|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655326
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒
** ANIOŁKU KOCHANY ***
NIEDZIELNE ŚWIATEŁKA PAMIĘCI DO NIEBA ŚLĘ **********
POKÓJ TWOJEJ DUSZY.....
♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Bartusiu.Nasze ziemskie życie takie krótkie , a takie mokre.Mokre od łez, smutku, żalu tęsknoty. Żyj w tym lepszym i piękniejszym świecie.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
❤ Łzy obeschną-lecz oczy nie przestaną płakać.. krzyk umilknie- lecz serce nie przestanie wołać... dłonie opadną-lecz nie przestaną szukać... twarz się wygładzi-lecz wnętrze będzie krwawić... rana się zabliźni- lecz nie przestanie boleć... rozpacz ucichnie-lecz tęsknota nie opuści... czas minie- lecz nie przyniesie ukojenia...❤
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Cośmy stracili ,żaden człowiek nie zmierzy. Cośmy mieli będzie niezapomniane.
Bartusiu. Pamiętamy i do serca przytulamy.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
¸.•´¸.•*´¨)
(¸.•´ (¸.•`*
`*•..,¸@@•*´¨`*•,@@¸.•*´¨`*•
"Zabrakło Anioła,
już nie ma go z nami,
Jest znów u siebie
Szczęśliwy bez granic"
¸.•´¸.•*´¨)
(¸.•´ (¸.•`*
`*•..,¸@@•*´¨`*•,@@¸.•*´¨`*•
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA-MAMA JARECZKA PYRSAKA
|
|
Smutek oddam w dobre ręce. Nie wymaga troski ani pożywienia – kiedy się dobrze zadomowi rozwija się sam. Bez potrzeby szczególnego doglądania. Nie trzeba o niego dbać – jest niewymagający. Ale kiedy pokocha trudno się od niego uwolnić… Często spaceruje w towarzystwie niepokoju. Nie potrzebuje dużo miejsca – można dla jego wygody rozpiąć sznury dookoła własnej duszy, po których łatwiej będzie mu się piąć… Zupełnie za darmo. Zadbany i czysty. Smutek oddam w dobre ręce. ✫•◥◣BARTUNIU KOCHANY◢◤•✫
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Bartusiu
Jeszcze niedawno byłeś z nami.
Dziś dzielimy się wspomnieniami.
Życie, dlaczego jesteś takie okrutne.
♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Beata. Córka śp. Ireny i Stefana Dudzik.
|
|
✿*•.¸¸.•*✿.ღ. PAMIĘTAM .ღ.•*✿*•.¸¸.•*✿
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Wielu ludzi mówi ,że czas leczy rany.
Wielu chyba nie kochało naprawdę.
Promyczek pamięci dla Ciebie Bartusiu.
♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
ŚPIESZMY SIĘ KOCHAĆ LUDZI TAK SZYBKO ODCHODZĄ. ......*♥*♥*...... Patrzę na płomień tlący się w zniczu. Smutek i żal się we mnie budzi. Spoglądam w niebo i zadaję pytanie: „Dlaczego Boże, zabierasz dobrych ludzi?” ((.....................) ((....................(,) ((...................[__] ((...................[__] ((...................[__] ((.................(____) ((_,»*¯**¯*«,_)) ((_,»*¯**¯*«,_))
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|