|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655184
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Bartusiu
Chociaż Twe oczy zgasły, nadzieja w nich została. Ona nie poszła wraz z Tobą,
lecz z nami pozostała.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA MAMA JARECZKA PYRSAKA
|
|
Między marzeniem a snem usłyszałam ciche westchnienie to Anioł mój cichy stróż z widocznym na twarzy zmartwieniem Między marzeniem a snem wyczuwam jego cierpienie gdy bierze na siebie mój ból i koi ciepłym spojrzeniem Między marzeniem a snem gdy srebrem i bielą się skrzy kołysze mnie w swoich ramionach tuli i bierze mój krzyż Aniele Między marzeniem a snem pragnę Cię w twej delikatności by dalej żyjąc w pośpiechu nie zapomnieć o Bożej miłości. Julia Pol TWOJEJ PAMIĘCI ... ♥♥¸¸.•*´¯`♥♥¸¸.•*´¯`♥♥..BARTUNIU KOCHANY
|
Zgłoś SPAM
 |
Lena D.
|
|
*•.¸ ღ ¸.•*•.¸ ღ ¸.*•.¸ღ ¸.•*
╔════════ ೋღღೋ ═════════╗
ღღ Światełko ღ Pamięci ღღ
╚════════ ೋღღೋ ═════════╝
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Idąc przed siebie nie widzę nic oprócz Ciebie.
Radosna twarz ukryła się i pragnie znów zobaczyć Cię.
Bartusiu....♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
(*)(*)(*)***********(*)(*)(*)***********(*)(*)(*) ZAPALAM ŚWIATEŁKA PAMIĘCI DLA CIEBIE ANIOŁKU....ZA KILKA POPRZEDNICH DNI (grypa,mnie powaliła).... NIECH NIGDY NIE GASNĄ.... BLISKIM, DZIĘKUJĘ, ZA URODZINOWE ŚWIATEŁKA DLA MEGO SYNA... (*)(*)(*)***********(*)(*)(*)***********(*)(*)(*)
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
|
|
...........º**º................º**º ......º*********º......º*********º ....º****************************º. ...º********(¯`v´¯) *************º ...º***** (¯` ะ̭̌♦̭̌ะ ´¯)¯´v´¯)******º ...º****** (_(¯`v´¯) ะ̭̌♦̭̌ะ ´¯)*****º .....º******(¯` ะ̭̌♦̭̌ะ ´¯)^¸_)******º ........º******(_¸^¸_)**********º ..........º*******************º ...............º************º ...................º*******º ......................º**º ...ZAWSZE W MOIM SERCU ........................* KOCHANY ANIOŁECZKU...❀❀
|
Zgłoś SPAM
 |
mama śp.Konrada
|
|
„Lubię aksamitne niebo W brylantowej kolii. Teatralną dekorację Nocnej architektury. Lekką nutkę tęsknoty Za umykającym czasem. Spacer z marzeniami Wiernymi towarzyszkami Alejką jawy ze snu.” Znów spacer Aleją Wspomnień…
Kolejny tydzień...
|
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Wieczność mnie wzywa , wieczność nieskończona.
Z tajemnicy przyszedłem , w tajemnice odchodzę.
Bartusiu. Po drugiej stronie nie ma bólu. Nie ma końca ni początku.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Lena D.
|
|
Bartku...
♥*•.¸.•*♥*•.¸.•* ♥*•.¸.•* ♥*•.¸.•* ♥
Światełko pamięci
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
<<•♥•>> Jest taka miłość,która się nigdy nie kończy która z chwilą rozstania nie mija.... lecz nabiera na sile a ogrom jej zaskakuje samego Boga. To miłość rodziców do swego ukochanego dziecka... dziecka, które nie wiedzieć czemu odeszło przedwcześnie...<<•♥•>>
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|