KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
655341
Dodane ponad rok temu
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
"Już nic nie będzie takie samo... Choć wstanie słońce, wyjdzie zza chmurki Już nic nie będzie takie samo... Choć uśmiech może kiedyś wróci Już nic nie będzie takie samo... Bo moja dusza się nie rozsmuci." (♥)(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Rzeko życia zabrałaś nam już tylu naszych bliskich, do których tęsknić nie przestajemy. Cieplutkie światełko w mroźne święto Trzech Króli, dla Ciebie Bartusiu. Niech ono płonie i ogrzewa Twoje ukochane serduszko.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
RENIA-MAMA JARECZKA PYRSAKA
___Zamknęły się Twoje ukochane oczy, przestało Ci bić,Twoje najdroższe serce, spoczęły na zawsze Twoje ręce, Ty żyjesz,choć martwe masz powieki, bo w moim sercu trwać będziesz na wieki mój ``°ڰۣڿ✿ڿڰۣ `°»̯̆✿ BARTUNIU KOCHANY .... ``°ڰۣڿ »̯̆✿ڿ... »̯̆✿ ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°* ŚWIATEŁKO PAMIĘCI W ŚWIĘTO TRZECH KRÓLI...(*)
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
❀≻ ✦ ≺❀❀≻ ✦ ≺❀❀≻ ✦ ≺❀❀≻ ✦ ≺❀❀≻ ✦ ≺❀

W ŚWIĘTO TRZECH KRÓLI, ZAPALAM ŚWIATEŁKA PAMIĘCI DLA CIEBIE ANIOŁKU...

❀≻ ✦ ≺❀❀≻ ✦ ≺❀❀≻ ✦ ≺❀❀≻ ✦ ≺❀❀≻ ✦ ≺❀
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
⊰♥⊱ Jak trudno na twarzy mieć uśmiech , gdy w oczach palą się łzy , jak trudno być obojętnym , gdy serce z bólu drży ... Tak pusto , tak smutno ... bez Ciebie ⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
Lena D.


❀ ♥ ❀ •*`*•,❀ ♥ ❀,•*`*•❀ ♥ ❀,•*`*•❀

Pamiętam Bartku...


Zgłoś SPAM
mama śp.Konrada
Podróż Trzech Króli Kiedyś trzej mędrcy ze Wschodu rzucili rodzinne gniazda, by odbyć podróż w nieznane, gdzie wiodła ich lśniąca gwiazda. Choć droga była niełatwa, trudy znosili z ochotą, niosąc bogactwa swych krajów- mirrę, kadzidło i złoto. A gdy Dzieciątko ujrzeli, upadli przed Nim na twarze, nie wiedząc, co tak naprawdę przynieśli Maleństwu w darze. Że znosząc trudy podróży za gwiazdą lśniącą na niebie ofiarowali Dziecinie największy dar - samych siebie. Ja także chcę pójść ich śladem, ku Gwieździe, co w dali lśni, by zanieść w darze Dzieciątku swe serce, uśmiech i łzy. Święto Trzech Króli 2016r. (**)
Zgłoś SPAM
mama Marcina B
♥ .¸.¤*¨¨*¤.¸ ♥ ♥.¸. ¤*¨¨*¤.♥ Zamknąć oczy, nie myśleć. Nie męczyć się rozmowami. Zamknąć oczy i usnąć, Odpłynąć z aniołami. Zamknąć oczy, nie tęsknić, Uciekać przed smutkami. Zamknąć oczy, nie cierpieć, Schować się między snami. Halina Surmacz.. ♥ .¸.¤*¨¨*¤.¸ ♥ ♥.¸. ¤*¨¨*¤.♥
Zgłoś SPAM
Beata. Córka śp. Ireny i Stefana Dudzik.
✿*•.¸¸.•*✿.ღ. PAMIĘTAM .ღ.•*✿*•.¸¸.•*✿
Zgłoś SPAM
RENIA-MAMA JARECZKA PYRSAKA
,,Spotkanie” Coraz wolniej, aż wreszcie ustaje. Bicie serca ledwo słyszalne. Ostatnie chwile, zmrok. Słyszę kroki. To Ty. Czuję zapach Twoich włosów. Dokładnie taki, jaki pamiętam. Znów blisko Ciebie. Nie chcę płoszyć tej chwili. Ostatni oddech. Podajesz mi swą dłoń. Słyszę dzwony. Już czas. Znów blisko Ciebie, nawet śmierć, nie zniszczyła naszej miłości. .♥♥♥ .•*´¯`✿ ♥ BARTUNIU .♥♥♥ .•*´¯`✿ ♥
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   211   212   213   ...   450   451    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011
 


Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.