|
|
Bartosz Szczyrba
* 13.02.1982 + 09.07.2011
Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu, woj. wielkopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 655177
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
RENIA MAMA JARECZKA PYRSAKA
|
|
Biała trumna, ludzi tłum I miejsce na Twój grób :( Dlaczego to Ty? Dlaczego to spotkało Ciebie? Że teraz zamiast z nami, jesteś w niebie Nikt się z tym pogodzić nie może Żadne tłumaczenie zrozumieć nam tego nie pomoże... Nadzieja- została nam ona Że przemieniłeś się w pięknego Anioła Patrzysz na nas z góry A my żeby Cię zobaczyć sięgamy ponad chmury Albo do wspomnień, do zdjęć Przypominając sobie Ciebie nie możemy powstrzymać łez.. MOJA PAMIĘĆ DLA CIEBIE ◕°☀ ______◕°☀ _____☀◕ ◕°☀ BARTUNIU-KOCHANY ANIELE ◕°☀
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
•*✿*• Tęsknota - Ból - Cierpienie - Nie Znają Czasu - Pozostają Na Zawsze . •*✿*•
|
Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
|
|
.....A świat toczył się dalej,ludzie gdzieś biegli, auta jechały i kula ziemska kręciła się jak dotychczas..... zupełnie jakby nikogo nie obchodziła Twoja śmierć Kochanie....... zupełnie tak,jakby nic się nie stało....... zupełnie tak,jakbyśmy mieli się zaraz spotkać znowu.......Tęsknię...... •♥•°*”~ ~”*°•♥•°*”~ ~”*°•♥•°*”~ ~”*°•♥
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI (*)(*)(*) •♥•°*”~ ~”*°•♥•°*”~ ~”*°•♥•°*”~ ~”*°•♥
|
Zgłoś SPAM
 |
Lena D.
|
|
•*❀*•°*.•*❀*•°*.•*❀*•°*.•*❀*•°*.•*❀•*
Pamiętam Bartku...
•*❀*•°*.•*❀*•°*.•*❀*•°*.•*❀*•°*.•*❀•*
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
Już nic nie będzie takie samo... Choć uśmiech może kiedyś wróci Już nic nie będzie takie samo... Bo nasza dusza się nie rozsmuci... ..........) .........(,) ......._'!/'_ .......(""""") .•°*”˜҈.•°*”˜҈.ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA CIEBIE . (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´).........
|
Zgłoś SPAM
 |
Wojtek bl.Eweliny Skw.
|
|
Bartusiu. Ty żyjesz to my umieramy( ks. Jan Pasierb )
Żyj w tym lepszym i piękniejszym świecie.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Marcina B
|
|
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░░░░Dzieli nas tylko czas ❤ ░░░░
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░
|
Zgłoś SPAM
 |
mama śp.Konrada
|
|
„Miłość przez wieki się nie zmienia. Kamień jak był tak jest z kamienia. Rzeka jak była tak jest rzeczna. I wieczna miłość jest odwieczna.” przekł. z Szekspira (**) Bliskim dziękuję za Urodzinowe światełka dla Syna, za piękne wpisy, za modlitwę, za ciepłe słowa…
Jeszcze raz dziękuję i przytulam do serca…
Grażyna z rodziną.
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
*•.¸ ღ ¸.•*•.¸ ღ ¸.*•.¸ღ ¸.•* Jesteś ciszą która śpi, Jesteś tęsknotą oczu we łzach, Na zawsze pozostaniesz w sercach bliskich, Jesteś choć już tu , Ciebie nie ma... (*) ŚWIATEŁKO PAMIĘCI (*) *•.¸ ღ ¸.•*•.¸ ღ ¸.*•.¸ღ ¸.•*
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
(*)(*)(*)(*)(*)(*) **ANIOŁKU** Niech te światełka blaskiem oświetli Ci krainę cieni... niech pali się zawsze jasnym i tęczowym gorącym płomieniem... w cieple płomienia niech ożywają o Tobie wspomnienia... PAMIĘTAM ♥
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.
|
 |
|
|
|