|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655316
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
|
|
♥▒.....................) ♥▒....................() ♥▒..................(( )) ♥▒.................(((,))) ♥▒................((( ,))) ♥▒................((((,))) ♥▒................((((,)))) ♥▒..............(((((,,))))) ♥▒..................[][*][].... ♥▒...........【☾●✽●☽】 ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ♥▒...........【☾●✽●☽】 WRAZ Z MODLITWĄ DLA ♥▒...........【☾●✽●☽】 CIEBIE OLU ♥▒...........【☾●✽●☽】 NIECH ZAWSZE SIĘ PALI ♥▒ ♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒♥▒
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Dotknij mnie wiatru powiewem.
Szeptaj mi ptaków śpiewem.
Że tu jesteś, choć Cie widzieć nie mogę.
Bartusiu....
♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
Każde wspomnienie to zarazem uśmiech i potok łez dni pochłania cisza... myśli ogarnia płacz...słowa są bezdźwięczne... ....ŚWIATEŁKO(*) ║ `•.¸.•´
║ (¯`v´¯) PAMIĘĆ (*) ║ `•.¸.•´
║ (¯`v´¯) MODLITWA (*) ║ `•.¸.•´
║ (¯`v´¯) ║ `-Łzami twarz zalana ,dusza łka ,cierpienie bez wytchnienia trwa...
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Bartusiu.
Powiał zimny wiatr.
Zgasił piękną świecę.
Jedno tylko wiem na pewno.
Tam po drugiej stronie.
Gdzie istnieje lepszy świat.
Już nie wieje zimny wiatr.
♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Będę z Wami w każdej chwili, bo miłość Waszą w sercu miałem.
Bartusiu.Tych , których kochamy nie umierają nigdy!!! ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA-MAMA JARECZKA PYRSAKA
|
|
___Wczoraj do Ciebie nie należy.
Jutro niepewne.
Tylko dziś,
Jest Twoje.____/Św.Jan Paweł || /
❀ڿڰۣڿ❀ ❤ BARTUNIU KOCHANY ❤ ❀ڿڰۣڿ❀
"Życie jest snem, a śmierć przebudzeniem."
Pedro Calderon
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Marcina B
|
|
❀ P
....❀ A
.......❀ M
.............❀ I
.................❀ Ę
......................❀ T
...........................❀ A
................................❀ M
|
Zgłoś SPAM
 |
mama śp.Przemka Frąka
|
|
...] Tu Jestem – w mrokach ziemi i Jestem – tam jeszcze, W szumie gwiazd, gdzie niecała w mgle bożej się mieszczę, Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi, I Jestem jeszcze dalej poza tymi snami [...] /Bolesław Leśmian/
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Bartusiu. Ty gdzieś być musisz, bo człowiek ,który się rodzi nigdy nie umiera.
Umiera ciało, ale żyje duch .Człowiek nigdy istnieć nie przestanie, swego bytu zmienić nie może.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA-MAMA JARECZKA PYRSAKA
|
|
*•.ღ.•* Zasnąłeś syneczku kochany,
W naszych sercach
Głębokie rany,
Słodkich snów,
Nadzieja: spotkamy się znów *•.ღ.•*
✬ *♥* ✬ *♥* BARTUNIU KOCHANY *♥* ✬ *♥* ✬
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|