KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
655175
Dodane ponad rok temu
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
Zapalam Ci światełko z tęczowym promieniem które w mym sercu płonie codziennym wspomnieniem ♥ ..........♥
..........♥) ........♥( ........(♥
..........) ........(♥) ........_(_ .......[....] ......[..♥..] ......[......] @@@@@@@@@@@@@@ SPOCZYWAJ W POKOJU ANIOŁKU [*]
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
★¸¸.•´¨`★★¸¸.•´¨`★★¸¸.•´¨`★ ** ANIOŁKU ** Bądź...najjaśniejszą gwiazdą w ciemną noc, Tęczą na tle zachmurzonego nieba... Bądź pamięcią w sercach swoich bliskich... Po wszystkie dni ich istnienia... Bądź dobrym duszkiem który czuwa nad Nami... Bądź miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem..." ★¸¸.•´¨`★★¸¸.•´¨`★★¸¸.•´¨`★
Zgłoś SPAM
Lena D.


❀ ♥ ❀ •*`*•,❀ ♥ ❀,•*`*•❀ ♥ ❀,•*`*•❀ ♥ ❀•*`*•❀ ♥ ❀ ,•*`*• ❀ ♥ ❀

Żyjesz i żyć będziesz, dopóki żyjesz w nas (ks. J. Twardowski)

Zgłoś SPAM
RENIA MAMA JARECZKA PYRSAKA
w Twoich dłoniach... W Twych dłoniach Jego dłoń stygła gdy odchodził, gorącym szeptem grzana do ostatnich chwil... Twe gorące usta na Jego zimnej skroni szeptały wciąż modlitwy, błagały by wciąż żył... Twe zagryzione wargi, łzy palące ogniem, ból w Jego spojrzeniu zanim zamknął oczy... Ostatni Jego oddech zadaje Ci cios w serce, przy zimnym policzku spędziłaś resztę nocy... W Twych dłoniach Jego dłoń zastygła gdy odchodził i wiesz, że nic nie będzie już takie jak było... Spuchnięte płaczem oczy, złorzeczą niebu , światu... - jakim prawem śmierć zabiera nam miłość? __≺≻✿≺≻ ___ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ((*)) __≺≻✿≺≻ ___BARTUNIU KOCHANY CHŁOPAKU
Zgłoś SPAM
mama śp.Konrada
Tęsknota jest straszna. Gdy w świat myśl ucieka. Gdy się dziecko kocha. Lecz kocha z daleka. I zostają wspomnienia Które z czasem wrócą. Które serca ranią i tak bardzo smucą… Pamiętam Bartuś... (*)(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
◕ڿڰۣڿڿڰۣ◕ڿڰۣڿڿڰۣ◕ڿڰۣڿڿڰۣ◕ Schylam się nisko nad mogiłą Kładąc wiązankę polnych kwiatów, To tylko symbol, mojej miłości, Może Ty widzisz mnie z zaświatów? ◕ڿڰۣڿڿڰۣ◕ڿڰۣڿڿڰۣ◕ڿڰۣڿڿڰۣ◕ .۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̑✿. ̮̑✿ ۰۰̮̑✿۰ ۰̮̑✿.DLA ۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̮̑✿ \.۰̮̑✿۰ ۰̮̑✿..CIEBIE )¯`.|/ ۰̮̑✿
.. `-.|/.´¯)ANIELE /.-‘”  ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Bartusiu
Do mety dopłynąłeś tak nagle...nie zdążyliśmy włączyć stopera.♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
•۞•°*”˜ ˜”*°•۞•
``ŚWIATEŁKO``
````PAMIĘCI```
•۞•°*”˜ ˜”*°•۞•
DLA CIEBIE ANIOŁKU *******
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Kochane Dzieci.
Tak brutalnie zostaliście wyrwani ze swego młodzieńczego życia.
Ból nasz i cierpienie nie posiadają miary.

Światełko Twojej pamięci, Bartusiu. ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
Bóg Cię powołał Do Swej Krainy Nie zważając na smutek i żal rodziny.. Nasza pamięć o Tobie nigdy nie zginie.. Odpoczywaj w Pokoju.. •♥•´¯)                 `•.,(¯`•♥•´¯) ŚWIATEŁKO          `•.,(¯`•♥•´¯)  PAMIĘCI         ♥(¯`.´¯)♥               (¯°۰۪۪۫۫●۪۫۰°¯)            ♥(_.´`._)♥  
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   195   196   197   ...   450   451    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011
 


Aby móc przyjmować kondolencje bliskiej osoby załóż miejsce pamięci.