KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
655195
Dodane ponad rok temu
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Niebiańskie światełko na dzisiaj i na jutro dla Ciebie Bartusiu.
Bądź miłości wspomnieniem i serca pocieszeniem.
Niech Dobry Bóg zawsze Cię za rękę trzyma.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
została jedna lza na powierzchni rozpalonego policzka nie pamięta że kiedyś chciała zaistnieć nie prosi też aby ją otrzeć wspomnienia wciąż żywych uczuć nie pozwolą wysuszyć jej bólu wiecznie mokra łza będzie topić się w oceanie cierpienia zawsze.
Zgłoś SPAM
RENIA MAMA JARECZKA PYRSAKA
Orędzie serca „We śnie szedłem brzegiem morza z Panem oglądając na ekranie nieba całą przeszłość mego życia. Po każdym z minionych dni zostawały na piasku dwa ślady mój i Pana. Czasem jednak widziałem tylko jeden ślad odciśnięty w najcięższych dniach mego życia. I rzekłem: “Panie postanowiłem iść zawsze z Tobą przyrzekłeś być zawsze ze mną; czemu zatem zostawiłeś mnie samego wtedy, gdy mi było tak ciężko?” Odrzekł Pan: “Wiesz synu, że Cię kocham i nigdy Cię nie opuściłem. W te dni, gdy widziałeś jeden tylko ślad ja niosłem Ciebie na moich ramionach.” TWOJEJ PAMIĘCI ... ♥♥¸¸.•*´¯`♥♥¸¸.•*´¯`♥♥..ANIELE-BARTUNIU
Zgłoś SPAM
siostra śp. B. Bentlejewskiej
W pustym pokoju pali się lampka, niedawno byłeś tu jeszcze lecz teraz pustka, twój płomyk zgasł, odszedłeś w drogę ostatnią, nie zabrałeś nic i ruszyłeś w niebo na skrzydłach ptaków, by w lepszym świecie na nowo żyć. (¯`♥´¯) (¯`♥´¯) (¯`♥´¯) (¯`♥´¯) `*.¸.*´  `*.¸.*´ `*.¸.*´  `*.¸.*´ Odpoczywaj w spokoju!
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Co dzień kochając Cię -płaczę.
Tęsknię za Tobą.
Oczy mi popieleją.
Widzą ,że Ciebie nie zobaczę.

( Pawlikowska-Jasnorzewska )

Bartusiu. Niech słowa płynące z naszych serc dotrą do Nieba.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Lena D.
╔═══════✿ڿڰۣڿ✿ڰۣ* ڿڰۣڿ✿
║✿ڿڰۣڿ✿ڰۣ* Światełko Pamięci [*]
✿ڿڰۣ


Zgłoś SPAM
Lena D.
╔═══════✿ڿڰۣڿ✿ڰۣ* ڿڰۣڿ✿
║✿ڿڰۣڿ✿ڰۣ* Światełko Pamięci [*]
✿ڿڰۣ


Zgłoś SPAM
mama Marcina B
-:¦:- •♥• -:¦:--:¦:- •♥• -:¦:--:¦:- •♥• -:¦:- Pogasły lampy które zapalałeś każdego dnia teraz każdy nowy wstaje bezblaskowy jak zobaczyć mam DROGĘ w ciemnościach dostrzec jej nie mogę....... -:¦:- •♥• -:¦:--:¦:- •♥• -:¦:--:¦:- •♥• -:¦:-
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Bartusiu.
U Ciebie blask, a u nas mgła.
Za Tobą kres , przed nami dal....

♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
❀ ♥ ❀ •*`*•,❀ ♥ ❀,•*`*•❀ ♥ ❀,•*`*•❀ ♥ "Rozkoszą wszystko tchnie, Śpiewa Ci ptaków chór, W Twym niebie nie ma chmur Ani goryczy w łzie; Życie uśmiechem Cię wita I każdy kwiat Ci rozkwita, Rozkoszą wszystko tchnie.” A.Asnyk ❀ ♥ ❀ •*`*•,❀ ♥ ❀,•*`*•❀ ♥ ❀,•*`*•❀ ♥
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   198   199   200   ...   450   451    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011
 


Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.