KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
655316
Dodane ponad rok temu
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
♥▒.....................) ♥▒....................() ♥▒..................(( )) ♥▒.................(((,))) ♥▒................((( ,))) ♥▒................((((,))) ♥▒................((((,)))) ♥▒..............(((((,,))))) ♥▒..................[][*][].... ♥▒...........【☾●✽●☽】 ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ♥▒...........【☾●✽●☽】 WRAZ Z MODLITWĄ DLA ♥▒...........【☾●✽●☽】 CIEBIE OLU ♥▒...........【☾●✽●☽】 NIECH ZAWSZE SIĘ PALI ♥▒ ♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Dotknij mnie wiatru powiewem.
Szeptaj mi ptaków śpiewem.
Że tu jesteś, choć Cie widzieć nie mogę.
Bartusiu....

♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
Każde wspomnienie to zarazem uśmiech i potok łez dni pochłania cisza... myśli ogarnia płacz...słowa są bezdźwięczne... ....ŚWIATEŁKO(*) ║ `•.¸.•´
║ (¯`v´¯) PAMIĘĆ (*) ║ `•.¸.•´
║ (¯`v´¯) MODLITWA (*) ║ `•.¸.•´
║ (¯`v´¯) ║ `-Łzami twarz zalana ,dusza łka ,cierpienie bez wytchnienia trwa...
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Bartusiu.
Powiał zimny wiatr.
Zgasił piękną świecę.
Jedno tylko wiem na pewno.
Tam po drugiej stronie.
Gdzie istnieje lepszy świat.
Już nie wieje zimny wiatr.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Będę z Wami w każdej chwili, bo miłość Waszą w sercu miałem.
Bartusiu.Tych , których kochamy nie umierają nigdy!!! ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
RENIA-MAMA JARECZKA PYRSAKA

___Wczoraj do Ciebie nie należy.
Jutro niepewne.
Tylko dziś,
Jest Twoje.____/Św.Jan Paweł || /


❀ڿڰۣڿ❀ ❤ BARTUNIU KOCHANY ❤ ❀ڿڰۣڿ❀


"Życie jest snem, a śmierć przebudzeniem."
Pedro Calderon
Zgłoś SPAM
mama Marcina B
❀ P
....❀ A
.......❀ M
.............❀ I
.................❀ Ę
......................❀ T
...........................❀ A
................................❀ M
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
...] Tu Jestem – w mrokach ziemi i Jestem – tam jeszcze, W szumie gwiazd, gdzie niecała w mgle bożej się mieszczę, Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi, I Jestem jeszcze dalej poza tymi snami [...] /Bolesław Leśmian/
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Bartusiu. Ty gdzieś być musisz, bo człowiek ,który się rodzi nigdy nie umiera.
Umiera ciało, ale żyje duch .Człowiek nigdy istnieć nie przestanie, swego bytu zmienić nie może.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
RENIA-MAMA JARECZKA PYRSAKA

*•.ღ.•* Zasnąłeś syneczku kochany,
W naszych sercach
Głębokie rany,
Słodkich snów,
Nadzieja: spotkamy się znów *•.ღ.•*

✬ *♥* ✬ *♥* BARTUNIU KOCHANY *♥* ✬ *♥* ✬
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   209   210   211   ...   450   451    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011
 


Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.