KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
655184
Dodane ponad rok temu
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Bartusiu
Chociaż Twe oczy zgasły, nadzieja w nich została. Ona nie poszła wraz z Tobą,
lecz z nami pozostała.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
RENIA MAMA JARECZKA PYRSAKA
Między marzeniem a snem usłyszałam ciche westchnienie to Anioł mój cichy stróż z widocznym na twarzy zmartwieniem Między marzeniem a snem wyczuwam jego cierpienie gdy bierze na siebie mój ból i koi ciepłym spojrzeniem Między marzeniem a snem gdy srebrem i bielą się skrzy kołysze mnie w swoich ramionach tuli i bierze mój krzyż Aniele Między marzeniem a snem pragnę Cię w twej delikatności by dalej żyjąc w pośpiechu nie zapomnieć o Bożej miłości. Julia Pol TWOJEJ PAMIĘCI ... ♥♥¸¸.•*´¯`♥♥¸¸.•*´¯`♥♥..BARTUNIU KOCHANY
Zgłoś SPAM
Lena D.


*•.¸ ღ ¸.•*•.¸ ღ ¸.*•.¸ღ ¸.•*

╔════════ ೋღღೋ ═════════╗
ღღ Światełko ღ Pamięci ღღ
╚════════ ೋღღೋ ═════════╝




Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Idąc przed siebie nie widzę nic oprócz Ciebie.
Radosna twarz ukryła się i pragnie znów zobaczyć Cię.
Bartusiu....♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
(*)(*)(*)***********(*)(*)(*)***********(*)(*)(*) ZAPALAM ŚWIATEŁKA PAMIĘCI DLA CIEBIE ANIOŁKU....ZA KILKA POPRZEDNICH DNI (grypa,mnie powaliła).... NIECH NIGDY NIE GASNĄ.... BLISKIM, DZIĘKUJĘ, ZA URODZINOWE ŚWIATEŁKA DLA MEGO SYNA... (*)(*)(*)***********(*)(*)(*)***********(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
...........º**º................º**º ......º*********º......º*********º                         ....º****************************º.                         ...º********(¯`v´¯) *************º                         ...º***** (¯` ะ̭̌♦̭̌ะ ´¯)¯´v´¯)******º                         ...º****** (_(¯`v´¯) ะ̭̌♦̭̌ะ ´¯)*****º                         .....º******(¯` ะ̭̌♦̭̌ะ ´¯)^¸_)******º                         ........º******(_¸^¸_)**********º                         ..........º*******************º                         ...............º************º                         ...................º*******º                         ......................º**º ...ZAWSZE W MOIM SERCU                         ........................* KOCHANY ANIOŁECZKU...❀❀                        
Zgłoś SPAM
mama śp.Konrada
„Lubię aksamitne niebo W brylantowej kolii. Teatralną dekorację Nocnej architektury. Lekką nutkę tęsknoty Za umykającym czasem. Spacer z marzeniami Wiernymi towarzyszkami Alejką jawy ze snu.” Znów spacer Aleją Wspomnień…
Kolejny tydzień...
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Wieczność mnie wzywa , wieczność nieskończona.
Z tajemnicy przyszedłem , w tajemnice odchodzę.

Bartusiu. Po drugiej stronie nie ma bólu. Nie ma końca ni początku.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Lena D.
Bartku...

♥*•.¸.•*♥*•.¸.•* ♥*•.¸.•* ♥*•.¸.•* ♥

Światełko pamięci


Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
<<•♥•>> Jest taka miłość,która się nigdy nie kończy która z chwilą rozstania nie mija.... lecz nabiera na sile a ogrom jej zaskakuje samego Boga. To miłość rodziców do swego ukochanego dziecka... dziecka, które nie wiedzieć czemu odeszło przedwcześnie...<<•♥•>>
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   197   198   199   ...   450   451    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011
 


Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.