KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
655326
Dodane ponad rok temu
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒

** ANIOŁKU KOCHANY ***

NIEDZIELNE ŚWIATEŁKA PAMIĘCI DO NIEBA ŚLĘ **********
POKÓJ TWOJEJ DUSZY.....

♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Bartusiu.Nasze ziemskie życie takie krótkie , a takie mokre.Mokre od łez, smutku, żalu tęsknoty. Żyj w tym lepszym i piękniejszym świecie.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
❤ Łzy obeschną-lecz oczy nie przestaną płakać.. krzyk umilknie- lecz serce nie przestanie wołać... dłonie opadną-lecz nie przestaną szukać... twarz się wygładzi-lecz wnętrze będzie krwawić... rana się zabliźni- lecz nie przestanie boleć... rozpacz ucichnie-lecz tęsknota nie opuści... czas minie- lecz nie przyniesie ukojenia...❤
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Cośmy stracili ,żaden człowiek nie zmierzy. Cośmy mieli będzie niezapomniane.
Bartusiu. Pamiętamy i do serca przytulamy.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
¸.•´¸.•*´¨)
(¸.•´ (¸.•`*
`*•..,¸@@•*´¨`*•,@@¸.•*´¨`*•

"Zabrakło Anioła,
już nie ma go z nami,
Jest znów u siebie
Szczęśliwy bez granic"

¸.•´¸.•*´¨)
(¸.•´ (¸.•`*
`*•..,¸@@•*´¨`*•,@@¸.•*´¨`*•
Zgłoś SPAM
RENIA-MAMA JARECZKA PYRSAKA
Smutek oddam w dobre ręce. Nie wymaga troski ani pożywienia – kiedy się dobrze zadomowi rozwija się sam. Bez potrzeby szczególnego doglądania. Nie trzeba o niego dbać – jest niewymagający. Ale kiedy pokocha trudno się od niego uwolnić… Często spaceruje w towarzystwie niepokoju. Nie potrzebuje dużo miejsca – można dla jego wygody rozpiąć sznury dookoła własnej duszy, po których łatwiej będzie mu się piąć… Zupełnie za darmo. Zadbany i czysty. Smutek oddam w dobre ręce. ✫•◥◣BARTUNIU KOCHANY◢◤•✫
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Bartusiu
Jeszcze niedawno byłeś z nami.
Dziś dzielimy się wspomnieniami.
Życie, dlaczego jesteś takie okrutne.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Beata. Córka śp. Ireny i Stefana Dudzik.
✿*•.¸¸.•*✿.ღ. PAMIĘTAM .ღ.•*✿*•.¸¸.•*✿
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Wielu ludzi mówi ,że czas leczy rany.
Wielu chyba nie kochało naprawdę.

Promyczek pamięci dla Ciebie Bartusiu.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
ŚPIESZMY SIĘ KOCHAĆ LUDZI TAK SZYBKO ODCHODZĄ. ......*♥*♥*...... Patrzę na płomień tlący się w zniczu. Smutek i żal się we mnie budzi. Spoglądam w niebo i zadaję pytanie: „Dlaczego Boże, zabierasz dobrych ludzi?” ((.....................) ((....................(,) ((...................[__] ((...................[__] ((...................[__] ((.................(____) ((_,»*¯**¯*«,_)) ((_,»*¯**¯*«,_))
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   210   211   212   ...   450   451    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011
 


Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.