ▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ ❤️ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ Twoim Bliskim, z serca dziękuję ,że pamiętali o moim Synie. Niech nadchodzący 2016 rok, będzie obfitował zdrowiem, radością i wszelkimi dobrami ! Dziękuję,że Jesteście. Bogusia
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Kolejną smutną godzinę zegar wybija
Rok za rokiem niepostrzeżenie przemija
Światełko sylwestrowo-noworoczne dla Ciebie Bartusiu.
Mamusi życzę dużo zdrowia i spokoju w Nowym Roku 2016
♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
....i jak mam podziwiać piękno świata tego kiedy już nie usłyszę głosu kochanego.
Przedostatnie światełko w tym roku , dla Ciebie Bartusiu. ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA-MAMA JARECZKA PYRSAKA
|
|
___♥.◕° ___ Zaraz świt
Wstanie by
Zabrać mi jedyny sens
Gdy zbudzę się,
Ty rozpłyniesz się we mgle...___♥.◕° ___ ANIOŁECZKU - BARTUNIU
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Marcina B
|
|
♥˜“°¤.¸ღ ♥ ღ ♥ ღ ♥ ღ¸.¤°“˜♥
Jak na deszczu łza cały ten
świat nie znaczy nic.......Bez Ciebie Bartuś
♥˜“°¤.¸ღ ♥ ღ ♥ ღ ♥ ღ¸.¤°“˜♥
Spokoju i zdrowia życzę w Nowym 2016 Roku
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Emilka A, siostra A. Wójcika
|
|
Daj nam wiarę, że to ma sens. Że nie trzeba żałować przyjaciół. Że gdziekolwiek są - dobrze im jest, Bo są z nami choć w innej postaci. I przekonaj, że tak ma być, Że po głosach tych wciąż drży powietrze. Że odeszli po to by żyć, I tym razem będą żyć wiecznie Dziękuję serdecznie za światełka podczas mojej nieobecności i za życzenia bożonarodzeniowe.
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|